Chiappa Little Badger.22LR

Dlouhé zbraně .22LR
Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 242

Příspěvek#31 » pon 29. led 2024, 20:18

RayX: Našel jsem tu AR7 myslím za 13k, to už není takový rozdíl, když Badgera prodávají někteří prodejci v Praze za sedm litrů, oproti 4,5 v Pardubicích (smajlík který se tak směje, až mu létají slzy z očí...)

Uživatelský avatar
Drapalikzn
Příspěvky: 52

Příspěvek#32 » úte 30. led 2024, 08:49

RayX píše: Ruger má navíc tu výhodu, že díky velkokapacitnímu zásobníku, a prakticky nulovému zpětnému rázu, je schopen rychle zasáhnout znovu. U Chiappy to bude striktně netrefíš = nežereš ;)


Je videt, ze ty asi nelovis.
Protoze jinak by jsi takovej argument napsat nemohl. :idea:
Ono totiz vic nez jednu ranu, mas zcela vyjimecne.
Navic Ruger se subsonicama a tlumicem neprebije.
Kouzlo Chiappy je v jeji minimalizaci.
Podle me je to kategorie sama pro sebe. ;)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1154

Příspěvek#33 » úte 30. led 2024, 11:37

Sme tu tazko OT, ale to s neprebitim si dovolim rozporovat. Z Chargera s tlmicom mam v ramci testu par stovak CCI Quiet nastrielanych - a slapal ako hodinky. Takze ako survival pusku uplne v pohode. Ta Chiappa je skor exotika pre niekoho kto ju proste chce mat, skoda akurat tej kvality vyroby :( .

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 242

Příspěvek#34 » úte 16. dub 2024, 11:52

Měli jste někdo problém s vytahovačem?
Zkoušel jsem subsonické aquilly a klasické SB club, při obou mi občas sice vytáhne nábojnici, ale pak už nejde vyndat - je jaksi zaseklá k tomu vytahovači nebo spíš jakoby komora byla moc úzká (resp. nábojnice moc roztažená), sám nevím. Musím to páčit kleštěma a nějak nemůžu přijít na to, kde přesně je chyba...

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 521

Příspěvek#35 » úte 16. dub 2024, 12:33

Mám asi 185 clubek bez problémů. Pak jsem zkoušel pár kusů Subsonic a Winchester.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host