Náhradní díly Uzkon?



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#1 » stř 24. dub 2019, 13:01

Vím, že je to asi velká utopie, ale za zkoušku nic nedám, na Uzkon LA887 neprezilo drevotriskove predpazbi moje jemne zachazeni :D
Je sance nekde takovou vec sehnat?
i kdyby nechat vyrobit nove, popripade kde?
vím ze by bylo jednodussi to neresit, ale docela jsem si ten Tureckej krumpac oblibil a tak bych ho nerad nechal odpocivat ve skrini :D

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#2 » stř 24. dub 2019, 14:00

Fakt bylo dřevotřískový? To maj kluci turecký teda dobře zmáklou práci s potahováním folií.
Nepůjde to slepit vodostálým lepidlem na dřevo? Jinak by asi neměl být problém nechat vyrobit kopii podle originálu někde u truhláře a nebo 3D tisk. Teda za podmínky jestli se ten originál někde v mokru nerozsypal na piliny :D.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#3 » stř 24. dub 2019, 15:48

Z Uzkonu nic nevyrazíš, to je jen kancelář a z dovozce tím tuplem. Tohle snad vyrábí turecká fabrika Adler Arms. Zkus jim napsat o předpažbí.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#4 » stř 24. dub 2019, 19:59

Petzold: Díky za tip s Adler Arms, ale asi se dostanu tak daleko jako s Uzkonem...

jezekif: hele nakonec to neni drevotriska, ale dokonce drevo :shock:
asi mi nezbyde nic jinyho nez najit truhare/rezbare sice to asi bude stat vic nez ta brokovnice ve vyprodeji ZS, ale kdyz ji milujes neni co resit :D
a hlavne mam par kamaradu co by mi to neodpustili :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#5 » stř 24. dub 2019, 21:01

Nebo to srovnej a zevnitř to nech vyztužit vlepenou skelnou tkaninou, jakou se opravují laminátové lodě. Spousta brokovnic tak má tenkostěnné dřevěné předpažbí vyztuženo. Šikovný pažbař si poradí i s tou potlučenou rybinou.



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#6 » čtv 25. dub 2019, 06:58

Když na to koukám, tak to asi olaminuju preventivně. Vždycky jak to sundávám, tak se bojím, že to jednou křupne :)

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#7 » čtv 25. dub 2019, 07:16

Mě se to nezdálo jako dřevotříska (sice jsem ji držel jen jednou a nerozebíral) ale stejně.. Je to opravdu velice tenkostěnný obrobek, to už chce dost šikovnýho truhláře a kvalitní materiál. Jak psal Petzold zkusil bych to s laminátem z vnitřní strany.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#8 » čtv 25. dub 2019, 08:31

ono by to asi vydrželo, kdyby nesla z prvniho patra rychleji nez ja no a dubovy schody udelaly svoje... :roll: :cry:

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#9 » čtv 25. dub 2019, 18:54

:D ,promiň, to jednoho naštve. (A vlastní nešikovnost štve nejvíc.) Tak ať se oprava, nebo nákup nového podaří, ta brokovnice si to zaslouží.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#10 » čtv 25. dub 2019, 20:39

jo díky, zkusim sehnat sikovnyho truhláře nebo neco takovyho a uvidime, kdyby jste mel nekdo z Kralovehradecka tip na nekoho takhle sikovnyho vubec bych se nezlobil ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů