Výběr brokové kozlice



JohnyBetter
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » pon 6. led 2020, 13:33

Zdravím. Měl bych dotaz zda má někdo zkušenosti či nějaké postřehy s níže zmíněnými kozlicemi. Vybírám pro sebe a manželku kozlici na trap. Manželka má víceméně vybráno Sauer and Son Artemis. Ale recenzí je opravdu pomálu.
No a dále vybírám něco pro sebe ale strop mám 30-32000,- Více už nemohu. Chápu ze většina se přiklání k tomu připlatit si a ze nebudu litovat za kvalitu Browingu nebo Beretty. Ale to je nad můj rozpočet. Co od zbraně očekávám je to ze nechci Turka kterým je presyceny trh různých výrobců. Dale mi už toho asi moc nezbývá než Ital či Rus.
IZ-27 jsem již vlastnil a moc mě nepřesvědčila. Zaprve chytla trochu lišku, vyhazovaky chodili tak z 80 procent a zpracování není úplně tak jak bych si představoval ale jistě ta zbraň odpovídá ceně. Střílelo se z ni taky fajn.
Nyní se spíše poohlizim po Franchi Feeling Steel, Marocchi First Deluxe, F.A.I.R. Premier EM-C. Dale jsem toho moc nenašel v té cenové hladině. Pokud by měl někdo nějaké postřehy s těmito nebo i s jinými v té ceně velice to uvítám pokud napíšete pro a proti.
Děkuji a přeji pěkný den.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#2 » pon 6. led 2020, 19:47

Jsem na tom podobně, ale nejsem extra zkušený v brokovnicích. Nicméně.

1)Bazar s trochou štěstí se dá v této relaci sehnat Browning/Beretta obvzlášť v pevných choke.
2) Marocchi first deluxe má baskuli z Ergalu tomu bych se na trap vyhnul obloukem
3) Brokovnici Franchi by sám bral ale k sehnání moc nejsou.



JohnyBetter
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » pon 6. led 2020, 20:10

Děkuji za odpověď.
Po Bazarove jsem se díval ale nic moc jsem tedy nenašel. Buď to bylo opět nad rozpočet nebo to mělo dost zasebou...nabídka bazarovych je dost mala. Tu Franchi jsem v par obchodech na netu viděl a nedělá mi problém si udělat někam výlet v případě ze se pro ni rozhodnu.



Lindros
Příspěvky: 19

Příspěvek#4 » sob 31. říj 2020, 19:23

Dobrý den.
Co vybrat Beretta 690 black sporting vs Benelli 828U. Prosím o zkušenosti, názory, rady. Děkuji



Osirisky
Příspěvky: 3

Příspěvek#5 » úte 11. dub 2023, 11:52

Zdravím ,
Chci poradit s koupí první brokovnicí . Miluji rytou tvorbu a masivní vzhled , proto koukám po

CZ SUPREME FIELD

a

CZ REDHEAD PREMIER

Můžete mi prosím poradit co by pro mě bylo nejvhodnější ? Děkuji



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#6 » úte 11. dub 2023, 12:11

Je to strojová rytina...CZ jsou turecké brokovnice.
Doporučuji místo rytiny řešit na co to chci...



morepower
Příspěvky: 143

Příspěvek#7 » úte 11. dub 2023, 19:56

A na co to chceš?
- jen tak, aby byla hezká
- na střelbu holubů? (skeet, trap,..)
- na lov
- na lov a občas na sport (asfalt)
- na sport a občas na lov

hm?



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#8 » úte 11. dub 2023, 20:59

Na zeď.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#9 » úte 11. dub 2023, 21:46

Osirisky
Parametre maju podobne, Supreme Field je krajsia. Nie su to nejak drahe pusky, vyskusaj a uvidis. Ak ta to chyti tak neskor aj tak kupis to co bude najvhodnejsie pre disciplinu co budes strialat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů