Kolimátor Holosun SCS-PDP-GR



Střelec
Příspěvky: 1673

Příspěvek#31 » stř 28. čer 2023, 19:57

Já mám červené aimpointy a vyšší spotřebu červené tečky fakt nepozoruju :)



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#32 » stř 28. čer 2023, 20:26

Sobiho píše:No tohle byl můj favorit do té doby co jsem zjistil, že jen V2.0 Mám V1.0 takže bohužel . Je jen škoda, že to prodejce neměl napsáno, a bylo to až na stránce výrobce, jinak zelená mi nevadí. Teď mám laser na G19X v zelené a není to špatný (ano, je to něco jiného, ale oko s tím problém nemám, nejsem myslivec).

Jo, byly doby, kdy si člověk koupil pistoli a ta se do konce života nezměnila. Teď si koupí pistoli a do dvou let je tady verze 2.0 a dokonce se liší o tolik, že musí dávat bacha, na jakou verzi si kupuje doplňky. Walther si tím u mne dost pohoršil.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 807

Příspěvek#33 » čtv 29. čer 2023, 06:21

JJ, to je jako s Renaultem19... U každého auta se udává modelová řada, pak rok a u R19 jsi už tehdy musel znát i měsíc výroby, protože vše bylo jinak. :-D Jinak tohle mne naštvalo, pochopím, feedback, ale mohou myslet i na V1.0 i když těch bude menší počet.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#34 » čtv 29. čer 2023, 19:27

Tak je to doma. Na zbrani ještě není a pár dní ještě nebude, ale první dojmy jsou skvělé. Dostatečně jasné, blesková reakce na změnu světelných podmínek, výborný power režim, prostě takhle v ruce jsem nadšený. Jak to bude na zbrani, uvidíme.
Mmchd pánové byla by nějaká rada, co konkrétně použít na pojištění šroubů? Nemám s tím zkušenost. Děkuji pěkně.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#35 » čtv 29. čer 2023, 20:05

guttata píše:...co konkrétně použít na pojištění šroubů? Nemám s tím zkušenost. Děkuji pěkně.

Loctite 243.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#36 » pát 30. čer 2023, 04:41

Děkuji pěkně.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#37 » pát 30. čer 2023, 16:21

Zítra ten kolimátor vyzkouším ve Warzone. Měli by ho mít v pujcovaci sadě Walther. Tak sem na to teda zvedavej.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#38 » pát 30. čer 2023, 16:31

Tak dej vědět. Možná ho budu mít na zbrani nakonec už dnes, ale jisté to není.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#39 » sob 1. črc 2023, 12:44

received_1201992380467177.jpeg
Tak pro mě je ten kolimator nepoužitelnej. Vyzkoušel jsem kolimator na Glocku, Caniku a tento na Waltherovi a já si žádný kolimator na zbran určitě nekoupím. Prostě se mi s kolimatorem blbě střílí a asi na to nejsem zvyklý, takže zůstávám u klasických miridel. Pro mě je to zbytečnost. Pro někoho to ovšem může být super. Moc sem Vám nepomohl, ale takový pocit z toho mám já.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#40 » sob 1. črc 2023, 13:03

20230630_213431.jpg
20230630_213252.jpg
Určitě je to tak, že někomu vyhovovat nemusí. Mě se nakonec povedlo to všechno včera zvládnout, už je na zbrani a jsem z toho nadšený. Na druhou stranu ale my jsme tu oba pro ostatní asi málo platní, protože Tobě kolimec obecně nesedí a u mě je to zase první zkušenost s kolimátorem. Bylo by ideální, aby si jej na PDP dal někdo, kdo už nějaké jiné viděl a je na to zvyklý a aby se tu nějak objektivně zhodnotila kombinace PDP a Holosun SCS-PDP-GR...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#41 » sob 1. črc 2023, 13:53

Jo jo. Souhlasím. Ale vypadá to na PDP dobře. :)



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#42 » sob 1. črc 2023, 15:58

guttata: I když srovnáš mířidla, tak ta tečka je kde? Teď to vypadá, jako by se mohla ocitnout na mouše.



Satanáš
Příspěvky: 134

Příspěvek#43 » ned 2. črc 2023, 12:32

Guttata: odkuď jsi, že bychom poměřili.. Kanóny :D Chci to srovnat s tím RMR. Klidně napiš SZ.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#44 » stř 5. črc 2023, 10:44

risa2000: když srovnám miřidla, sedí tečka na mouše. Ono se to ale hrozně blbě fotí.
Satanáš: z Prahy. Píšu SZ.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#45 » ned 6. srp 2023, 08:09

Tak přidám nějaké osobní zkušenosti z kombinace PDP - Holosun. Za mě veliká paráda. Pravda, musím sušit a trénovat, po letech jiná zbraň a zároveň jiný způsob míření, to je velká změna, ale je to super. Poslední řekněme rok se mi trošku zhoršovaly výsledky na větší vzdálenosti a už jsem měl pochybnosti o sobě jako střelci, a ejhle, přišel kolim a výsledky jsou zpět. Bylo to jen očima, prostě mi už není 20. Nošení s kolimatorem není žádný problém, žádný rozdíl od předchozí zbraně bez kolim. Pouzdro Froggy. Trochu bojuji s čistotou skla, při full-time nošení se sklo samozřejmě špiní, ale to je spíše věc mé úchylky na čistá skla, ať už jsou to brýle, okna v autě, nebo kolim. A čistí se tedy blbě. V této oblasti si ještě hledám postupy. Kolimátor nechávám trvale zapnutý, starám se, aby se na solár občas dostalo nějaké sluníčko a víc neřeším. Uvidíme jak to bude s napájením z dlouhodobého hlediska. Zatím, pokud máte PDP a chcete kolim, je podle mého názoru tenhle Holosun dobrá volba.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti