Pistole na záchodě

Co jinam nepatří...


iloveguns
Příspěvky: 1426

Příspěvek#1 » pát 13. lis 2015, 10:49

Máte nějaké tipy na to, jak nezapomenout pistoli na záchodě? Vypadá to téměř na celosvětový problém. Zkusil jsem si do google zadat dotaz "zbraň na záchodě" a vyjela mi spousta odkazů na zprávy, kdy policista nebo voják nechali zbraň na záchodě a už ji nenašel.



iloveguns
Příspěvky: 1426

Příspěvek#2 » pát 13. lis 2015, 10:53


Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#3 » pát 13. lis 2015, 11:17

Zajímavé, já zatím neměl potřebu ji na záchodě vyndavat z pouzdra. Stejně tak jako tam třeba nevyndavám z kapsy peněženku. Přijdu, stáhnu kalhoty, provedu úkon :mrgreen: , natáhnu kalhoty a jdu.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#4 » pát 13. lis 2015, 11:26

Mno, kdyz si sundavas kalhoty, tak ma vetsinou tendenci zbran vypadnout z pouzdra, nebo se i s pouzdrem vyvliknout z opasku. Ja to vetsinou resil tak, ze jsem si zbran (bez naboje v komore) vyndal z pouzdra a strcil do predni kapsy kalhot, ze ktere zbran nemela tendenci vypadnout... Zbran jsem mel tedy stale u sebe...

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#5 » pát 13. lis 2015, 11:31

Tak u větší zbraně nebo u některých pouzder to vypadnutí asi jo. Já měl zatím tu čest jen s g42 v koženým vnitřním futrálu od km saddlery, ze kterýho jí není šance vyklepat. Ta g42 není na opasku váhově skoro ani poznat.



iloveguns
Příspěvky: 1426

Příspěvek#6 » pát 13. lis 2015, 12:14

Málem se mi to stalo také. Odepnu ledvinku, pověsím na věšák a po odchodu jsem si za pět minut umědomil, že ji nemám.... Naštěstí tam ještě byla....

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#7 » pát 13. lis 2015, 12:20

To Tě asi polilo horko, co... radši popruh od ledvinky omotej okolo kliky a pověs jí tam, aby Tě to při odchodu "nepustilo" bez jejího sundání. Samozřejmě nějak inteligentně, aby až někdo bude rumplovat zvenčí klikou, tak se Ti neválela ledvina s kvérem po zemi :D
I když lepší furt aby se válela po zemi, než jí tam nechat.



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#8 » pát 13. lis 2015, 12:33

Já ji vyndám z pouzdra ,aby se neválela na zemi a položím do rozkroku staženejch kalhot. Tak na ni opravdu nezapomenu. Ještě ji tím pádem mám po ruce ,kdyby mě chtěl někdo znásilnit. :shock:

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pát 13. lis 2015, 14:07

Nemam strach ze vypadne z pouzdra, drzi mi tam fest, ale mam textilni pasek a vyvraci se mi. Takze budto cele pouzdro hodim docasne do trenek :D, nebo ho vubec nesundavam, abych na nej pri ukoncovaci procedure stopro narazil.

Tohe bude zajimave tema :D

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#10 » pát 13. lis 2015, 14:13

nooo, pistoli jsem ještě nikde nezapomněl a že ji nosím na pásku hodně dlouho ať už nuceně nebo dobrovolně ale nikdy bych netvrdil, že "mě se to stát nemůže".... už mě polilo horko párkrát z jiných věcí... šlo naštěstí vždy jen o věc finančně náročnou a vždy to dobře dopadlo

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#11 » pát 13. lis 2015, 14:15

taky jsem to řešil :-D

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#12 » pát 13. lis 2015, 14:19

tak pokud je na v podstatě jakémkoliv střeleckém opasku (který je v poutkách kalhot) v pouzdře, tak se bez ní odejít prostě nedá....leda i bez kalhot

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#13 » pát 13. lis 2015, 15:14

Naštěstí mi z pouzdra nevypadne ani pouzdro nespadne z kalhot. Takže nevyndavat je podle mě nejlepší prevence. Pokud bych měl pouzdro co jí neudrží tak bych to řešil jako jjoozziinn tam jí člověk určitě nepřehlédne.

iloveguns: To musel být pocit co. Jednak si uvědomit že jí nemáš a pak ta klika že tam ještě byla :)



cipis
Příspěvky: 2104

Příspěvek#14 » pát 13. lis 2015, 15:37

No, já bych řekl, že není až tak problém, jestli vypadne z pouzdra nebo s pouzdrem z opasku. Nejnáročnější je to při utírání se, když člověk jen sedí, tak je to fuk. Ale jak si stoupne, tak mu gatě s pouzdrem s pistolí sjedou až na zem. A víme, jaká je v onom místě většinou zem.



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pát 13. lis 2015, 15:55

V Hornbachu mi vypadla před pár lety (tehdy ještě 50tka) z vnitřního pouzdra poté co jsem si rychle popouštel kalhoty ve snaze si je nepodělat bo jsem měl napilno. Naplacato na kachle a vyjela pod dveřmi kus mezi lidi. Už nikdy jsem tak rychle nevyběh z kabinky s holou, skoro jsem vyrazil dveře a skočil po ní. Naštěstí nikdo nic jenom já jsem měl zaraženo a chvíli to pak trvalo než jsem se "zrealizoval". Myslím že přítomní zaregistrovali jenom tu bílou velrybu. :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů