3D tisk a veškeré příslušenství okolo zbraní

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 615

Příspěvek#31 » pon 30. říj 2023, 22:47

risa2000 píše:...přijde mi, že je dělaná na to, že náboje jsou vodorovně.

Blbost. WALACHMOTORS má pravdu, také bych ocenil nějakou podložku/držák pro 17 ranné Glock zásobníky, aby stály při nabíjení víc kolmo. Např. 19 ranné (tj 17 + 2 botka) stojí daleko více kolmo a s Uplulou se daleko lépe nabíjejí. Ty 17 ranné musí člověk držet více či méně na zadní hraně, aby se komfortně nabíjely.

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 61

Příspěvek#32 » úte 31. říj 2023, 05:14

Kdyz zasobnik nedam svisle, tak se naboj nekdy trosku "sekne" pri zatlacovani dolu do zasobniku ... ne ze by to neslo nabit, ale je tam takoveto to zadrhnuti. Plus kdyz je zasobnik kolmy, tak ty naboje do upluly krasne padaji na doraz a nemusim je nikam zasouvat jako kdyz stoji nakrivo na plose. Na 3d se tiskne spousta zbytecnejsich kravin, tak sem si rikal ze toto by mohlo pomoct i ostatnim

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 61

Příspěvek#33 » úte 31. říj 2023, 09:18

Tak jsem to zkusil udelat na zkousku tavnou pistolou a super .... sedi v tom i normalni dno ktere je mensi. Nabiji se o poznani lepe .... ten "kastlik" by to ale pri tisku chtelo hlubsi aspon 1cm
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2529

Příspěvek#34 » úte 31. říj 2023, 09:27

looollllll Je to hnusny, ale fungujeto. Supééééérrr.

BTW: hele kolik tech magu nabijite, ze to neudrzite v ruce? Nemá pak spise smysl si poridit nejakej mechanicko elektrickej strojecek?

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 61

Příspěvek#35 » úte 31. říj 2023, 09:36

Je to jen "hovno" z tavne pistole a do toho strceny zasobnik obaleny igelitovym sackem .... jen odzkouseni funkcnosti ... ale z tisku by to byt hnusne nemuselo.
inac ja cca 300kousku za hodinu strelby ...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2529

Příspěvek#36 » úte 31. říj 2023, 09:41

ale jo. v pohode. Je fuk jak to vypada, kdyz to funguje. :)

Uživatelský avatar
Desertfox83
Příspěvky: 53

Příspěvek#37 » úte 31. říj 2023, 09:46

Mno pokud by o to někdo opravdu moc stál tak za poštovné klidně vyrobím...

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 61

Příspěvek#38 » úte 31. říj 2023, 10:12

Velice hruby nacrt me predstavy ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Desertfox83
Příspěvky: 53

Příspěvek#39 » úte 31. říj 2023, 12:25

Zkusím uhnat někoho, kdo to vymodeluje, já sám tímto skilem nevládnu :D Tu botku by to chtělo asi změřit co nejpřesněji, já mám jenom klasické zásobníky Glock. Dá se to pak samozřejmě doladit a třeba zbrousit pokud by to bylo natěsno.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » úte 31. říj 2023, 14:52

S modelováním bych mohl pomoct :-D



Hankye
Příspěvky: 75

Příspěvek#41 » úte 31. říj 2023, 15:17

WALACHMOTORS píše:Velice hruby nacrt me predstavy ...

Kámo nějak ti to neštymuje s tím úhlem. Buď musíš bejt vyšší nebo menší úhel. Chybí ti ještě šíře botky, takže tamm nechám stejnou tloušťku stěny 5mm
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Hankye
Příspěvky: 75

Příspěvek#42 » úte 31. říj 2023, 15:19

Jinak dal bych ti STL ko, ale nemůžu ho sem postovat neboť to není platný ... https://drive.google.com/drive/folders/ ... drive_link tady máš link a vyžebrej si přístup ;)

Jinak mohl bych ti to i vytisknout ale bylo by to třeba za 14 dní teď jsem mimo. Pro ostatní, mam v pácu zkopnout to co je v příloze. To se mi fakt zamlouvá. ale dvacet doláčů za to fakt nedám :) ... za 14 dní odladím prototyp.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Hankye dne úte 31. říj 2023, 15:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 61

Příspěvek#43 » úte 31. říj 2023, 15:23

Uhel mi prave sedi na pravitku presne na cele cislo ... schvalne sem sundal i botku meril primo na plechu zasobniku :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 61

Příspěvek#44 » úte 31. říj 2023, 15:23

Ja su kokot... uz to vidim .. neumim pocitat :-D
Ma tam byt 20°
Naposledy upravil(a) WALACHMOTORS dne úte 31. říj 2023, 15:25, celkem upraveno 1 x.



Hankye
Příspěvky: 75

Příspěvek#45 » úte 31. říj 2023, 15:24

Ok, upravím ...
UPDATE : Máš to na tom odkazu reuploadovaný. Pokud to chceš vytisknout a poslat, SZ ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti