Pumpa! Ale která?



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#271 » pon 8. čer 2020, 09:18

Tady je vidět jak si 90% střelců vybírá zbraně :

Jen podle líbivosti
podle toho co viděl ve filmu
nebo podle toho co jiný BLB reklamoval na You Tube
a samozřejmě podle nejnižší ceny

Nikdo nekouká na kvalitu a podobně :roll: :roll: :roll:

Popřípadě když už něco podobného koupí, první věc co udělá že se to snaží vybrousit, přečernit a podobně -- pak se to nepovede a šup s tím na bazarhunting kde je popisek : NOVÁ NESTŘÍLENÁ :) :)

Uživatelský avatar
Kečup
Příspěvky: 222

Příspěvek#272 » pon 8. čer 2020, 09:21

Ahoj Leni, dlouho jsi tu nebyla ;)

Za pravdu Tě tu ukamenujou :lol: :lol: :lol: :lol:



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#273 » pon 8. čer 2020, 09:22

Požadavek nejnižší ceny bych přesunul do bodu 1), jinak bych souhlasil. Podpořeno vlastní zkušeností, zejména toho, co vidím v okolí. Nejlevnější zbraň +nejlevnější náboje a pak řešit (i na fórech), kde je chyba... :)

PS: také mám samozřejmě rád levné zbraně a levné náboje a vlastně cokoliv levné, ale nemám rád pak ty problémy (samozřejmě se těším i na důchod, konečně budu stíhat slevové kce v Kauflandu). Tím jsem chtěl říct, že je to tak trošku česká národní povaha. :D
Naposledy upravil(a) Střelec dne pon 8. čer 2020, 09:29, celkem upraveno 1 x.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#274 » pon 8. čer 2020, 09:27

Střelec píše:Požadavek nejnižší ceny bych přesunul do bodu 1), jinak bych souhlasil. Podpořeno vlastní zkušeností, zejména toho, co vidím v okolí. Nejlevnější zbraň +nejlevnější náboje a pak řešit (i na fórech), kde je chyba... :)

PS: také mám samozřejmě rád levné zbraně a levné náboje a vlastně cokoliv levné, ale nemám rád pak ty problémy. :D


Jo přesně tak to ale je . Horší natom ale potom je že tě nadavaj do kur...v a podobně a soukromé zprávy už budu zveřejnovat ať si to pak přečtou všichni :)

Já to jinak taky vidím u nás na střelnici jak se snaží koupit levný Turky a podobně, nenechaj si poradit a pak brečej ;)

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#275 » pon 8. čer 2020, 10:18

Přitom takovej Maverick není drahej a zrovna mě běhá skvěle...

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#276 » pon 8. čer 2020, 11:08

LenkaMa píše:Tady je vidět jak si 90% střelců vybírá zbraně :
.......

ono záleží na tom jakou sociální bublinu hodnotíš :lol:



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#277 » pon 8. čer 2020, 11:47

4mike píše:
LenkaMa píše:Tady je vidět jak si 90% střelců vybírá zbraně :
.......

ono záleží na tom jakou sociální bublinu hodnotíš :lol:


:) Já bych řekla že to není až tak o skupině ale o lidech, byla jsem i svědkem kdy jeden čekal na výplatu aby si rychle koupil UZKONA , po měsíci ho prodal ........... Je to o tom že prostě si nenašetří a nekoupí kus. Je to jako třeby Ty zde poradíš zbraň a upozrníš co nekupovat ale aktivní blb Tě stejně neposlechne ale koupí to nejlevnější ......... ALE !!!! umí si to odůvodnit :roll: což nechápu

Chápu třeba že jsou jisté zbraně drahé a střílení je finančně náročné ale kůli tomu přeci nebudu vyhazovat 1000 korun abych ten krám pak pod cenou prodala, našetřím a koupím kvalitní zbraň co budu mít na dlouho ;) ;)

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#278 » pon 8. čer 2020, 12:23

To znám, říká se tomu must-have syndrom. Něco vidím, líbí se mi to, ve snu si představuji, jak je to super a jak mi to změní život - prostě klasické vysoké očekávání, vystřídané hlubokým zklamáním, prodejem pod cenou apod. Navíc, je-li to podpořeno správnou bublinou ve fóru, tak vznikají vlny nákupů podle toho, co zrovna frčí a o čem se mluví. U střelných zbraní je to asi hodně podobné, jako u nožů, hudebních nástrojů nebo jízdních kol.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#279 » pon 8. čer 2020, 12:26

:lol: :lol: Hesky si to vystihl ;) ;) :P

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#280 » pon 8. čer 2020, 14:35

Uzkony (pumpa a samonab.) jsem vzal na obcasne hrani a pohoda, jen S&B se v nich sekaji
Za ty prachy to stalo
Maverick mi kdysi zlobil, obcas se seknul bici kohout



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#281 » pon 8. čer 2020, 20:06

Já bych k Turkům nebyl zase tak kritickej, asi prostě neni "Turek jako Turek". Nedávno jsem koupil v Opletalce "CZ 612 HC-P", což je pumpa. Vyprodávali jí za cca 6800,- Kč, původní cena asi 11200,- tak sem prostě neodolal.

Je to vlastně jen převlečenej Akkar Karatay, nevim jestli na to v CZ vůbec šáhli. V US má vynikající recenze, je překvapivě lehká a chod má doslova "máslovej" - tim mám na mysli že nikde nic nedrhne. Zatim jsem s ní bohužel nestřílel, bo sem jí přihlašoval v době K viru a PZ prý do měsíce pošlou poštou. Už to je cca měsíc a nic...

Nicméně kde se podle mě vyplatí za Italku rozhodně připlatit je u samonabíječek.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#282 » úte 9. čer 2020, 00:54

Walt: Jak to vypadalo?

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#283 » sob 20. čer 2020, 15:00

Je to o penězích když jdu na střelnici (s pumpou) 5x za rok (max 10x) si střelit srandamač na holuby tak nebudu kupovat flintu za 30papírů -to to raděj proženu hlavní tu částku .Mám opak.Uzkona as17 vystříleno za 4roky cca 2500 -3000 trapů a bez jediného problému a stála 6500,- a tento typ proto že jako jediná (mě známá)pumpa má chokovatelnou hlaveň . Jasně být Onasis tak si klíďo i na blbnutí koupím flintu za 60litrů (na ho... já nepotřebuju) ale pokud chodíte do hokny v montérkách tak moc možností není

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#284 » sob 20. čer 2020, 15:07

Asi tak., LenkaMa krapet hysterčí. Jasne ze je hromada pitomcu, co koupej cokoli co ma velkej MI a nizkou cenu. Ale to preci nevadi. Businnes jede a jen ti "pitomci" utratej svý prachy no. Pro prodejce cajk, pro ty v 2 sledu co to koupej levnejs taky cajk :)

Já mám taky uzkona AS18 asik 6-7 let uz to bude :) Stál kolem 9000, MI má velikej a na 50-100 ran rocne je to idealni flinta. :)



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#285 » sob 20. čer 2020, 15:35

Tak pump co mají čoky je víc. Vedle klasiky Benelli má z Turků čoky ještě Deria, ta navíc dělá i vysloveně modely pro IPSC.
Jednu s čokama od Deriy mám, dokonce má i lištu a lilii (tzn. může střílet ocelové broky), ale kolik vydrží netuším, dal jsem z ní jen cca 200 ran, než zavřeli střelnici kde jsemji mohl používat.

Jinak na holuby je samozřejmě lepší Ižka než i značková pump...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů