Začátky s černoprachem

Black Powder a vše co k tomu patří


retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#1 » ned 5. kvě 2019, 13:55

Ahoj příznivci černoprachého střílení
Začal jsem se zajímat o střílení z perkusních zbraní.Každý začátek je těžký,a lecčím se člověk musí prokousat.Ovšem to je na tom všem možná i hezké.Zvažuji jezdit na střelnici Magnum v Praze a rád bych se zeptal,zda by se tu nenašel někdo s kým bych mohl občas vyrazit a odkoukat co se dá.Perkusní pušku i veškeré vybavení mám.Jen s časem na tom někdy nebývám nejlépe.
Díky za případnou pomoc a nashle...



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#2 » ned 5. kvě 2019, 14:31

retember1: Na Magnumu jsem potkával černoprachého kouzelníka se vzhledem Čáryfuka. Asi je nejlepší zavolat na střelnici, kdy tam tito kouzelníci chodí. A obdivovat... vyzpovídat



retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#3 » ned 5. kvě 2019, 16:38

Díky za radu.Tihle týpkové s podobným vzhledem mívají dobré srdce.Podobný čáryfuk nás vysekal z maléru loni v Pešti.Poohlídnu se po něm..

Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 91

Příspěvek#4 » pon 6. kvě 2019, 13:28

Ten čáryfuk se jmenuje Luděk.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#5 » pon 6. kvě 2019, 14:12

Vovas: Nemyslím to označení rozhodně ve zlém. S obdivem jsem koukal na jeho činnost, až jsem skoro sám zapomínal střílet (chodit k terčům). Ale podoba byla značná... a přesnost obdivuhodná, nástřel měl lepší než já z 223 v Galilovi s optikou. Díky za doplnění jména, retember1 to snad využije.



retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#6 » pon 6. kvě 2019, 19:08

Jo děkuji mnoho přátelé,Pokud by se třeba pohyboval zde na serveru,jistě zareaguje.Zeptám se paní správcové nebo někoho z tamnějších instruktorů.Hodil by se někdo hoho se mohu zeptat a kdo poradí,Samozřejmostí to jistě není ale mám se střelci tu nejlepší zkušenost...



Flash
Příspěvky: 51

Příspěvek#7 » čtv 9. kvě 2019, 08:30

Občas na Magnum s perkusy chodím. Nejsem Luděk, ale potkat se tam můžeme :)



retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#8 » čtv 9. kvě 2019, 18:57

Bude mi ctí....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů