Kolimátor EOTECH čína na CZ 858



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#1 » stř 18. dub 2012, 14:12

Měl bych zájem o tento kolimator na svou kosu ale zajímalo by mě jestli už kopii této značky někdo na své kose má a jak je s ní spokojený.Hlavně se mi líbí ta cena (1500) a funkce.
Jde mi hlavně o to jestli drží nástřel nebo se to rozštelovává

Uživatelský avatar
Reyes
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 18. dub 2012, 14:27

Asi takhle, kromě toho že by to asi dlouho nepřežilo, tak čínský EOtechy jsou jedny z nejhorších čínských kolimátorů... mají duchy, blbý ovládání a vůbec jsou prostě špatný, oproti tomu jiný co třeba nevypadaj tak dobře, nebo třeba i čínský Aimpointy (od G&P) fungujou docela slušně - na airsoftkách. Na ostrý kose to asi taky bude nějakou dobu fungovat, ale dřív nebo trochu později půjde nástřel, nebo i celej kolimátor do háje.
Pokud by ses o kvalitách chtěl přesvědčit na vlastní oči a peněženku, tak napiš SZ, myslím že jeden kámoš se čínskýho eotechu zbavuje.



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#3 » čtv 19. dub 2012, 06:52

Děkuji za přesunutí.Nevšiml sem si tohoto vlákna.A děkuji za odpověď.Nepotřebuju zkoušet budu ti věřit.Takže kolimator na kosu radši dávat nebudu :) radši osadim kolimatorem menší ráži až přibude do mé zbírky.

Přemejšlim časem o Colt 22lr.Tam už by nějakej číňan mohl vydržet

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#4 » stř 18. črc 2012, 07:25

noname eo-tech stručně asi takto:
mizerná tečka rozměru a tvaru brambory,
sklo tak super, že za slunečnýho dne vidíš líp za sebe než tečku na terči

Uživatelský avatar
Nethall
Příspěvky: 58

Příspěvek#5 » stř 9. led 2013, 20:49

Já dal na Sa 58 puškohled za 4000,- a odešel taky. Asi by to muselo bejt něco opravdu odolného za těžký peníz.

Uživatelský avatar
muzzleloader
Příspěvky: 127

Příspěvek#6 » stř 9. led 2013, 21:38

Cinske Eotechy nove generace,uz jsou kvalitou uplne jinde,duchy nehazou a obrazce jsou v pohode,ale na kosu urcite neeee.
Optika za ctyri tycky je taky jen predrazenej cinskej low end,takze se nedivim,ze umrel.



logickbomb
Příspěvky: 7

Příspěvek#7 » pon 8. pro 2014, 02:07

Ahoj, mám 858 a koupil jsem ten čínskej EOtech, dal sem za něj asi 1300Kč... každopádně se mi u prvního střílení, když sem chtěl seřídit nástřel, rozbil... všechny železný části jsou z bláta a né z kovu, šroub výškovýho seřízení jsem ohnul když jsem si nevšimnul, že už mám posun na doraz a točil dál, výrobní cena podle mě tak 60Kč.. Takže teď to mam u kamaráda co mi to snad opraví, protože mi je líto to vyhodit za ty peníze (když sem to rozebíral abych se koukl co tomu je, utrhal sem omylem dráty a ztrhnul všechny závity v plastu (jinak to se šroubovákem normálně umim)). Taky dělal to, že jak se kolimátorem zatřáslo tak se vypnul, to bylo tim že pružina baterky nedržela a když se s tim škublo tak se přerušil přívod energie, pružinu sem natáhl ale samozřejmě se mi jí povedlo vytrhnout z toho lůžka ale jako ničemu to nevadilo a pak to fungovalo...ale už jen tim jak je to vyrobený je nemožný aby to vydrželo nebo drželo nástřel, fakt mě mrzí že jsem za to dal 1300Kč.. měl sem si koupit náboje nebo dát třeba 2000 a koupit buď bazarovej kolimátor nebo nejlevnější model nějaký renomovaný značky. Jinak k tomu sklu, to neni tak hrozný a ten obraz to nemá tak strašnej je přes to vidět docela pěkně a ty tečky nejsou bramborový, a ani duchy mi to neházelo.. ale je to fakt hrozně bídně udělaný ;) Taky mě trochu štvalo že jak to tam člověk nasadí, nemůže mít hlavu opřenou o pažbu protože to sklo je o proti pevnejm mířidlům docela vysoko a je to trochu nepohodlný... tohle ale nevadí když se střílí jakoby "pudovka" tohle mi vadilo jen když sem si chtěl dávat úplně nejvíc záležet na ráně ;) Až mi to opraví, jestli se to povede tak to nafotím a dám to sem, jestli budete chtít...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti