Práce v oboru

Co jinam nepatří...


stip
Příspěvky: 303

Příspěvek#1 » pon 18. říj 2021, 20:34

Tak jsem koukal na trh práce a na to jaký jsme všude proklamovaný "zbrojně-průmyslový" stát tak nic moc. V Brodě pár měsíců zpátky nabírali konstruktéry, jenže kdo není z jižní Moravy, tak smůla. Pak zkušebna sháněla technika, ale to už je taky pryč. No a nakonec jsem našel podivně vypadající inzerát na konstruktéra plynových zbraní, co musí mít praxi 3 roky a mluvit plyně rusky. Co si o tom myslíte? Nemáte někdo nějaký nápad?



skagerak
Příspěvky: 1021

Příspěvek#2 » pon 18. říj 2021, 21:01

3roky mozna kvuli koncesi...(co ja vim)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#3 » pon 18. říj 2021, 21:03

Nápad mám, ale nezaručuju, že se bude líbit: pracovat mimo obor. Kdysi tu pracovala spousta lidí u koní, ale časem si vozkové museli udělat řidičák na auto, pokud chtěli mít práci. U koní mohl zůstat málokdo. A pokud někdo říká, že je na to starý nebo má jiné výmuvy, doporučuji googlit "Tomáš Hisem" nebo "Nová šichta".



stip
Příspěvky: 303

Příspěvek#4 » pon 18. říj 2021, 21:38

Tak to se mi líbit nebude, protože já chtěl dovnitř a né ven. V ostatních oborech jsem totiž už pracoval, automobilovým průmyslu, leteckým průmyslu, energetice ... a teď bych chtěl dělat do zbraní. Vidím v tom totiž právě tu budoucnost. Zatímco Škodovka zastavuje výrobu, protože nejsou čipy, letecké továrny zejí prázdnotou, protože nikdo nechce/nemůže lítat, tak UB kupuje Colt. Tož tak.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2274

Příspěvek#5 » úte 19. říj 2021, 06:27

No, stačí být vystudovaný strojař s praxí na moderní obráběcí technice .....



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#6 » úte 19. říj 2021, 07:04

Co umíš a na jaké pozici bys chtěl pracovat? Jestli přímo manuální výroba, konstrukce, prodej?



Davcoun
Příspěvky: 20

Příspěvek#7 » úte 19. říj 2021, 08:07

Co třeba Antreg? Tam pořád zaměstnance shánějí.
https://www.antreg.cz/kariera

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host