V-AR v 9mm Luger, zkušenosti & recenze

Samonabíjecí pušky


Věčný začátečník
Příspěvky: 69

Příspěvek#76 » čtv 7. kvě 2020, 15:02

Je otázka, jestli se magpul doplňky nějak nevyvíjely v čase. Já mám Varku z r. 2018 a chtěl jsem magpul doplňky (moe ručka a CTR pažba) a pažbu už mám s qd-čkem.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » čtv 7. kvě 2020, 21:34

Taky je otázka do čeho to oblikl prodejce aby ušetřil :) Protože přímo od Pavla Vosatky sis mohl říct co chceš mít za doplňky.. Já měl Rock river Arms operátor pažbu a FAB pazbicku.Takže tak..

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#78 » pát 8. kvě 2020, 17:52

Ty doplňky tam jsou určitě z výroby. Teď jsem našel na sousedním fóru podobný postřeh. Hodně se vyskytují na Parkach. Pochybuji, že by prodejce sundaval třeba origo Magpul díly a cpal tam něco jiného....a nějaký evoluční prvek samotného Magpulu to také nebude, jelikož třeba na gumové botce pazby je logo podobné, nikoliv stejné jako má Magpul...

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#79 » pát 8. kvě 2020, 19:20

Nechápeme se.. Jde o to do čeho si to prodejce nechal obliknout..protoze si to šlo domluvit bez příplatků (já to tak měl před lety stejně jako spousta mých známých) ...Ale dovedu si představit že šlo dohodnout lowcost oblečení při snížení Vo ceny :)



Věčný začátečník
Příspěvky: 69

Příspěvek#80 » sob 9. kvě 2020, 04:22

Přesně tak, jak říká McFly. Nevím, jak u prodejců, ale přímo u p. Vosátky si naporoučíš, čím to chceš osadit, a to tam pak máš. Akorát má myslím v základní ceně Fab díly a když chceš něco dražšího, tak dopočítá rozdíl. A nevěřím, že by měl zapotřebí tam dávat kopie.
Naposledy upravil(a) Věčný začátečník dne sob 9. kvě 2020, 04:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#81 » sob 9. kvě 2020, 13:33

Doporučuji projít vlákno VAR 15 na sousedním fóru, především stranu tuším 5. Je tam též fotka z nějaké predvadecky, kde klucina drží Var 9 právě s tou pazbou bez ocka na řemen... Vyskyt tehto dílů je ale především na Parkach. Co jsem koukal třeba na inzeráty, tak to má snad každá.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#82 » sob 9. kvě 2020, 13:58

...no a nakonec bych odkázal na stranky obou výrobců, kde jsou v sekci fotogalerie u obou tyto doplňky také prezentovany (krom jiných). Tak, že věřit, či nevěřit může člověk ledascemu, ale přijmout fakt je prostě uděl:-) Jinak jsem to sem psal z toho důvodu, že jednak to je zajímavé a druhak, pokud by se k někomu dostaly tyto zbraně třeba z druhé ruky, aby se nedivil a nedesil co tam vlastně má, jelikož mám možnost to porovnat a jak jsem psal zprvu, tak ty díly nejsou vůbec špatně udělané.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#83 » sob 11. črc 2020, 20:27

Máte prosím někdo zkušenosti s plechovymi zásobníky Brownells? Mám tento zásobník a do zbraně i ven jde velmi ztuha. Uzi, promag ok, ale tento je o pár desetin mm širší a už je to znát...



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#84 » ned 12. črc 2020, 08:21

Ja mam plechove zasobniky Colt a vse ok. Kupovano Brownells. Nebo myslis jine?

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#85 » ned 12. črc 2020, 18:25

Tyhle jsou vlastně stejné jako Colt, nebo Metalform. Akorát, že přímo od Brownellsu.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#86 » pon 13. črc 2020, 07:59

Tak ty neznam. Kupoval jsem na Brownells jen ty urcene pro Colt. Jedina nevyhoda, je tvrdsi pruzina a dostat tam fakt 32 vcel je docela namaha, jinak chodi dobre = zadne zadrzky, pohodlne uvolneni/zasunuti. A vlastne pak cena je minus. Cekam vzdy na Black Fridays s nakupem

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#87 » pon 13. črc 2020, 08:53

Mohl bys schválně změřit šířku zásobníku z boků i z čela? Sschvalne by mě zajímalo, kolik mají...



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#88 » pon 13. črc 2020, 09:18

Mel bych obecny dotaz stran pouziti naboje 9 mm Luger v karabinach - jak dlouha hlaven dava jeste smysl, aby byl vyuzit vykon naboje? Na zahranicnich forech jsem narazil na 10-12 palcu s tim, ze vice uz je v podstate zbytecne a v USA se dela hlavne kvuli legislative (carbine vs pistol). Jde mi prave o V-ARku s hlavni 10 palcu, pripadne JP s hlavni 10,5 palcu. Kdyz nad tim tak premyslim, tak u nas me v pripade delsi hlavne napadaji jen nevyhody-vetsi hmotnost na predek, uz to nespada mezi “kratke samonabijeci palne zbrane”...

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#89 » pon 13. črc 2020, 10:56


Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#90 » pon 13. črc 2020, 11:59

antonspelec
jde o to, jestli chceš závodit, nebo dělat CQB - větší váha na předek je pro rychlý doubletap výhoda, totéž delší předpažbí na dlouhý úchop... na CQB si vystačíš s 8" bohatě
a pokud jde o "krátké samonabíjecí", tak v CRZ je krátkou asi jen BREN 8", V-AR bude kulovnice a JP i jiné karabiny dlouhé (sám mám NFA 8" s celkovou délkou <50cm a je vedená jako dlouhá)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nitram72, Pari777 a 9 hostů