Náboje 9x19 vhodné na "nošení"



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#256 » ned 7. bře 2021, 17:35

Estetika je důležitá jak u zbraní, tak u nábojů. A u mnohých výrobků je důležitější, než funkčnost. Ale to tobě asi nic neříká,že?



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#257 » ned 7. bře 2021, 21:49

greenhorn: Upřímně, zatim sem v Supře nebyl. Doufal sem že tam stavim až budu mít vyřízenou vyjímku na A1 střelivo, abych tam případně i koupil co maj (když nebude EMB, tak nějaký "standardní" JHP), ale vyjímka pořád neni.

A teď tam nějak od března nejdou ani osobní odběry, což je divný. Ale zítra tam aspoň zavolám a uvidíme.

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#258 » pon 8. bře 2021, 07:53

greenhorn píše:Tak s napětím očekávám, jak ti dopadne ten test. Já jsem si připravil 10 ks experimentálních včelek Magtech 9C a silikon už zraje v expanzní dutině. ;)


Jo, já mám po žížalkách, nějaký zombie mě vybral včera garáž ... škoda celkem žádná, bo kde nic není, není co krást ... ale tuba silikonu a pár drobností je pr ..., škoda je větší na poškození vrat, než na pár odcizených drobnostech, jako nevím na co s tím zeleným silikonem bude dělat, škoda, že jsem si hned pár dutin nezasilikonoval a nechal to na někdy příště ... ale asi zjevně zombie komunita nechce, abych testoval :P ... Jako chytit toho zombíka v garáži, tak mám otestovány JHP Magtechy do živýho :twisted:



Piggy
Příspěvky: 1835

Příspěvek#259 » pon 8. bře 2021, 08:33

Technická: gramaticky je ta zombie, stejně jako mumie.

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#260 » pon 8. bře 2021, 08:46

V dnešní době genderové vyrovnanosti mezi tím není žádný rozdíl, ještě by z toho mohla být nějaká diskriminace :P, takže žádná ta, nebo ten, ale neutrální to stvoření :mrgreen: ... A tak nějak se lépe střílí na chlapa, resp. grázla rodu mužského, než na ženskou, nebo bezpohlavní bytost :D



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#261 » pon 8. bře 2021, 08:49

Alfréd z hor píše:....
Jako chytit toho zombíka v garáži, tak mám otestovány JHP Magtechy do živýho :twisted:


Tyhle silácký řeči nám fakt pomáhaj.

Uživatelský avatar
Rick Grimes
Příspěvky: 217

Příspěvek#262 » pon 8. bře 2021, 09:35

greenhorn píše:Estetika je důležitá... to tobě asi nic neříká,že?

To nevím jak si myslel. :lol:

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#263 » pon 8. bře 2021, 10:04

kolemjdoucí píše:
Tyhle silácký řeči nám fakt pomáhaj.


No je vidět, že jsi to ještě řešit nemusel, resp. jsi žádnýho loupežníka face to face v domě, ve sklepě, či garáži nepotkal :P



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#264 » pon 8. bře 2021, 13:35

greenhorn píše:Mně by se pro 3" hlaveň líbily 9mm Luger Fiocchi 6,02g/93gr - EMB, ale kde je vzít, že? Asi budu muset zadat domácí úkol mému prodejci střeliva.
Obrázek
Obrázek


Tak končím s experimentováním, podařilo se mi sehnat ty FIOCCHI EMB. Myslím, že až budou doma, tak už nebude co řešit. Ty Magtechy (9C) budou sloužit jako záložní. ;)

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#265 » pon 8. bře 2021, 15:08

Pěkný matroš ... ale to taky na nějaké větší žvýkání, tedy občasné vystřelení na střelnici nebude ;) ... Já už mám naládované na nošení ty magtechy, které mi hračky žerou ... až to příště vystřílím, plynule přejdu do dalších zásob od Geca a Winchesteru, ty Hornady mě asi bude líto vystřelit :D . Každopádně ty magtechy zatím vypadaj jako nejdostupnější pro nošení i pro vyhánění pavouků z laufu. Našel jsem doma prázdnou krabičku od Winchester Silvertip, které jsem testoval v 92, když jsem si pořídil první špuntovku, a co do účinku jsem s tím byl celkem spokojen (aktuálně už jsem na ně nenarazil, jen v nějaké jiné krabce po asi 20 ks, ale pod stejným názvem, jako spejšl munici) ... jenže je to munice, tedy ta v původní krabce po 50 ks, ke které měli soudruzi od FBI po takovém slavném drobném střeleckém dýchánku v Miami v 86 výhrady ... takže si člověk asi nikdy nevybere :geek:



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#266 » pon 8. bře 2021, 16:09

greenhorn: Pěkný, pěkný. Dneska jsem do Supry volal ale nebyl tam zrovna člověk od nábojů ale jen od optiky, takže budu volat zítra. Prý je určitě mají v číselníku a možná i na skladě.

Kde se ti je podařilo sehnat, jestli se můžu zeptat? Krom Supry bývá u nás nabídka Fiocchi dost mizerná. Já stejně zatim nemůžu na vyjímku nakupovat, jen krabku na A.

Sem byl namlsanej jak tady všichni psali jak byla vyjímka vyřízená do druhýho dne, já čekám už třetí týden...



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#267 » pon 8. bře 2021, 17:23

ToF: mají je v Supře. ;)



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#268 » pon 8. bře 2021, 18:50

greenhorn: A cena? Aspoň tam nebudu muset volat. Dojdu si tam, ale ta vyjímka fakt netušim kdy bude, dávaj si docela na čas prostě...



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#269 » pon 8. bře 2021, 18:54

17,- Kč/ks.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#270 » pon 8. bře 2021, 18:58

To je ještě ujde, láce to sice neni ale pořád je to půlka toho co chtěj za Hornady.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host