Čištění zbraní

Co jinam nepatří...


skagerak
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1876 » sob 27. dub 2024, 09:59

Zubni kartacek pouzity na cisteni zbrani (a spousty jimycj veci mez jen zubu) je podle mne dlouholety standart, a nemusi byt clovek ani amik...)

Brikovnkcecnema asi drazky tak mozna proto to lip cisti... jak moc to je natesno u te devitky neposoudim, ...



tomas fuk
Příspěvky: 836

Příspěvek#1877 » sob 27. dub 2024, 13:59

Kdyz jsem byl na zubni hygiene, tak mi slecna nabidla jednosvazkovy kartacek od Tepe k masirovani dasni. Kdyz jsem ho uvidel, tak jsem okamzite vedel, jak krasne bude cistit zuby. Ale zuby zamykani nosice zavorniku a hlavne u me AR-15. Ma vyborny tvar a zahnuti. Krasne vycisti vsechny zakouti ozubu v hlavni. Komorovy kartac k AR-15 se muze jit zahrabat. Zubni kartacek Tepe je mnohem lepsi.
https://www.nazuby.cz/TePe-Compact-Tuft ... uEQAvD_BwE



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#1878 » sob 27. dub 2024, 20:26

Boresnake pouzivam k plne spokojenosti v rade razi vcetne brokovnice. Mas sunt nebo kartacek pro spatnou razi, tebou popisovane chovani neni normalni chovani boresnaku.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#1879 » sob 27. dub 2024, 20:31

Jj. Mně protáhnout 9x19 chce střední sílu protažení kartáče taháním provázku. Boresnake tuším Čína. Čistý to je normálně 5 let. Chirurg čistota to asi není a to nepotřebuji.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#1880 » sob 27. dub 2024, 20:33

Boresnake nebo Redsnake? :-D



cipis
Příspěvky: 2135

Příspěvek#1881 » sob 27. dub 2024, 23:58

To není pravda, životnost těchto tlumičů je tak 1500 ran z MP 15-22 a SB ty obyčejné.
Reklamace neuznána, prej neodborná montáž ...
Odhadem chybí tak třetina přepážek, prostě se to časem vysypalo. A žádný křivý závit nebo tak něco, že by byl šejdrem, protože jsou vysypané ty uprostřed a ne na krajích.
Kámoš ten stejný tlumič na té samé zbrani, tak se mu rozpadlo v tom "nerozebíratelném" spoji. Při střelbě ...


EmielRegis89 píše: :arrow: Tlumiče Wave a Wave Carbon jsou nerozebíratelné, kompozitní tlumiče, které nejsou ohroženy korozí/erozí a k jejich údržbě stačí pouze občasné namazání/prostříknutí závitu přípravkem WD40. Jejich účinnost je perfektní i po vystřelení více jak 20 000 výstřelů.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů