Ruger MK IV

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 701

Příspěvek#16 » stř 1. pro 2021, 12:45

Lite má pencil hlaveň v alu pouzdře, tactical "těžkou" bull hlaveň.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#17 » stř 1. pro 2021, 13:06

Choze píše:Nějaký pátek už je Mark IV venku. Má někdo varianty této zbraně nastudované? Zajímá mě, jaký je rozdíl mezi lite a klasickou verzí. Je to v hlavni? Nebo mají stejným stylem zpracovanou hlaveň i třeba tactical, jen bez děr?
Hledám verzi se závitem, a každá LITE se zdá, že má krytku závitu, ale prodejce píše "bez závitu" :shock:


Ano je to v hlavni. Lite má hlaveň typu "airsoft". = trubička v pouzdře.Klasika je s plnou hlavní. Mám Tactical. Více zde
http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=26&t=12173&start=165

Edit - morho mě předběhl



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#18 » stř 1. pro 2021, 13:44

Díky. Určitě chci závit a nechci polymer. Takže čistýho Tacticala, ne 22/45. Nebo Target



jodo
Příspěvky: 152

Příspěvek#19 » stř 1. pro 2021, 18:54

Ale dva roky mám 22/45 tak jak jsem ho dostal z obchodu. Přikoupené dva zásobníky (pozor na tvar patky) a úplně bez problémů. Spokojenost.



Cody
Příspěvky: 13

Příspěvek#20 » pát 10. kvě 2024, 19:42

ruger.JPEG

Pořídil jsem si takového fešáka Rugera. Byla by to celkem zábava z toho střílet, nebýt toho, že se mi v každém zásobníku seknou při nabití jeden, dva náboje. Narazí střelou do hrany komory (asi), mírně se deformují, do komory nedolezou a nedovře se závěr. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? Co s tím, jak na to? Střílel jsem teď hlavně žlutá eskáčka (bez tlumiče), u jiných nábojů zatím nemám moc zkušenost.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1157

Příspěvek#21 » pát 10. kvě 2024, 19:50

Je to nova zbran? Poriadne vycisti, namaz, strielaj a vydrz, nech sa zabehne, co som pred par dnami koli diskusii tu pozeral aj na US forach, tak niektore IVky potrebuju zabeh, doporucuju aj nechat par dni naplno nabite zasobniky. Skusit (kym sa zabehne) pouzivat ine strelivo je samozrejme tiez moznost.



Vladimir9
Příspěvky: 28

Příspěvek#22 » pát 10. kvě 2024, 20:43

Přestaň používat střelivo, které působí problémy. Nech proběhnout pistolí několik krabiček HV munice.
A jak píše MM, čistit, mazat. Používám Ballistol na svůj MK4. Také čistota zásobníků zevnitř hraje svou roli.
S pružinami zásobníků bývá legrace :-)



Cody
Příspěvky: 13

Příspěvek#23 » sob 11. kvě 2024, 11:54

Díky moc za rady. Mám to funglovku, zatím jsem vystřelil tak do 300 kousků. Budu střílet, čistit, mazat. Zkusím jiné střelivo. Snad si to trochu sedne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti