Povrchové úpravy zbraní a součástí - renovace, opravy aj.

Co jinam nepatří...


KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#31 » čtv 3. dub 2014, 18:21

Zkusim ozivit tohle tema a hodim se fotky uprav na Makovi. Sundal jsem povrchovku z nekterych dilu a trosku jsem je vylestil. Finalni uprava bude nitrid titanu nebo titan.

Povrchovka sla sundat v pohode, zkousel jsem co bylo doma, pekne funguje i kyselina citronova. A je to nejmene narocne na chemii.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » čtv 3. dub 2014, 20:17

To vypadá jako zajímavý projekt, jsem zvědavý na výsledek ;) . PS: Kde se chystáš nechat si udělat tu povrchovku?



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#33 » pát 4. dub 2014, 14:07

Urcite sem hodim fotky, az to bude hotove. Povrchovku necham udelat tady http://www.titankov.cz/. Odhad ceny je cca 400,- + postovne.



jepta
Příspěvky: 1

Příspěvek#34 » úte 21. říj 2014, 19:16

tak jak to dopadlo v tom titankovu? potřeboval bych pistol taky nějak oživit, kromě střenek snad celou :lol:

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#35 » ned 26. říj 2014, 20:57

Zdravim,

mal by som otazku - dost otlcenu Berettu 71ku (predna cast hlavne a zaveru bola prakticky bez ciernenia) som ocistil po hodine zabavy s kyselinou citronovou a kefkou. Ale ked tak na nu pozeram, tak by mi nakoniec bolo luto ju nechat ciernit. Ta patina jej sekne - mozno ju este trochu prelestim lestiacou pastou a kotucom.
Je mozne ju nejako zakonzervovat proti korozii v tomto stave ? Myslene 'ocelovy look' bez ciernenia.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#36 » pon 3. lis 2014, 20:22

Panove chtel bych se zeptat jestli mate zkusenost s nejakou barvou na zbrane. Chtel bych striknout kosu do cerne...Dekuji

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#37 » úte 4. lis 2014, 07:38

černá na výfuky z OBI



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#38 » úte 4. lis 2014, 08:51

Co??Jako fakt?:-D vim,ze se prodavaj nejake spesl barvy,ale nevim jaka je nejkvalitnejsi.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » úte 4. lis 2014, 09:05

Některé části se dost zahřívají, takže to chce barvu, která snese teplo. Nerezovou úsťovou brzdu jsem stříknul barvou na krby, je matně černá, bude to asi dost podobné té výfukové a zatím docela funguje. Pokud se osvědčí, nejspíš také načerním celou kosu.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#40 » úte 4. lis 2014, 10:01

Jediný problém těhle barev na kamna, krby, komíny, výuky atd. je ten, že jsou nanesené ve slabé vrstvě a to i když se vrstev dá několik. Proto se to po chvíli z hran začne olešťovat, a to opravdu po chvíli. A rozhodně to nemůže přijít na původní lak, takže nejdřív opískovat, pak možná udělat fosfát a na ten teprve lak.

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#41 » úte 4. lis 2014, 10:55

fosfát se dává pod práškovku, pod mokrou to není potřeba

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#42 » úte 4. lis 2014, 11:13

Tady je lakování černým PU lakem na kosu, sice to něco stojí, ale já to mám už od koupě zbraně a nikde barva neslezla ani se neošoupala či něco podobného



Gimly
Příspěvky: 17

Příspěvek#43 » úte 4. lis 2014, 12:07

Krátký dotaz, nemáte někdo zkušenost s Ceracoatem? Přemýšlím o tom, potáhnout tím Glocka. Trochu se mi ošoupává o pouzdro.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#44 » úte 4. lis 2014, 14:50

Mate nekdo odkaz na nejakou tu cernou??;)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#45 » úte 4. lis 2014, 15:14


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů