Informace o změnách na úseku správních činností v oblasti zbraní v rámci vyhlášeného nouzového stavu

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#46 » čtv 5. lis 2020, 19:46

15.07 :mrgreen:



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#47 » čtv 5. lis 2020, 19:53

Kde se registrují emailové adresy? Kdysi jsem podepsal nějaké lejstro na OSZBM skrz GDPR, tuším, že i s mailovkou. Ale zjevně na mě kašlou. :)



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#48 » čtv 5. lis 2020, 19:59

To bylo asi ono, ja to poslal mailem a maily mi chodi, i vanocni prani :D
Asi bych zavolal, kde se stala chyba.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#49 » čtv 5. lis 2020, 20:00

Můj přišel 12:16.
Mail jsem registroval nedávno při přihlašování zbraně. Společně s gdpr

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#50 » čtv 5. lis 2020, 20:04

Střelec píše:Kde se registrují emailové adresy? Kdysi jsem podepsal nějaké lejstro na OSZBM skrz GDPR, tuším, že i s mailovkou. Ale zjevně na mě kašlou. :)


Az tam budes mit cestu tak si nech zverifikovat udaje.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#51 » čtv 5. lis 2020, 20:07

Ted se tam asi jit neda, zavolal bych, aktualne je asi mailovy kontakt extra dulezity a kdo vi, jak dlouho jeste bude...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#52 » čtv 5. lis 2020, 20:16

Blacky : Jestli třeba patent na něco netuším ale očividně se pohybuješ v obchodní sféře.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#53 » pát 6. lis 2020, 07:30

JJ: já taky pri registraci zbrane před někoika lety dal e-mail a pišou mi. Ruzný info, i treba, ze uz mám PZ, ze se mi blizil konec platnosti ZP atak. sikovni kluci.

marinakus: :) patent na rozum, jak každej správnej chlap mám taky. Ten "skutečnej" už taky jeden. A pohybuju se na pomezí státní správy, veřejné instituce i komerční sféry. Vod všeho trochu a "nic pořádně". :)

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#54 » pát 6. lis 2020, 08:00

Úplně čerstvá zkušenost:
Objevilo se něco, co sem FAKT chtěl.
Telefonát na PČR plačtivýn hlasem že potřebuju nákupko. Chvilku jsme řešili jak po e-mailu ale na to se PČR netvářila vstřícně. Pak jsem jim řekl, že mám občanskou datovku! A už to jelo!
Žádost do datovky,
Výzva na poplatek z datovky.
Potvrzení o platbě do datovky.
Nákupko z datovky.
Koupil!
Šedivák spolu s fotkami zbraně do datovky.
Výzva na poplatek z datovky.
Potvrzení o platbě do datovky.
Za dveřma pošťačka s obálkou s červeným pruhem! Štamprdle na uklidnění a otevřít. Uvnitř průkaz zbraně a dopis, že jak to CovidBlbnutí skončí jsem po tel. dohodě očekáván na Odd. evidence střízlivej a umytej se zbraní na fyzickou kontrolu.
To de! Nebo né??

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#55 » pát 6. lis 2020, 08:19

heheheehehehe super.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#56 » pát 6. lis 2020, 17:48

Dneska jsem psal na naše policisty:
Přeji pěkný den.
V souvislosti s informací, která včera přišla z vašeho infocentra, bych se chtěl dotázat na správný postup při přihlašování zbraně.

Budu kupovat zbraň kategorie C. Jedná se rám a baskuli (jeden PZ) a hlavňový svazek (druhý PZ).
Mám tedy platit 2x 300 Kč poplatek - převodem.

1) předpokládám, že oskenovaný "šeďák" vám mohu zaslat mailem, který je k mne veden v CRZ (tento, ze kterého píši)
2) pravděpodobně bych měl obratem dostat číslo konta a VS pro platbu (platby)
3) ?? Šlo by zbraň dát na jeden PZ ? (pravděpodobně se poplatek nezmění,)
4) budu pak vyzván v nějakém termínu na předvedení zbraně ke kontrole?
5) PZ mi bude doručen, nebo si ho vyzvednu třeba na recepci, nebo bude připraven v termínu kontroly zbraně?

Děkuji za vyjádření k jednotlivým bodům jednotlivě, abych to správně pochopil a nezpůsobil ani vám, ani sobě, nějakou komplikaci. Ještě jednou děkuji a přeji krásný a bezvirový den.
!!!
odpovědí mi byl telefonát s tím, abych to nekomplikoval, koupil si kolek a zašel osobně v pondělí nebo ve středu odpoledne od 12-17.

... jak prosté, že?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#57 » pát 6. lis 2020, 20:01

Milkyway : Je to opět klasicky všude jinak. Ale aby měla zbraň pouze jeden PZ by neměl být problém. Na kontrolu zbraně určitě vyzván budeš. Na jaře sse vše odkládalo včetně registrací zbraní. Jak je to teď jsem nepátral. Ten mail od vnitra ohledně omezení provozu byl na jaře dost stejný.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#58 » pát 6. lis 2020, 20:50

@marinakus: Mě je to jedno, naopak mi to vlastně přijde naprosto v klidu, protože mi to zabere tak půl hodiny a bude to v poho. Jen mne udivují tři věci:
1) na jaře je poprvé Nouzový stav a přijde skoro hned mail s tím, co a jak.
2) na podzim se to opakuje a přijde po jeho vyhlášení .... to ..... no....však víš, co.....
3) na webu není o změněn pracovní doby ani čárka!

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#59 » čtv 3. pro 2020, 23:09


Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#60 » čtv 3. pro 2020, 23:23

To Drvoštěp: koukám body viz dole s pusou otevřenou, tohle jsem opravdu netušil ... jen se bojím, aby to tam člověk stejně nemusel po Covid off nosit znova na fyzickou kontrolu. Stejně nechápu, proč za nějaký rozumný poplatek a výslovnou žádost nemůže OSZBM, provést kontrolu u držitele doma. Zabili by 2 mouchy jednou ranou a zkontrolovali i uložení. Částečně si odpovím sám, protože řada držitelů to má bohužel doma pod kanapem a zájem bude mám obavu minimální.

Šedivák spolu s fotkami zbraně do datovky.
Výzva na poplatek z datovky.
Potvrzení o platbě do datovky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů