Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1231 » čtv 28. pro 2023, 19:17

Vkladatel mohl hned doplnit, že se jedná o bazarovou pušku z první série, která nestála 70k, ale výrazně méně. Volal mi včera původní majitel s tím, že on pušku prodal a jako prodávající nese odpovědnost on s tím, že neví co bude dělat.. Pána sem uklidnil s tím, že se nic neděje a o nového majitele pušky se postaráme. Jen podotknu, že původní majitel je na dovolené na horách a já jsem si dovolil strávit vyjímečně pár dnů s rodinou taky, ale i přes to jsem na urgentní sms volal zpět. Jestli o tom v antregu ví a pan vkladatel se jim ozval napřímo, netuším, mají volno a já je rušit nebudu. Každopádně bylo původnímu majiteli sděleno nechť novému předá info a ozve se nám na mail a vše pořešíme a pro něj to tímto končí a může v klidu pokračovat v dovolené na horách s rodinou. Včera ani dnes mi žádný mail nepřišel, ale jelikož to pan vkladatel píše prvně sem a nevím kde ještě, nemůžu vědět zda již nepsal mail přímo do antregu, nebo zda se mu již někdo neozval, nebo jakou cestou to bude řešit.

Nebudu zastírat že mi tento styl komunikace příjde nepochopitelný, když není schopen napsat veškeré info o pušce aby bylo jasno zda to byla, jak se někdo již ptal, původní serie nebo novější výroba. Hlavně že nebyl problém dodat fotku a narážku na odřené zuby závorníku s dřívější debaty kde to bylo jasně vysvětleno a výrobcem vyvráceno. Tady na fóru se to jistě samo vyřeší. První serie, resp část z ní měla překalené závorníky jak jsem už kdysi dávno psal. Byla to chyba pracovníka kalírny, která se stát neměla, ale stala se. Zjisti čísla pušek nebylo možné protože díly v kalírně tou dobou ještě neměly čísla a přišlo se na to až po interním vyšetřování, kdy pracovník řekl, že se mu pomíchaly kusy a nevěděl které jsou které tak je všechny dal zakalit znovu. Tolik naposledy k závorníkům.

Asi rok a půl zpět byl problém s čepy spouště, které také odcházely. Mám skladem náhradní sady které posíláme na zavolání když je problém, ale i toto již bylo vyřešeno několika inovacemi. Celkově puška prošla velkou proměnou od původní série. Nikdo mi to nemusí říkat, že puška za 70k by měla šlapat a toto se dít nemá. Je to pravda, dít se to nemá, sere mě to, ale prostě i mistr tesař občas něco posere. Mohl bych sem dát taky fotku zlomených zubů na závorníku na jiné pístovce, nebo celá story co se řeší na jiných pístovkách s milspec komatibilitou, ale dělat to nebudu, protože to vede ke zbytečným hádkám. Prostě je to výrobek jako každý jiný, který se také občas dokonale nepovede. I Ferrari hoří...

Bez ohledu na to, že jsme distribuce, ani se tak nepovažujeme a tento termín moc nepoužíváme. Beru to tak že jsme jen jedni z několika prodejců byť se u nás prodá 90% všech antregů a tak můžu v klidu říct že u nových kusů jsou problémy odstraněny. Tedy snad již všechny známé. Proto i Antreg nabízí všem bezplatnou kontrolu zbraně, servis a upgrade dílů na nejnovější provedení.

Platí již několikrát zmíněné, kdokoliv má problém s puškou, vadu, závadu, nebo pochybnost zda je něco v nepořádku a jedná se o novou, bazarovou, X let starou pušku,koupenou u jiného prodejce, to je jedno, tak nikoho ve štychu nenecháme. Může se nám ozvat na mail habresto@habresto.cz , kde je na každý mail do 24-36 hodin odpověď zpět v mailu, nebo spamovém filtru. My hlavu do písku nestrkáme, nikoho do prdele nepošleme a vždy hledáme nejschůdnější řešení které konzultujeme s výrobcem. Kdo nechce konzultovat s námi, může napsat přímo do antregu. To je každého volba.

Mějte se fajn a všem majitelům ARS přeju úspěšný vstup do roku 2024 ve kterém se bude konat představení několika nových věcí...... ale to už zase moc mluvím.....



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#1232 » čtv 28. pro 2023, 20:46

sokar píše:pracovník řekl, že se mu pomíchaly kusy a nevěděl které jsou které tak je všechny dal zakalit znovu.

To je debil. Ne pro to, že to pomíchal, ale že to hned neřekl a kalil znovu. Navíc ono to od sebe nejde poznat - nenastane změna barvy? Bohužel, stane se.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1233 » čtv 28. pro 2023, 21:41

Jj byla to procesní chyba, která se s antregem potáhne ještě nějakou dobu a která snad byla interními směrnicemi odstraněna. Ještě nějaké pušky určo budou. Nový závorník má změněný tvar, místo nitridu je DLCčkovaný a materiál je taky jiný. Tam co vím zatím nepraskl žádný.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#1234 » pát 29. pro 2023, 01:24

Děkuji za info, jak se stala chyba a proč to nešlo vyřešit kontaktovanim majitelů. To mi bylo záhadou. No tak snad je to už poslední chybný kus Antregu na trhu z původní série.
Solar- díky za vysvětlení

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 539

Příspěvek#1235 » pát 29. pro 2023, 10:59

Střelec píše:Mě by zajímalo, kde a u jakých ozbrojených složek je Antreg zaveden. Výrobce se tím chlubí nebo do nedávna chlubil, ostatně jsem to zde v tématu už i psal. Ale když člověk chce vědět konkrténější informace, tak je to najednou tajné.
Třeba ten HK je vyzkoušený dobře a stejně tak není problém si dohledat, kde konkrétně vyhrál tendry...


AČR musí používat Breny, protože pro CZUB je to poslední zákazník. Americké vysněné tendery se nadaří v Americe nemají Dalíka. Antregy používajécí více méně neoficiálně. Logicky tedy podobné info nelze prezentovat, když AČR má svého dodavatele. Jake jednotky ti dávám do SZ.



mr.ricardo1
Příspěvky: 57

Příspěvek#1236 » pát 29. pro 2023, 18:46

Tak já mám další překalenej kousek. Dnes jsem si byl picnout a po pěti ranách zase mrtvá spoušť. Tak jsem si zanadával, protože náhradní čep mám, ale doma. Neva, sbalil jsem a jel domů rozebrat. A ono hele :) Za poslední půlrok nastříleno pár stovek, celkem tak max. 2 tisíce, spíš míň.

20231229_182830.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#1237 » pát 29. pro 2023, 18:51

:shock: Zase mrtvá spoušť? Už se ti to stalo vícekrát?



mr.ricardo1
Příspěvky: 57

Příspěvek#1238 » pát 29. pro 2023, 18:57

Naposled čep spouště (2x). Vzhledem k tomu, kolik s ní nastřílím, mám asi fakt smůlu.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#1239 » pát 29. pro 2023, 19:02

Tvl..., kdo v té kalírně u Antrega dělá? Tohle přece není normální...



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#1240 » pát 29. pro 2023, 20:37

Asi ten kdo to kalí u toho moc kalí. Aspoň že Antreg na to nekálí. Bohužel to ale dost kazí jméno a jejich sebevědomé ceny. Kazí se všechno a víc lidí si stěžuje, než chválí, ale začíná se to nějak množit. U mě mají tedy ještě políček za kopírování tlumičů, natahovacích pák apod.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#1241 » pát 29. pro 2023, 22:07

To je zas otázka, jak se to množí. Já mám 3 pušky a kromě té z první serie, co ihned opravili, je vše ok. Ale to sem nepíšu... proste klasika, když je vše ok, recenze nechodí, když se něco podělá, hned se to píše...
U toho kopírování páky či tlumiče - proč vymýšlet něco, co nevíš zda bude tak dobré, než prostě se inspirovat tím, co skvěle funguje?:)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1242 » pát 29. pro 2023, 22:11

Je to smutný to stále vidět i přes ujištění že je všechno v cajku vyřešený opravnou sadou a že to bude OK a evidentně není, když je to už X tá spoušť v prdeli za letošní rok. Mrzuté, no v lednu jedu stejně do antregu něco řešit, tak tohle bude nutný dořešit nějak finálně, protože není možný aby si puška kurvila jméno na základních dílech, který ani na levných puškách drží bez problémů. :evil: :| Nevěnoval jsem pušce čas na propagaci atd 2 roky aby to šlo do kopru kvůli debilnímu kalení kolíků, spoušťáků a závorníkům. Sere mě to a to mám teda úplně první nebo druhou pušku co vyšla z výroby s 40k+ ranama za sebou a stále jede.... Jo páky sou okopírovaný, ale upravený a vyprodaly se velmi rychle, další budou koncem ledna. Tlumiče sice taky okopčený, ale ten blowback je stejně naprd a dokud to nebude flow tlumič, bude lepší vždy osadit ase utrou nebo silent steelem pro vyšší zátěž střelby.



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#1243 » pát 29. pro 2023, 22:15

izerS18 píše:U toho kopírování páky či tlumiče - proč vymýšlet něco, co nevíš zda bude tak dobré, než prostě se inspirovat tím, co skvěle funguje?:)

To je na velkou debatu a mnohokrát se to omílalo tady i na FB. Asi je to věc názoru, já to rád nemám a je to pro mě taková čínská vychcanost, kdy si kopírují co chtějí. Já chápu, že tam přidali pár vylepšení a kdesi cosi, ale nelíbí se mi to. Ještě bych se bál, že ty páky budou mít překalený čepy :D Stejná situace je s ČZ 75, nebo s Berettou 92, ať už je to věc špatně ohlídaných patentů, nebo jiných skulin, pro mě je to zlodějina a neschopnost přijít s vlastním řešením a vždy radši podpořím originální produkt.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#1244 » pát 29. pro 2023, 23:30

sokar píše:Tlumiče sice taky okopčený, ale ten blowback je stejně naprd a dokud to nebude flow tlumič, bude lepší vždy osadit ase utrou nebo silent steelem pro vyšší zátěž střelby.


Nebo mít regulátor plynu s poloho pro tlumič - nezeptáš se na to v Antregu? díky.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1245 » sob 30. pro 2023, 08:54

zeptám se znovu, už sem to řešil aprej to nešlo - nevím proč. Vysokotlaký tlumič na ars fouká zpět hodně a nemyslím, že by to regulátor výrazně vylepšil. Nízkotlaký tlumiče jsou o parník jinde i bez regulace.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti