Kolimátor OKO

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#16 » čtv 16. led 2014, 02:08

Zadny kolim nevlastnim. Zkusenosti mam s Aimpoitama, Okem, doctorem, a jednou EOTECHem. Hlavne z predvadecek ;)
A vetsina lidi si kupuje kosu protoze to je jedna z nejkvalitnejsich utocnych pusek a hlavne pomer cena/kvalita/vykon je uzasna. A po tuningu je schopna se radit k modernim. Snad tento rok se uz dostanu na tu mou :)



Irson
Příspěvky: 23

Příspěvek#17 » čtv 16. led 2014, 10:09

voky84 píše:Děkuji za názory, škoda, že jen od dvou :-) Nebyl by tady někdo kdo má s okem odstříleno řekněme řádově alespoň stovky ran?


Mám s Okem na CZ858 vystřeleno řádově stovky ran. Před oddělením tématu psal ještě Tom, že ho má na Saize12 a taky mu tam drží.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 463

Příspěvek#18 » čtv 16. led 2014, 21:19

Oko v originál kovovém krytu na Saiga 12K přes 2 tisíce ran, část na boční montáži, část po přestavbě na liště na krycím plechu pružiny. Vše bez problémů jak s nástřelem, tak s celým zpracováním, dalšímu majiteli stále slouží.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#19 » pát 24. led 2014, 22:06

Teď jsem v CIDu zkoumal EoTechy, vypadá to dost bytelně, právě až moc.
Na loveckou pušku bych to nedal, na kosu možná, ale ta cena ?



ondra009
Příspěvky: 50

Příspěvek#20 » pon 15. kvě 2023, 07:06

Zase po case, nejake dalsi zkusenosti?


Idealne prosim srovnavejte s kolimatorama v podobne cene, tj. cinske vector optics. Nebo holosuny z druhe ruky.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#21 » stř 17. kvě 2023, 09:15

Možná jsem špatně hledal, každopádně nenašel - kdo je ten "český výrobce"?

Ptám se proto, že Číňan nabízí kolimátory velmi podobné konstrukce, ačkoli ne úplně stejné. Ty jsou skutečně za pár šupů a záleží, jaké máte štěstí na kus. Jeden se mi rozbil na brokovnici po stovkách ran, druhý na vzduchovce nevydržel ani polovinu. Vzhledem k vizuální podobnosti a k rozporuplnosti názorů by mě zajímalo, zda Oko patří do stejné kategorie, nebo je to jen "podobnost čistě náhodná".



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#22 » stř 17. kvě 2023, 14:13


Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 521

Příspěvek#23 » stř 17. kvě 2023, 15:58

Mě po pár tisísch ran na VZ 58 fungoval jako nový.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#24 » čtv 25. kvě 2023, 11:48

Je to konstrukce stará 20 let,.prakticky se nemění,.za to by měl mít vychytané mouchy. Osobně bych ho viděl jako solidní základ na PCC, pokud chci minimální rušení ve výhledu. Svého času vydržel, snad se kvalita drží.
Na pušku je dle mě za podobnou cenu vhodnější uzavřený Holosun, Vortex, základní modely se dají sehnat za podobnou cenu

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti