K čemu je pádlo?

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#16 » úte 30. lis 2010, 16:43

Albert: mám přesně tu stejnou zkušenost.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#17 » úte 30. lis 2010, 19:34

Ono ohledně toho pocení je to taky o konstrukci pádla. Fobusácká guma teda nic moc ale jinak jsou to dobrá pouzdra
http://www.fobusholster.com/catalog/Pad ... -86-1.html
Blade-Tech má pádla přeci jenom trochu domyšlenější
http://blade-tech.com/Paddle-attachment ... r-912.html



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#18 » sob 25. led 2014, 12:13

Jak vůbec pouzdro s pádlem "připevnit" ke kalhotám? Mám normální jeansy s páskem a ať to zkouším jakkoli, při pokusu o tasení pistole vytasím pouzdro. Uchechtat útočníka k smrti je taky řešení, ale...

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#19 » ned 26. led 2014, 14:10

Buď pádlo přímo na opasek, ale ten musí být široký a tlustý (měl jsem starý vojenský kožený opasek).
Nebo pádlo do gatí. Pokud i při prudkém trhnutí kolmo vzhůru zůstane futrál na zbrani, zkus povolit šroub, kterým se nastavuje sevření. Pokud i bez šroubu to furt nefunguje, máš špatnou kombinaci futrálu a kvéru.



JoeBiden
Příspěvky: 82

Příspěvek#20 » pát 14. úno 2014, 22:04

Pádlo ti je k ničemu, v 90% případů - Houštecký, cajt, Tanvald skončíš na zemi dřív, než víš o útoku.

Buď appendix vnitřní nebo nic. Nebo budeš pravou páčit 150 kg? Machrovat s G19/1911(lol) v pádle je sice možné, leč pro účely sebeobrany zcela nevhodné.

;)

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#21 » sob 15. úno 2014, 07:37

Nebyl bych tak kategorický. Pádlo Fobus mám a nosím. Nemám žádné problémy, drží tam, kde má, dá se umístit, kam je potřeba a tasení je bez probémů.
Pravda je, že mám 2. generaci se stavěcím šroubem, který jsem při testování nepatrně povolil. Od té doby jsem na to nemusel sáhnout. První generace nastavení neměla.
Nosím i jiná pouzdra a zbraně, a toto je rozhodně nejpohodlnější a nejpraktičtější.
Pro úplnost, nosim obvykle jeansy, pádlo do kalhot a nijak silný opasek.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#22 » ned 5. říj 2014, 09:54

jestli to chapu dobre, tak se pouzdro s padlem jen vlozi mezi kalhoty a telo. neni tam zadna spona na drzeni, ne?



Carloss
Příspěvky: 2996

Příspěvek#23 » ned 5. říj 2014, 09:57

Ani ne tak celé pouzdro, jako pouze ono pádlo, tedy zařízení držící pouzdro na místě. Pouzdro samotné je vnější. Mám jich několik, podle zbraně a účelu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti