Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


Paulus
Příspěvky: 96

Příspěvek#1411 » pát 17. čer 2016, 19:36

Rána jistoty je moderní debilita....
Na střelnici tě nemá nikdo co za tohle napomínat max. správce a jestli to dělá tak je blbej... já třeba na závěr střílím Čízu co nosím... nakonec dojedu zásobník, vyměním zásobník pustím kohout a dávám do pouzdra ( náboj v komoře) pač jí nosím.... A jestli je to někdo z návštěvníků tak těžkej ignor.....
Ránu jistoty dávaj nějaký svátečňáci... mi co to nosíme by jsme se u cvakali.... a jestli někdo říká že to zkontroloval a pak se něco stalo.. tak je to blbost.... ten náboje se ti prostě nemá kam schovat ve zbrani...... jedině že by to kontroloval slepec :D A to nemluvím o beretě kde máš odhalené prakticky celé ustrojí po dostřílení :D



kiv61
Příspěvky: 580

Příspěvek#1412 » pát 17. čer 2016, 19:53

JardaB:
Nevadí. Berettka není žádná slečinka a pár plonkových ran měsíčně samozřejmě bez trablů vydrží ještě dlouhá léta .. :)

Paulus:
Vy co nosíte nadrcnuto zkuste být trošku tolerantní, méně nekompromisní a kategoričtí, ostatně každého snad svobodná volba jak ke své zbrani chová, ne? :)



Paulus
Příspěvky: 96

Příspěvek#1413 » sob 18. čer 2016, 22:11

Kivi61: to je jasný, spiš jsem to myslel na ty chytráky..... at každej dělá jak myslí :) někdo tak či jinak, ale poučovat někoho....



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#1414 » pon 20. čer 2016, 02:50

Hondista píše:Druhej zásobník by měl smysl pokud by někdo chtěl Berettu nosit. Nebo na střelnici trénovat přebití. Jen pro zajímavost, nosíte ji někdo ? Na 22lr na obranu jsou názory různé. Já myslím, že nabitou nějakým výkonnějším HV střelivem , ano. Lepší než prázdný ruce.


ano, ja nosim ve vnitrni daste
krasne pohodlne a ani o ni nevim

mause píše:je a není.... pohled na zakousnutého psa v ruce mi dost omezí způsob natažení závěru...


nos s vypustenym kohoutem, palcem natahnes po par minutach treningu naprosto spolehlive
a nebo, s .22 to jde opravdu pekne, natahnout o kalhoty



Hondista
Příspěvky: 40

Příspěvek#1415 » pon 20. čer 2016, 18:36

Jak píšeš,souhlasim s tebou, náboj v komoře, kohout na bezpečnostním ozubu a na nošení by měla být bezpečná. Při tasení si nadrilovat natažení kohoutu. Rychlejší a snazší než natahovat závěr. A kohout natáhneš jednou rukou.



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#1416 » úte 21. čer 2016, 05:15

přesně takhle funguju :-)

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#1417 » úte 21. čer 2016, 18:26

Mně teda z bezpečnostního ozubu jde zmačknout spoušť, teda netestoval jsem, zda by to odpálilo náboj, ale bál bych se to takhle nosit. Ale respektuji jiný názor, jen pro mě to není.

Uživatelský avatar
kocpel
Příspěvky: 54

Příspěvek#1418 » úte 21. čer 2016, 21:10

Že jde zmáčknout spoušť se tady už řešilo o pár stránek zpět-



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#1419 » stř 22. čer 2016, 05:29

na každé pistoli s DA či DAO jde zmáčknout spoušť a přesto se nosí s nábojem v komoře. od toho jsou pouzdra ne? :-)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#1420 » stř 22. čer 2016, 05:47

Spis prave proto se nosi s nabojem v komore. O vyhodach a obavach se uz hodne diskutovalo jinde. Je na kazdem, pro co se rozhodne



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#1421 » ned 26. čer 2016, 19:39

pokud nosím na obranu, tak s nadrcnutým v komoře. U B71 neshledávám jediný důvod, proč by to mělo být nebezpečné. Neshledávám vlastně u žádné zbraně, pokud s ní zachází člověk, co to umí.



checkroot
Příspěvky: 39

Příspěvek#1422 » úte 28. čer 2016, 09:07

Tak jsem si minulý týden po roce od prodeje předchozí B71 pořídil další (toho prodeje celkem lituju, byl to typ Jaguar, kupující je s ní moc spokojený). Tahle pistolka prostě nemá konkurenci. Kupoval jsem u mého oblíbeného prodejce v Opavě, skladem měl dvě, obě v hodně slušném stavu - ta moje měla v drážkách naprosto netknuté černění, hlaveň čistá jako řeka v Tatrách, minimální vůle všech částí. Jako bonus mám výrobní číslo obsahující 007 :D Rok výroby podle tabulky z netu 1979 (AE), nápis je italsky.
Včera vystříleno 500 kousků nábojů na střelnici (mix Winchester, Magtech, S&B Standard, HV a subsonic) všechno bez jediné závady. Jsem moc spokojený.
Jinak dal jsem za ni 4100 korun.



Smart.ik
Příspěvky: 23

Příspěvek#1423 » stř 29. čer 2016, 01:38

Checkroot gratuluji k dalšímu pořízení :) jak říkáš, s tvojí bývalkou jsem moc spokojený a myslím, že by neměla chybět v žádném zbraňovém portfoliu :D třeba se pochlub i fotkama ať to tady oživíš :)



juango
Příspěvky: 8

Příspěvek#1424 » sob 2. črc 2016, 15:16

Zdravím,
řešil jsem nošení Berettky a nakonec jsem narazil v Army shopu na výprodej kožených pouzder a koupil jsem jak na Berettu, tak i na CZ TT40 za přijatelných 120Kč. Ostatní viz Fota.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#1425 » ned 3. črc 2016, 21:36

Krásné pouzdro, to je vnitřní nebo vnější? Podle fotek to vypadá jako univerzální.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů