pistole a kabelka

Co jinam nepatří...


Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#1 » čtv 14. úno 2013, 17:04

Zdravim. Opet se ozyvam...konecne jsem dosla k zaverecnemu vybrani zbrane.....ted ale bych prosila napady a rady....nemam jinou koznost nez ji nosit v kabelce.....a nevim zda volne...nebo resit nejake pouzdro a tak...


diky moc za odpovedi



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#2 » čtv 14. úno 2013, 18:20

Volně nikdy. Chce to nějaké pouzdro, které bude krýt lučík a vymyslet, jak jí v kabelce rozumně upevnit, aby se dalo normálně tasit.
Tady bych si nelajzl nosit s nábojem v komoře.

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#3 » čtv 14. úno 2013, 18:27

Zkus se podívat, zda neexistují nějaké kabelky s prostorem pro zbraň. Třeba Falco dělá i poměrně elegantní tašky, ale je pravda, že ke kostýmku to asi moc nepůjde - http://www.falco.sk/e-obchod/puzdra-a-t ... brane.html

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#4 » čtv 14. úno 2013, 18:40

Spíš by to mohlo řešit nějaké vnitřní nebo kapesní pouzdro, přichycené klipsem třeba za kapsičku nebo přepážku v kabelce. V nouzi lze přišít i poutko.



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#5 » čtv 14. úno 2013, 19:28

naboj v komore urcite ne, popr. kdyz bude volne...tak se sama nenatahne, aby byl naboj v komore



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#6 » čtv 14. úno 2013, 19:29

diky tip na falco....ale pro zenskou na proto k h..... bohuzel



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#7 » čtv 14. úno 2013, 19:30

premyslela jsem o pouzdru a suchyma zipama to vyresit.....

ale reknu Vam ja chci pistoli z kabelky vytahnout a natahnout a ne ji jeste ztezka tahat z pouzdra...pokud me chapete, myslim, ze pouzdro v kabelce pak vyzaduje ejste druhou ruku k podrzeni pouzdra

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#8 » čtv 14. úno 2013, 19:50

Ta kapesní pouzdra to řeší např. přilnavou vrstvou, vnitřní pouzdro klipem, nebo to poutko. Ani ten suchý zip nemusí být špatný nápad. Druhá ruka nesmí být potřeba (a není). A ztěžka to už vůbec nesmí jít.
Horší bude asi zkombinovat konkrétní kabelku a vhodné pouzdro. Samozřejmě existuje i možnost nechat si udělat pouzdro na míru. Obecně je vždy lepší vložené pouzdro, než volně nasypat do kabelky. Výjimkou by snad mohla být samostatná kapsa (oddělení) kabelky.
Samozřejmě záleží i na typu zbraně.


Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#10 » čtv 14. úno 2013, 20:27

Návrhů je tu dost, ale jsi si jistá, že kabelku nikde nezapomeneš, nemůže ti jí nikdo sebrat a podobně? Nechci rýpat, ale zkusit jsem to musel.



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#11 » čtv 14. úno 2013, 20:59

nerypes, varujes.....ano, jsem si toho vedoma...ale bohuzel moznost nosit primo na sobe jsem nenasla....nema cenu se v tom dale rypat...a vysvetlovat proc...

jinak co se tyce toho...zapomenout to ne....jen mi bude lezet u stolu v praci

Uživatelský avatar
1N4148
Příspěvky: 33

Příspěvek#12 » čtv 14. úno 2013, 21:01

Připomínky, co napsal KajaKliment jsou naprosto na místě. Kabelku určitě nebudeš mít stále v bezprostřední blízkosti a tím pádem je to za prvé nesmysl z hlediska použití zbraně za účelem obrany a za druhé nebudeš takto schopná zabezpečit zbraň proti zneužití, ztrátě a odcizení. Nosit má prostě smysl jenom na těle.
Nějaké tipy co se týká skrytého nošení u žen (a mnoho dalších informací) můžeš najít na tomto youtube kanále.

Edit: A co když si budeš muset odskočit, půjdeš i s kabelkou? A když si tě zavolá kolegyně, tak taky? Nehledě na to, že když bude kabelka se zbraní ležet někde pod stolem, tak ji prostě nemáš pod kontrolou a nesplňuje to všechny zásady smysluplného nošení.

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#13 » čtv 14. úno 2013, 21:27

ne?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#14 » čtv 14. úno 2013, 21:36

Smysluplné nošení bych moc neřešil. To je trochu jiný téma.

Spíš mě straší ta kontrola. Zbraň na těle mám pod kontrolou pořád. V kabelce pod kontrolou někdy být nemusí. Nemluvě o tom, že sebrat kabelku mě přijde snadný.

Pokud jsi dospěla k poznatku, že na tělo zbraň neschováš, možnost změnit (upravit) šatník asi taky nepřichází k úvahu, co?



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#15 » čtv 14. úno 2013, 21:56

Do kabelky u stolu si porid peprak.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů