Test na výbušniny na letišti

Co jinam nepatří...


koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#31 » pon 24. úno 2020, 11:10

Zajimave tema. CIste ze zvedavosti, jak dlouho tady ty stery probihaji (ve smyslu pred jakou doubou je zavedli)? Nejakou cast zivota jsem lital hodne a pravidelne a mezi-kontinentalne (tzn ne jenom po EU) a vubec nikdy po mne nikde nic nechteli i kdyz ram zapipal (zapomenuty kovovy predmet).



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#32 » pon 24. úno 2020, 11:21

Rám je jen na věci, které naruší magnetické pole generované rámem. Zavazadlo při průchodu rentgenovým skenerem může způsobit nestandardní reakce na záření, případně jiné metody, a pak se zkoumá individuálně. Nedávno jim takhle vyjela bokem moje taška, projel to pacholapavou tyčinkou a dal ji pak do analyzátoru a OK. Tipuju parfém nebo nějakej krém, co jsem tam měl, že byl moc cítit.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#33 » pon 24. úno 2020, 11:45

koudak píše:CIste ze zvedavosti, jak dlouho tady ty stery probihaji (ve smyslu pred jakou doubou je zavedli)?

já to poprvé potkal v Izraeli 2009

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#34 » pon 24. úno 2020, 12:18

Já poprvé na Ruzyni asi před 3 lety, když sem letěl do Chicaga.



rstd
Příspěvky: 12

Příspěvek#35 » čtv 25. čer 2020, 19:31

Nebojte se prachu, ale čokoády :D
Letěl jsem z amsteru a najdednou si mě zavolali s mým báglem jestli je to moje. Řikám, že je, tak si mě vzali stranou i s batoh, začli ho ojíždet těma papírkama, po chvíli se mě zeptaj, zda to můžou otevřít, řikám, že ok, no problem. Z báglu tahá špinavý trenkyy ponožky trenky a taky čokoládu (koupenou na letišti), začne se smát a řiká "ok" a pouští mě...

Takže bacha na čokolády, na rentgenech asi nevypadaj košér :D

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#36 » pát 26. čer 2020, 00:59

Cokolada je organika, pokud jsi mel pobliz treba kabel nabijecky, nejake baterie, mobil... tak to v RTG vypada jak NVS

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#37 » pát 26. čer 2020, 07:10

rstd píše:Nebojte se prachu, ale čokoády :D
Letěl jsem z amsteru a najdednou si mě zavolali s mým báglem jestli je to moje. Řikám, že je, tak si mě vzali stranou i s batoh, začli ho ojíždet těma papírkama, po chvíli se mě zeptaj, zda to můžou otevřít, řikám, že ok, no problem. Z báglu tahá špinavý trenkyy ponožky trenky a taky čokoládu (koupenou na letišti), začne se smát a řiká "ok" a pouští mě...

Takže bacha na čokolády, na rentgenech asi nevypadaj košér :D

Nj, Z Amstru je nebezpečný říct i "to je jenom čokoláda" :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů