Grand Power STRIBOG S9

Samonabíjecí pušky


antonspelec
Příspěvky: 1197

Příspěvek#211 » pon 8. dub 2024, 19:54

To jsou vazne jelita. Tim tu zbran totalne zabijeji!

btw…volal jsem do qins, Stribog v 10mm i .45ACP je skutecne k mani, ale neni skladem - nutno udelat objednavku a vyrobce vyrabi po urcitych varkach…dodaci lhuta cca mesic



yellec
Příspěvky: 5

Příspěvek#212 » pon 8. dub 2024, 20:11

A na FB skupině když dá někdo z Ameriky podobnou fotku, Kuracina se ještě uraženě ozve a tvrdí že zásobníky jsou v pořádku. Dostal sem z Ameriky někdo lower pro zásobníky ze Scorpionu Evo?
Jsou 2 výrobci A3 Tactical https://a3tactical.com/stribog-lower-receiver/
A lingle https://lingleindustries.com/products/g ... r-stribog/



antonspelec
Příspěvky: 1197

Příspěvek#213 » pon 8. dub 2024, 21:01

Tvl, tak to je fakt byznysmen…na nej sedi okridlene:

ZLOB SE NA ZRCADLO, KDYZ MAS KRIVOU HUBU

Holt divokej vychod



Prcek
Příspěvky: 298

Příspěvek#214 » pon 8. dub 2024, 21:24

Je to tak, zahnutý, 30 ran, produkce 2023, poslední výkřik "spolehlivosti" :lol:

Sixkillers píše:Vypadá to na zahnutý 30ti ranný od GP.



Motostrelec
Příspěvky: 114

Příspěvek#215 » úte 9. dub 2024, 07:28

A jak na tom byly ty rovné plastové s kovovýma vývodkama ?



yellec
Příspěvky: 5

Příspěvek#216 » úte 9. dub 2024, 08:39

Já mám 1 kus, málo střílím, Slyšel jsem, že u těch se někomu zase zlomil trn záchytu závěru na konci podavače.



Prcek
Příspěvky: 298

Příspěvek#217 » úte 9. dub 2024, 10:54

Měl jsem rovné, prodané se zbraní. Pak zahnuté, zkusil jsem s kovovými vývodkami (myslím je přestali vyrábět, protože se drobné části kovu dostávaly do hlavně) a všechny při rychlé střelbě (LOS, IPSC) občas způsobovaly závady po cca 3-5. vystřeleném náboji, dokonce i opakovaně na jednom závodě. Ty nové zahnuté fungují bez závad, až na to utržení ústí šachty nyní :roll: Dnes bych šel jedině do loweru na Glock zásobníky s vývodkami, zpevněnými kovem, jak už tady padlo :-) Navíc se nabízí vyšší kapacita na IPSC dlouhé stage.



Motostrelec
Příspěvky: 114

Příspěvek#218 » úte 9. dub 2024, 11:11

Je to škoda, Stribog je asi fajn flinta, ale ta neschopnost pro ní integrovat konečně spolehlivý zásobník jí strašně sráží.. Glock zásobník je sice asi záruka, ale mě se to prostě na všech puškách kde je ten pistolový zásobník použitý ekluje (čistě esteticky teda :-) ).



Prcek
Příspěvky: 298

Příspěvek#219 » úte 9. dub 2024, 18:38

Vidím to stejně, s těmi zahnutými to prostě vypadá líp :) Ale je na h... když se tomu nedá věřit a pokud po písknutí timeru člověk sbírá náboje z prasklého zásobníku, předtím zaplatí dost peněz za závod... Jinak po vystřílení pár tisíc ran není nikde problém, "jen" ty origoš zásobníky...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů