Ruger 10/22 T

Dlouhé zbraně .22LR
Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#31 » pon 23. dub 2018, 10:39

Přednost TD je , že se dá přenášet rozložená, takže se vejde do menšího báglu a lze ji přes den bez problémů nosit.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#32 » stř 25. dub 2018, 10:17

Právě ta možnost přenášení rozložené zbraně se mi moc líbí. V dnešní sluníčkářské době je dost lidí, kteří koukají přes prsty na každého kdo nese nějakou zbraň. A u dlouhé je to dost nápadný klacek ve futrálu. Ledaže bych to nosil v obalu na violu nebo jiný hudební nástroj.
a Ruger 10/22T má ještě vhodný batůžek... :-)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1145

Příspěvek#33 » stř 25. dub 2018, 11:01

Ked si zoberies VLEH Tactical a das k nemu niektoru zo sklopnych pazieb, tak to strcis aj do bezneho ruksaku. Ale ak chces TD, zober TD - aspon bude viac ludi co s tym maju skusenosti :).

<OT>Okoliu musis prezentovat ze to je sportova malorazka. Vcelku tu funguje.</OT>

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#34 » čtv 23. kvě 2019, 12:22

Mám čerstvou zkušenost se zásobníkem BX-1 v mé 10/22 TD. Jedná se o originál. Bohužel došlo k tomu, že se mi při střelbě povolil šroub a došlo k povysunutí předního vodícího čepu. Z toho důvodu pak nešlo zásobník vysunout ze zbraně a skončil jsem u puškaře. Řešení je jednoduché - dotáhnout imbus - viz obrázek - a možná to i před střelbou vždy zkontrolovat.

Obrázek



TudorB
Příspěvky: 4

Příspěvek#35 » pát 19. úno 2021, 12:57

Zdravím, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi verzí RB a DSP (carbine a sporter)?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1145

Příspěvek#36 » pát 19. úno 2021, 15:01

Pozerajuc na Ruger-ovsky web nevidim rozdiel mimo krajsej / kvalitnejsej pazby, ociek na pazbe a hlavne pouzitia "barrel band" (element co drzi hlaven v predpazbi). Niekto dost nadava na to ze to kazi presnost.
Ruger uvadza rovnaku dlzku hlavne, ale kedze tych modelov sekali ako Bata cvicky, moze sa stat ze je tam rozdiel aj v hlavni - jeden z ceskych predajcov ma uvadzane 480mm vs 470mm.

Na tvojom mieste by som si to polozil jedno vedla druheho a rozhodol sa co sa mi vacej paci a ci si chcem priplatit, alebo zoberiem lacnejsi model.



Lonestar
Příspěvky: 178

Příspěvek#37 » stř 15. lis 2023, 22:16

Jak se tu mluvilo o "tacticool" pažbení na 10/22, tak dneska jsem konečně zkompletoval svoji High Tower Armory 90/22 8-)
Uvnitř je 10/22 Tactical s 16,12" hlavní.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host