Divný nákup zbraně ČZ

Co jinam nepatří...


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#16 » stř 6. kvě 2020, 15:36

Petzold píše:Má sice licenci, ale nemá prodejnu - provozovnu a prodává ze "zabezpečené kuchyně" a drobně si tak přivydělává. Až mu na to přijde OZSBM PČR, tak dostane jen pokutičku ve správním řízení.

Pokud má licenci a adresu tak má přece provozovnu, nemusí mít prodejnu, za co by tu pokutu dostal?
Co jsem koukal v registru firem není žádný Pavel Žanda s koncesi.

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#17 » stř 6. kvě 2020, 16:06

Jo ale môže to byť zamestnanec, čo má minimálku + provízie z predaja tak sa snaží, nemusí to byť podnikateľ. Tiež som to pozeral, našiel som ho (ak je to on) len v nejakom mysliveckom zbore. Môže to byť aj bežný človek čo nakúpil viac ako nakúpiť mal, a teraz napríklad prišiel o prácu tak predáva. Alebo to nakúpil na kšeft, ale na to je tá cena dosť nízka. Ťažko povedať.

DZimmy rouška na avatarovi je cool, ale keby si mi neupozornil tak si nevšimnem že to tam máš :D

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#18 » čtv 7. kvě 2020, 14:47

Tak jak to dopadlo? Jsme zvědaví... :)



zcapek
Příspěvky: 5

Příspěvek#19 » čtv 7. kvě 2020, 21:21

Ahoj, tak už mám RAMInu doma.
Přijeli dva borci s tiskárnou v podpaždí :-) s EET mašinkou no prostě kancelář na kolečkách.
Mají firmu ale nemají kamennou prodejnu, dokonce měli sebou i náboje 4,8 Kč 9mm Luger S&B.

Zbraň je opravdu nová, vše jsem si mohl vyzkoušet a než se mi to vytisklo tak mi ještě předvedli nabídku firmy ZVS docela hezký a hodně levný zbraně ale moc jsem o nich neslyšel a hlavně jsem měl už svoji RAMI tak mě další zbraně nezajímali.
Vytisky smlouvu, šedivák dali paragon a šel jsem.
Ještě jsem si doma zapomněl nákupko a oni si ho dokázali najít v nějakém systému.

Takže vše proběhlo v pořádku.
Dokonce jsem dostal i vizitku :lol:

Díky moc všem za rady a porady trochu mě to před nákupem uklidnilo.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#20 » čtv 7. kvě 2020, 21:55

zcapek : Papírové NP obchodník nepotřebuje. Najde si ho v CRZ. Na druhou stranu, když ho tam nenajde, z obchodu nic nebude.

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#21 » čtv 7. kvě 2020, 21:56

Hehe, tak to vyzerá že som to odhadol. Určite gratulujem ku kúpe a nech dobre slúži :)

Uživatelský avatar
ace curly
Příspěvky: 275

Příspěvek#22 » pát 8. kvě 2020, 07:19

Tak to budou ti borci, co jsem od nich bral to ZVS. Akorát jsem byl u nich v Porubě v kanclu, jsou to architekti a mají projektovou firmu. Jo a měli za 6,- 7,62x39.

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#23 » pát 8. kvě 2020, 07:33

To je dobře, že to dopadlo. :)
Uznávám, že když s tim podnikají, tak ta tiskárna tak komicky nezní. :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 23 hostů