Czub shadow 2 adapter 22lr

Krátké zbraně .22LR


Karelbures
Příspěvky: 6

Příspěvek#1 » pát 22. zář 2017, 11:57

Dobrý den, chtěl bych si pořídit shadow 2 a docela by mě zajimalo z důvodu levnější střelby jestli se dělá i adapter na ráži 22lr? Děkuji.

Uživatelský avatar
DDshot
Příspěvky: 20

Příspěvek#2 » stř 30. říj 2019, 16:39

Adaptér se dělá. Zajímalo by mě také zda s ním má někdo zkušenosti.

Uživatelský avatar
DDshot
Příspěvky: 20

Příspěvek#3 » čtv 31. říj 2019, 16:37

Adaptér dělá taky vyškovský Antreg. Má s ním někdo zkušenosti?



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#4 » pon 4. lis 2019, 11:45

Mám adapter 22lr od ČZUB. V balení závěr s hlavní, záchyt závěru, dvě různě silné pružiny (mimo té v závěru), dva zásobníky.
Používám na Shadow 1- Jediné co jsem udělal že jsem vyměnil mušku za vyšší. Mířím na střed, ne na spodek černého na pistolovém terči, a hledím jsem to nebyl schopný dorovnat.
Při míření je vizuální rozdíl že muška a hledí je drobet vyšší než na origo závěru.
Střílím s tím SB standard. Teď vystříleno 2250 nábojů a prakticky bez problému, přebíjí spolehlivě. Posledních cca 2000 ran nečištěno - zkouším co to udělá. Teprve posledních asi 100 ran se začíná projevovat problém se zasunutím prvního náboje do komory, přebíjení je ale v pohodě. Je to zaprasenou komorou, stačí vyčistit :-D
Střelba stejná jako s 9l, kromě nepatrně vyšších mířidel jsem nepozoroval jiný rozdíl. U obou ráži se mi projevují stejné chyby i stejný soustřel. Při přechodu z jednoho na druhý mi trvá tak pět ran než zase "nakoukám" mířidla.
Na 25m se s tím dá nastřílet takhle (pistolový terč), jsem s tím maximálně spokojený
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#5 » úte 5. lis 2019, 11:18

Ahoj, ppindian
ten adaptér je celoocelový?

Já jen že v katalogu 2019 jsou 2 kadety , jeden je možno nasadit bez úprav a na druhý je doporučeno svěřit to puškaři.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů