GSG-5 .22 Carbine

Dlouhé zbraně .22LR


buck
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » úte 12. kvě 2009, 20:04

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s touto zbraní?

Uživatelský avatar
glock1719
Příspěvky: 118

Příspěvek#2 » úte 12. kvě 2009, 21:02

Dobrá na blbnutí padací terče , plecovky.Odstřelovačka to nikdy nebude.Ze začátku žere jen HV po zajetí cca 2000 ran i některé Standarty.Zpracovaní vcelku ujde.Při stahvání zásobníků spolkou se deformují a nešlapou .Stahovat opatrně.S otevřenými mířidli to není nic moc .Kolimátor nebo optika se slabím zvětšením s toho vyrazí něco víc.Na hraní a kropení dobré.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » úte 12. kvě 2009, 21:20

Mně se to líbilo na obrázku, osobní ozkoušení mě zklamalo. Nějak jsem od toho až moc očekával tu MP5ku :D
Ale na vyblbnutí určitě dobré, asi taky vhodné pro přitáhnutí zájemců o střelbu nebo dětí - málo to kope, nedělá to velkej randál, nemá "nebezpečně vypadající plamen" na ústí a vypadá to jako "bouchačka spešl forsis" :P Takový tip střelců navíc padající popry nebo plechovky určitě baví mnohem víc než jen nějaké dírky v terči (a koho ne ;) ).

Majitel nejsem (a nebyl jsem).

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 13. kvě 2009, 14:04

Měl jsem to štěstí vystřelit si z ní. Jak píšou všichni nade mnou, je to určené především na zábavu a aby to vypadalo. A ten účel, myslím, plní dost dobře ;) .
Já osobně bych si jako samonabíjecí .22 pušku vybral Rugera 10/22.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » stř 13. kvě 2009, 17:54

K tomu nemam co dodat, akorat potvrzuji, ze pro zabavu to je fajn, ale jinak nic moc. Rugera bych take bral, zakladam nove vlakno.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 15. kvě 2009, 21:32

GSG-5 mám a občas na zablbnutí si na různé terče (plechovky, PETky atp.) je to fakt super kropení za 80hal za ránu ;) Jak s kolimátorem, tak přes otevřená mířidla je to fayn a přesné střílení (na 50m na plechovku od piva).
GSG-5 z krabice navíc nevypadá oproti Rugeru 10/22 z krabice jako "obyčejná" puška ale přece jen "akčněji" :)
Pokud bych chtěl samonabíječku na přesnější střílení a ne jen na blbnutí, tak potom bude lepší volbou skutečně Ruger 10/22 nebo raději rovnou Ruger 10/22T.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#7 » pon 15. čer 2020, 09:52

Mohl byste mi někdo prosím změřit, jak je tlustý zásobník (na šířku). Díky!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti