CZUB Scorpion EVO 3 S1

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 62

Příspěvek#751 » ned 1. říj 2023, 19:36

Ascalon tuning doplňky už prodává skoro každý lokální shop se zbraněma. Jdi se někam u vás podívat, popřípadě ošahat a hned budeš vědět. Snad by tam mohli mít i nastrojené EVO. Přečti si tady vlákno, většina se tu ohledně těch tuning dílů shoduje. Videí je taky spousta. Hledej zkoušej, užívej



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#752 » ned 1. říj 2023, 19:44

Dobrá volba za skvělou cenu.Gratuluju.S tema doplnkama asi jako prvni ascalon.Tady ve foru najdes spoustu doplnku kdo jak ma.Pazbickou bych zacal jako prvni.Ten uhel je u origo neprijemnej.

Sam ted resim zachyt zasobniku.Jaky kdo ma?Jaky je nejlepsi zachyt a kdo ma jake zkusenosti?Original me kouse na spodni hrane.Libi se mi ascalon i magpul.Jaky bude lepsi na soutez PCC?



Úderník
Příspěvky: 30

Příspěvek#753 » ned 1. říj 2023, 19:52

Díky chlapi.
Asi kouknu v Práglu do podnikovky.



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#754 » ned 1. říj 2023, 20:09

Úderník píše:Díky chlapi.
Asi kouknu v Práglu do podnikovky.


Tam maj zrovna levnou tu magpul rucku za 810kc.Doporucuju.Taky jsem tam nakoupil pruzinky do spouste a par zasobniku 20 a 30rd ty novejsi cerne s okynkama.Ostatni mam z ascalon a brownels.



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#755 » sob 7. říj 2023, 17:46

K me predesle otazce na zachyt zasobniku,mozna nekomu pomohou me zkusenosti :

Panove zachyty zasobniku jsem zkousel dva.Jeden magpul a pak druhy ascalon.Magpul se mi nedrzel dobre,hrany spodni casti tlaci a spodni desticka hmatniku slaba.Nemel jsem z toho dobry pocit.Poridil jsem ascalon a macka se mi lepe.Zrejme ho pro sebe jeste upravim.Byl bych radeji,kdyby mel na prst ve spodni casti prolis.Prst by pekne zapadl.Netvrdim,ze to ubrousim,zatim si zvykam.
Zajima me ted navaděč zasobniku.S jakym mate kdo zkusenosti?V CZ jsem na trhu nasel jen magpul a strike industries.Cena podobna.Mate nekdo z vas nejaky magwell na evu?



martinur
Příspěvky: 14

Příspěvek#756 » pát 27. říj 2023, 15:53

Poradíte, prosím, jakým nástrojem dotahujete lineární kompenzátor GIS HP9?



Úderník
Příspěvky: 30

Příspěvek#757 » pát 27. říj 2023, 16:31

Tak zatím jsem vyměnil jen tu ručku za Magpuláckou. Není tak třeba měnit přepínací páčky pojistky. I když by tedy mohly jít více zlehka. Třeba se ochodí. Je fakt, že za ty plastový záchyty zásobníku nebo ty pojistky chtějí nesmysly.
Ještě chci zobák pod hlaveň abych si před ní nesáhl, ale nikde ho nemají skladem. Nemáte někdo plonkovej? Ještě budu chtít páku závěru, ale chtěl bych si je všechny někde osahat než vyhodím 15 stovek. Ale kde?! Chtěl bych asi sklopnej aby mi netrčel v tašce. Nevím jak od ascalonu, ale kterej jsem viděl myslím od Srike ind. nebyl samosklopnej. Což je asi na prd sklápět ho ručně. Ale nebráním se jiným řešením. Ta 5 kilová spoušť mi nevadí. Ale tu 2 kilovou jsem si ještě nezmáčkl. Ale jak se říká “co prst nemačká to srdce nebolí” nebo tak nějak. :D



monk
Příspěvky: 182

Příspěvek#758 » pát 27. říj 2023, 16:47

ja bych ty pružinky vyměnil je to za par susnu a udela to strasne radosti. kamaradi mají tu ascalon a je to o dost jepsi, ale evo pro mě není zadný závodní speciál i když sním občas něco střelím. ja kupoval evo uz s CJMF spousti a natahovací pakou, ale ta je za me moc hranata, ascalon zvetsena asi top.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#759 » pát 3. lis 2023, 15:00

Ahoj, tak jsem pořídil celou novou spoušť od Ascalon arms a to je paráda. Veliká změna k lepšímu, spoušť bych přičovnal svým chováním a citlivostí k tomu, co dodává V-AR. Nicméně, kdo by hledal low cost řešení, tak i ta výměna pružin určitě pomůže a bude to za zlomek ceny.
Co se týká tuhosti pojistky, je to nějak řešitelné?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#760 » pát 3. lis 2023, 15:13

Jak to myslíš, tuhost pojistky. U Ascalonu? Tam stačí počkat až se ochodí, a je možné ji lehce přizvednout. U Ascalonu mi vadí lehký vakl spouště (především stranový) a pak hladký jazýček.



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#761 » úte 7. lis 2023, 16:59

EVO micro je u nás uvedeno do prodeje.



Erix
Příspěvky: 103

Příspěvek#762 » úte 7. lis 2023, 17:21

Zlaté MP5k, když už EVO, tak klasiku.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#763 » úte 7. lis 2023, 17:40

CZ SCORPION EVO 3 S2 MICRO

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Hlavní vlastnosti CZ SCORPION EVO 3 S2 MICRO:
- Stejná ergonomie a umístění ovládacích prvků jako u CZ SCORPION EVO 3 S1
- Oboustranný hmatník manuální pojistky
- Přestavitelná napínací páka závěru
- Duralové předpažbí s montážním rozhraním M-LOK a Picatinny
- 140mm hlaveň se spirálovým tříramenným tlumičem plamene
- Sklopná teleskopická ramenní opěra s QD otvorem, gumovou botkou a magnetickým
jištěním v zamčené poloze
- Zásobník na 10 nábojů shodný s CZ SCORPION EVO 3 S1



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#764 » úte 7. lis 2023, 17:51

Proč je tam zásobník na 10, když je to krátká?



Úderník
Příspěvky: 30

Příspěvek#765 » úte 7. lis 2023, 19:24

Já tu zbraň nechápu :cry: Neskladná pistole?
Už klasický Evo je sakra kompaktní.
Jsem moc zvědavej na EVO Nano :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti