Pistole na záchodě

Co jinam nepatří...


dave1354
Příspěvky: 100

Příspěvek#31 » pon 16. lis 2015, 09:52

Pokládám na držák s hajzlpapírem, pouzdro drží na pásku, protože se blbě sundává/nandává a zbraň v něm není, protože ač je zajištěná k nevypadnutí, má tendenci otáčet se na pásku těžkým zásobníkem k zemi a hlavní víte kam, což mi moc klidu nepřidá. Pokud nehci z jakýkoholi důvodu zbraň odložit, držím v ruce (nepohodlný, ale lepší než to máčet ve chcankách). Zbraň po toaletní zemi jsem naštěstí ještě nenaháněl, nicméně jednou se mi stalo, že takle sedím a kam položit nemaje držím v ruce, když tu někdo vlítne do kabinky, anžto jsem patrně zapoměl zamknout. Vzhledem k okolnostem si ale asi zrovna tohoto nevšiml :).

Jinak takle cáklý téma jsem dlouho nečetl :D ..připomělo mi to ,,jak to dělaj kosmonauti'' od Ebena..

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#32 » pon 16. lis 2015, 10:26

jjoozziinn píše:Já ji vyndám z pouzdra ,aby se neválela na zemi a položím do rozkroku staženejch kalhot. Tak na ni opravdu nezapomenu. Ještě ji tím pádem mám po ruce ,kdyby mě chtěl někdo znásilnit. :shock:


Jožinův komentář mne "rozsekal" :lol: Prostě Vždy připraven!

Já nechávám pistoli(e) na opasku. Pouzdra mají dvě poutka mezi kterými provlékám pásek poutkem na kalhotech takže zbraň(e) drží na svém místě i s rozeptuným páskem (Dasta 201-3 + 255-2). Přidržování je samozřejmostí, aby se "nářadí" neválelo po zemi. ;)

Rozhodně bych si ale dovolil apelovat na neodkládání zbraně, co by mohlo mít opravdu fatální následky. Víte jak to je, náhoda je vůl, tak proč jí nahrávat? Můžete 100x zapomenout zbraň na toaletě a nic se nestane. Až po sto první to nevyjde...



Gorgon
Příspěvky: 67

Příspěvek#33 » stř 20. led 2016, 08:54

Skvělé téma:)

Osobně nosím čezetu 75 compact ve vnitřní dastě a drží tam fest takže určitě nevypadne a pouzdro chytře drží spíš na kalhotech než na pásku, takže taky drží. Jenom na oblékání jsem si musel trochu zvykat:)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#34 » stř 20. led 2016, 22:50

Dobré téma, nevím, co bych v kabině o 1 m2 měl ztratit, možná korunu, nebo zapalovač ?
Předpokládám, že budu naprosto střízlivý.



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#35 » čtv 21. led 2016, 05:32

Úžasné téma :D za mě P07 a vnitřní pouzdro Dasta. Když sundám kalhoty, tak zbraň drží v pouzdře do doby, než ji převáží zásobník. Pak z pouzdra vypadává. Osobně, když je nejhůř, tak do rozkroku sundaných kalhot... Ono, já tam házím na záchodě kde co - Peněženku, telefon... :D

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#36 » čtv 21. led 2016, 18:28

Bohuliby píše:Dobré téma, nevím, co bych v kabině o 1 m2 měl ztratit, možná korunu, nebo zapalovač ?
Předpokládám, že budu naprosto střízlivý.

Nejde o ztrátu, špíš o zapomenutí. A lidi jsou chopný zapomenout i dítě v autě cestou do práce, takže proč ne zbraň na záchodě.



Gorgon
Příspěvky: 67

Příspěvek#37 » pát 22. led 2016, 07:04

Bohuliby píše:Dobré téma, nevím, co bych v kabině o 1 m2 měl ztratit, možná korunu, nebo zapalovač ?
Předpokládám, že budu naprosto střízlivý.


To doufám, protože by jsi MĚL vědět, že ožralej nosit nesmíš.



Frankie
Příspěvky: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » pát 22. led 2016, 09:12

zbraň v kydexovým pouzdře, stáhnu i s džínama, střeleckej pásek se ani nehne, natáhnu kalhoty a odcházim. ;)

Whats the problem? :shock: :lol:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » sob 23. led 2016, 21:56

Pochopitelně chodím i já s pistolí na záchod, jak jinak, ale tohle téma se mně zdá dost opravdu zbytečné !
Příště založte téma, u lékaře, u milenky, v nákupním centru, ve zkušební kabince obchodu a pod., tam všude můžete zbraň zapomenout, asi tak.



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » sob 23. led 2016, 22:40

No to je pravda ale na hajzlíku to má kouzlo né?.. A občas je tam docela fofr



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#41 » sob 23. led 2016, 23:11

Tohle tema urcite neni zbytecne! Pokud clovek nosi a navic ma "civilni" obleceni, treba s uzkym paskem, ktery pri rozepnuti sam vyjizdi pod vahou zbrane z poutek a zbran ma tendenci i s pouzdrem spadnout na zem, tak se se zbrani na zachode manipulovat proste musi...



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#42 » ned 24. led 2016, 00:44

Bohuliby píše:Pochopitelně chodím i já s pistolí na záchod, jak jinak, ale tohle téma se mně zdá dost opravdu zbytečné !
Příště založte téma, u lékaře, u milenky, v nákupním centru, ve zkušební kabince obchodu a pod., tam všude můžete zbraň zapomenout, asi tak.

Taky to nevidím jako zbyttečné. Dochtorka ví, že nosím, nakonec... chodím si k ní pro potvrzení a má to tedy v papírech. U milenky... taky to většinou vědí, takže není problém. Ve zkušební kabince, to je skoro jak na tom hajzlíku, možná o něco horší, bo tam, dyž si kupuju a zkouším gatě, tak si je musím svlíknout úplně, případně si je musím vyzkoušet i se zbraní. Ale teď jedno asi ne zcela běžné místo: Bordel, privát... To jsou prostě cizí objekty, kde by "obsluha" nemusela příliš "pozitivně" vnímat, že zákazník má zbraň... o odkládání "někam" ani nemluvím. Ale ta situace, že taky člověk jde třeba do neznámého prostředí, kde by se mohlo odehrát cokoli, nebo pomyšlení, že jde pak zpátky "vykřičenou" čtvrtí nějak v noci...



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#43 » ned 24. led 2016, 01:33

Je v těch uvedených místech poněkud rozdíl. Gatě si v kabince nezkouším několikrát denně.... Na tom záchodě je přece jen větší procento návštěv a tím pádem i vyšší nebezpečí zapomenutí. Proto i ozbrojené složky po špatných zkušenostech se svými příslušníky zapomínajícími své kvéry na veřejných záchodech, pořádají na toto téma kurzy.



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#44 » ned 24. led 2016, 07:19

To bude kapku jinak. Civil si ty kalhoty v kabince vyzkouší i několikery. Sice ne často, ale když se jde nakupovat, tak pravděpodobně ano. Na velkou mi většinou stačí jednou denně, většinou ráno, doma. U příslušníků je tomu kapku jinak: Ti si v kabince kalhoty zkoušet nebudou, neb si žádný kupovat ve službě nepůjdou! Navíc je u nich pravděpodobnější, že půjdou ve službě na toaletu, než u civila. Takže v tomhle je situace nesrovnatelně jiná.



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#45 » pon 25. led 2016, 10:14

Když jsem třebas dva týdny na dovolené a jezdíme po českých luzích a hájích, používám veřejné záchody denně. Od té doby, co jsem jednou zapomněl ledvinku s krochnou na WC, si dávám velký pozor a snažím se možnost zapomnění co nejvíce eliminovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů