CZ P-07 Kadet

Krátké zbraně .22LR


hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#31 » pát 20. led 2017, 00:20

vaclaff píše:No, vzhledem k tomu ze strilim z volne ruky tak tezko odlisit chybu moji od chyby zbrane. Rekneme to takto, nastrilim s ni hur nez se Shadowem, lip nez s Glock 19. Pokud na ni dam kolimator, jsem v 10 obcas v 9. To samy Glock i Shadow.

Jak tam máš ten kolimátor upevněný?



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#32 » pát 20. led 2017, 08:02

Na spodnim railu, mam sice jinou montaz,, ale tahle by byla asi i lepsi http://www.alfatactical.cz/detail/18331 ... e-usm.html

BTW vcera mi prvni 2 Standardy nepodala ani na krytý strelnici, pak uz OK. Pak jsem zkousel Blazery, taky bez problemu. Přejdu ted na nejakou dobu na S&B HV, uvidime.



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#33 » pát 10. bře 2017, 12:42

Asi to bylo fakt zimou. Vcera venku 150 SB, vse OK. Ani 1 problem, 100 Standardu, 50 HV. Strileny nejdriv Standardy, pak HV.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#34 » pát 17. bře 2017, 23:13

Vypadá to, že ta pistole skrývá netušené možnosti. Na US foru se objevila dost zajímavá informace od jednoho, který nasadil adaptér na svoji mírně upravenou P-07 (Cajun Gun Works Short Reset) a náhle měl v ruce full automat: http://www.czfirearms.us/index.php?topic=76692.msg653011#msg653011
Až se tohle dozví příslušní úředníci v Bruselu, tak tutově plošně zakážou všechny malorážky :lol:



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#35 » ned 19. bře 2017, 16:46

Tohle se mi stalo po vystreleni prvnich 250 S&B Standard. Hledi odcestovalo uplne do leva.

Jinak strelba je prijemna a v prubehu strileni zadnej problem. Myslim, ze si na ni zvyknu a B71 zustane v trezoru.
Smutne je, ze to same se stalo i tatovi na jeho P07 9mm.

Taky by to v CZUB mohli poradne zafixovat.

Obrázek



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#36 » pon 20. bře 2017, 14:11

Asi mam blbej kousek, porad jen samonabíjecí​ :-)



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#37 » pon 20. bře 2017, 16:09

Asi jo. O hodne prichazis :-)



Apollo
Příspěvky: 11

Příspěvek#38 » úte 21. bře 2017, 11:04

[quote="salamcz"]Tohle se mi stalo po vystreleni prvnich 250 S&B Standard. Hledi odcestovalo uplne do leva.

Jinak strelba je prijemna a v prubehu strileni zadnej problem. Myslim, ze si na ni zvyknu a B71 zustane v trezoru.
Smutne je, ze to same se stalo i tatovi na jeho P07 9mm.

Taky by to v CZUB mohli poradne zafixovat.


Já ten problém neměl, ale kamarád si ji koupil a už z výroby přišla seřízená tak, že na 15m střílela cca 10 cm vlevo. Pohled letmo na miřidla jasně definoval problém .... posunutá a povolená. Po seřízení a utažení naprosto v poho. Svoji jsem následně taky raději preventivně dotahoval. Ale to jsou drobnosti, které sice nepotěší, ale řešení je snadné. Mám z ní vystřeleno něco kolem 3500 nábojů a s ničím se nestřílí tak pěkně. Ale to je dáno tou ráží...takový pohodový trénink, který neomrzí. Problém .... dosud žádný.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#39 » ned 10. úno 2019, 21:08

Tak jsem se rozhodl po roce užívání vyhodnotit zkušenosti s používáním CZ P-07 kadet. Zbraň jsem si pořizoval na levnou tréningovou střelbu a plinking. Při nákupu zbraně jsem si nechal vyměnit mušku za světlovodnou 1 mm viz. https://www.czub.cz/cz/eu-eshop/pistole/miridla/musky/muska-svetlovodna.html. Doma jsem přitáhl uvolněné hledí a po nějakém čase jsem prohloubil drážku záchytu závěru, protože mě štvalo že po vystřelení posledního náboje né vždy zůstal závěr v zadní poloze. Po této úpravě již k dalším problémům tohoto typu nikdy nedošlo. Tím skončily jakékoliv další úpravy na zbrani. Zásobníky fungují po celou dobu užívání bezvadně. Pro vlastní střelbu používám náboje jak standartní laborace tak i vysokorychlostní HV. S oběma laboracemi nábojů si pistole poradí. Můžu zodpovědně prohlásit, že pokud dochází k poruchám zbraně při střelbě, bylo to vždy v důsledku kvality střeliva. Vypozoroval jsem, že k poruchám při nabíjení dochází zásadně u nábojů, které nemají pevně zafixovanou střelu v nábojnici. Zatím co u dlouhé opakovací malorážky střelivo s volnou střelou není zdrojem problémů, u pistole dochází díky volné střele ke vzpřičování a poškození náboje při nabíjení do nábojové komory a díky tomu k poruchám při nabíjení. Ostatní náboje jak standart tak HV, které mají pevně fixovanou střelu v nábojnici fungjí bezproblémově a je jedno jestli je střela olověná, nebo pokovená. Občas dojde k selhači, ale to je zpravidla způsobeno absencí zápalkové slože v nábojí, tak že je to opět o kvalitě zejména levných sypaných nábojů. Zbraň je přesnější, než moje ruce a oči a je prakticky bezúdržbová. Mechanická odolnost plastu i závěru je výborná. Po zkušenostech, které jsem získal můžu konstatovat, že se jedná o bezproblémovou pistoli, která slouží účelu pro který byla vyrobena. Jsem s ní spokojen a nemám důvod uvažovat o jiných pistolích této kategorie. Jen jsem si začal dávat větší pozor na pevnost střel v nábojnici u používaného střeliva do pistole.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#40 » pon 11. úno 2019, 09:51

Nábojem stadart je myšlen S&B .22LR Standard ? Mě to u něj občas nepřebije. Nábojnici vyhodí, závěr se zavře, ale komora je prázdná. Většinou je to u nábojů na začátku zásobníku.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#41 » pon 11. úno 2019, 11:08

Myslí se tím rozdělení nábojů podle rychlosti - subsonic, standart, HV

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#42 » pon 11. úno 2019, 11:48

Greenhorne, kolik za ten rok vystřílels nábojů?

Díky za odpověď, já tu pistoli zkoušel na předváděčce, ale moc mne nenadchla.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#43 » pon 11. úno 2019, 13:01

Cca 2500, ale čárky jsem si nedělal. Spíš to odhaduji podle toho, kolik jsem do nákupu nábojů nastrkal za ten rok peněz. V podstatě šlo o to, najít spolehlivého vítěze v kategorii "za málo peněz hodně muziky ". Vítězové testu:
subsonic - American Eagle Suppressor 2,91 g
standart - CCI Blazer 2,59 g
HV - HV S&B - poměděná 2,33 g



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#44 » pon 11. úno 2019, 13:44

díky Greenhorne, jakou jsi měl zkušenost s S&B Standard ? Já tedy tu výše popsanou. Měníš pro různé střelivo vratnou pružinu ? Mě dali tři - s černým plastem, červeným a modrým, ale kolik která má nevím.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#45 » pon 11. úno 2019, 14:03

Ty S&B Standard mi dělaly totéž. První rána nepřebila, ostatní už potom ano. Proto je nestřílím. Na pistoli je vratná pružina černý plast a o ostatních barvách jsem neslyšel, ani nebyly součástí pistole. Zkus o nich napsat něco víc.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů