Informace o změnách na úseku správních činností v oblasti zbraní v rámci vyhlášeného nouzového stavu

Co jinam nepatří...


antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#76 » ned 6. pro 2020, 13:17

Mate nekdo prosim zkusenost se zadosti o nakupko pres e-mail? Zadna datovka, ani elektronicky podpis...proste jen bezna mejlova zprava na adresu prislusneho utvaru?

Tady se pise, ze po dobu trvani nouzoveho stavu to mozne je...ale radeji bych vedel, jaka je realita a co vsechno je potreba udelat:

https://www.policie.cz/clanek/krphmp-vn ... erial.aspx

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#77 » ned 6. pro 2020, 13:22

antonspelec: poslal jsem mejlem žádosti (podepsaný žádosti naskenovaný do pdf) na příslušnou adresu, druhý den mi přišla výzva k platbě. A od tý doby čekám... už ani nevím jak dlouho :)



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#78 » ned 6. pro 2020, 13:28

Aha, super:-( dele jak 2 tydny? Tak hlavne, ze preferuji, aby tam lidi nechodili osobne. Co to je za utvar, jake mesto?

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#79 » ned 6. pro 2020, 13:33

V pátek to byly 2 týdny. Praha, utvar Sdružení.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#80 » ned 6. pro 2020, 18:48

Co blázníte ze dvou týdnů? To je naprosto normální doba, klidně i tři, i bez koronáče.
Mají to sice udělat bez zbytečného odkladu, nicméně na to mají měsíc, takže kdo chce kupovat, musí o tomto termínu vědět a počítat s ním.



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#81 » pon 7. pro 2020, 08:09

Já jsem po zaslání PDFka a platby čekal téměř měsíc. Tak jsem tam zavolal, abych zjistil, že už je (možná dávno) hotové...takže vynechali krok zaslání SMS, který obvykle k mé spokojenosti dělají. Praha 4



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#82 » pon 7. pro 2020, 08:50

Ja zkusil poslat ofoceny vyplneny formular na Melnik a decentne me vyfakli :-).



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#83 » pon 7. pro 2020, 09:23

Dnes registrace Praha 5 - nula lidí ve frontě (čekání cca 5 minut), jeden policista za plexisklem. Zbraň si zkontroloval sám. Průkaz zbraně za 14 dní (ale prý možná už pozítří, točí se směny a mají zvykem předat si čistý stůl).

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#84 » pon 7. pro 2020, 14:54

Tak mi právě pošta doručila nákupka (z Prahy Pankráce ul. Sdružení) až domů. 2 týdny a kousek od zaslání žádosti a zaplacení. Skoro luxus :)



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#85 » pon 7. pro 2020, 17:12

A už sis stěžoval?

milonk píše:Ja zkusil poslat ofoceny vyplneny formular na Melnik a decentne me vyfakli :-).



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#86 » pon 7. pro 2020, 18:20

Ne a ani nebudu, zensky jsou tam fajn a ochotny, nebudu jim kvuli tomuhle zatapet. Kdykoli jsem mel problem, na miste vyresily (treba jsem mel nakupko na pusku a prodejce mi na to napsal kulovnici (nebo obracene), tak to prevedli a vubec to neresily, jen me upozornily.)
NIcmene jejich vysvetleni ohledne mailu bylo, ze je to nadlouho a at si prijedu a bude to na pockani (coz ostatne vzdycky je). Co jsem pochopil, tak overovani platby neni primo u nich, ale musi to zjistovat nekde externe a je to na dlouho. Takze jsem se objednal a zajedu si tam :-).



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#87 » úte 8. pro 2020, 12:48

Máte někdo informace ohledně zkoušek? Všichni na koho se obrátím dělají mrtvého brouka...

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#88 » úte 8. pro 2020, 13:21

milonk píše:Co jsem pochopil, tak overovani platby neni primo u nich, ale musi to zjistovat nekde externe a je to na dlouho. Takze jsem se objednal a zajedu si tam :-).

Potvrzuji. Zajímal jsem se o totéž a bylo mi řečeno, že platby chodí na nějaký účet v jiné galaxii a než se to spáruje, je lepší si zajít osobně a mít to stejné na počkání. Myslím, že se tomu správně říká elektronizace státní správy - co lze osobně vyřídit na počkání, to elektronicky trvá mnohonásobně déle, stojí to nervy a žere čas.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#89 » úte 8. pro 2020, 13:37

Idahou, na koho vseho ses obracel, a mrtvy brouk neodpovedel nebo odpovedel ale nic uzitecneho?
Naposledy upravil(a) skagerak dne úte 8. pro 2020, 14:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#90 » úte 8. pro 2020, 13:52

Idahou píše:Máte někdo informace ohledně zkoušek? Všichni na koho se obrátím dělají mrtvého brouka...

ono to asi trochu souvisí s tím, že nikdo neví co bude... co nevidět tu máme třetí vlnu a další "toto není lockdown, ale povolují se jen cesty do práce a domů"

jinak v Praze jsou naplánovány zkoušky nejdříve na leden/únor, ale jestli skutečně budou teď nikdo nedokáže říci (když se neví co bude za 2 týdny, těžko se divit, že není jasné co bude za 2 měsíce)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů