Pouzdro pro CZ75 SP-01 Phantom



DatelCZE
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » úte 14. kvě 2019, 18:12

Zdravím. Jsem voják z povolání. Mojí záložní osobní zbraní je v současné době pistole CZ 75 SP-01 Phantom, ke zbrani dodávané pouzdro mi však nevyhovuje. V civilu mám Glock 17 Gen 3., který nosím osazen svítilnou Surefire x300 a mám na zbraň se svítilnou na zakázku vyrobené Kydexove pouzdro. Přemýšlel jsem o zakázkovém pouzdře z kydexu i pro Phantom se stejnou svítilnou, avšak kvůli potřeby pojistky budu asi nucen sáhnout mezi klasický vyráběné pouzdra. Rád bych se zeptal, zda-li někdo z vás neví, jaké pouzdro ze zahraničí objednat, aby bylo svými tvary nejpodobnější a nejvhodnější pro použití s Phantomem + svitilnou(mám na mysli, zda mám objednat pouzdro původně navrhované pro M92, Sig 226, Colt 1911 - názvy pistolí pouze pro ilustraci, ne že bych si myslel že dané zbraně Phantomem odpovídají). Předem moc děkuji za jakoukoliv radu.

Přesunuto

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#2 » úte 14. kvě 2019, 22:33

promiň jestli plácnu blbost (neznám firemní požadavky), ale není řešením kydex s pojistkou?
https://www.ongear.cz/wp-content/galler ... -kydex.jpg
http://www.rhholsters.cz/img/galerie/7/ ... 182756.jpg

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 221

Příspěvek#3 » pát 17. kvě 2019, 11:43

Bohužel nevím, v jakých vláknech se to probíralo, ale někde tady se řešila pouzdra na zakázku a někdo v ČR je v tom docela úspěšný a pouzdra opravdu kvalitní. A dokonce to vychází o něco levněji, než import něčeho "značkového" z USA, tak o tom popřemýšlej (jak ukazoval Mac.42 výše).
Nebo myslíš, že pouzdro musí mít nějaký atest atp kvůli Tvojí pojistce? To se obávám, že pokud bude pojišťovna chtít, tak se na tom stejně bude vozit, že tady jsme v Evropě a ne v USA atp...

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 179

Příspěvek#4 » pát 17. kvě 2019, 12:36

Čeho se týká tvá pojistka v souvislosti s poudrem?

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#5 » sob 18. kvě 2019, 22:42

Poptej RH holsters, mozna by umeli i pojistku.
ALE...
...ze by ti v armade povolili vlastni pouzdro?
...nebudete prechazet na P10ky?



DatelCZE
Příspěvky: 2

Příspěvek#6 » stř 10. črc 2019, 13:10

Pojistku potrebuji na pouzdře proti samovolnému vypadnutí zbraně, nejde o žádnou pojistku co člověk sjedná v pojišťovně, Okay díky za rady zkusím RH holster nebo ještě někde kouknu ... Vlastní pouzdro má u nás spousta lidí, většinou však nylonové "krásky", u kterých tasení trvá od 2,5 do 5,1 vteřiny :D. Jestli budeme přecházet na P10ky tak to se my na nižších pozicích dozvíme až nám je dají do ruky. Každopádně díky ještě jednou za všechny postřehy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti