Zkm 456 a déka hlavně

Dlouhé zbraně .22LR


robert1
Příspěvky: 4

Příspěvek#1 » úte 28. úno 2012, 20:37

Dobrý den , koupil jsem si 456ku a když jsem ji dovezl domů přišla mi že má nějak dlouhou hlaveň , já jsem naměřil i komorou 700 mm, tak jsem hledal na netu a nic jsem nenašel , proto bych se potřeboval zeptat jaké jsou nebo mají mít dlouhé hlavně 456ky . Díky za odpovědi
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



robert1
Příspěvky: 4

Příspěvek#2 » úte 28. úno 2012, 23:09

tak jsem přeci něco našel , možná to pomůže i někomu jinému třeba při výběru zbraně
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#3 » stř 29. úno 2012, 00:26

Hezký obrázek, šlo by vložit odkaz na ty stránky ? Předpokládám, že je to starý manuál k ZKM 456-ce v pdf formátu, kterou také vlastním (a občas i soutěžím, ale nic moc :lol: ).
Jinak co se týče této malorážky, která se již nevyrábí, tak je to za velmi rozumnou cenu dobrá volba pro začínajícího střelce, teda pokud se sežene v dobrém stavu. Teda bez dodatečné úpravy hlavně.



robert1
Příspěvky: 4

Příspěvek#4 » stř 29. úno 2012, 22:21


Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#5 » čtv 1. bře 2012, 07:57

Dík za odkaz. Myslel jsem, že se to týká čistě jen ZKM, ale i tak jsem spokojen :) Už je to stažené v PC :D
Jinak tou dodatečnou úpravou jsem myslel soustružení hlavně. Takové případy se v minulosti vyskytly. Soustružily se totiž hlavně 456-tek a vypadalo to hrozně. Teda aspoň větší části střelecké veřejnosti to nepřidalo hezké. Navíc funkčnost a přesnost (teď si nejsem jist, jestli se hlaveň i zkracovala) byly (jsou) diskutabilní - chvění hlavně při výstřelu. Z tvé fotografie je jasně patrno, že případě tvé malorážky k tomu nedošlo. A za 4-ku říkáš ? Vypadá jako odložená z nějakého klubu, který se jí chtěl zbavit pro nevyužitelnost. To je dobrá cena.



robert1
Příspěvky: 4

Příspěvek#6 » čtv 1. bře 2012, 19:35

je po starém pánovi kterej si už nechce prodlužovat zbroják tak ji prodal

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host