Základní informace o pouzdrech pro skryté nošení

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#1 » ned 9. čer 2019, 21:26

Chlapi, mám malý návrh do diskusního fóra, ne kvůli sobě, ale hlavně kvůli začínajícím střelcům a těm, kdo začínají nosit… Podobná témata tu sice již jsou, ale žádné není informačně a komplexněji všeobjímající, objasňující základní pojmy…
Setkávám se běžně s tím, že lidé nosí zbraně na střelnici v různých obalech a kufřících (to je samozřejmě v pohodě), ale při úvahách o skrytém nošení se neorientují u pouzder v pojmech jako vnější, vnitřní, kydex, pádlo…….
Dohledatelných informací na Netu je celkem dost, jen mi připadají pro začátečníky dost nepřehledné a roztříštěné…
Dokázal by někdo z Vás srozumitelně a přehledně do příspěvku zpracovat tuto problematiku třeba i se svými zkušenostmi, nebo měl by nějaký smysluplný odkaz…?
Jsem si vědom toho, že téma pouzder pro skryté nošení je obsáhlé a jednotlivými střelci nejednoznačně s osobními zkušenostmi porovnatelné, ale kdyby se našel někdo statečný a věcí znalý, určitě by pomohl svým povícero kolegům ze střelecké komunity… Já sám se na to sebekriticky necítím, nemám potřebný přehled…
Din

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#2 » ned 9. čer 2019, 21:46

taky jsem se v tom dva roky patlal co znamená a čím se liší a proč vnitřní vnější kydex plast s pojistkou tuckable hybrid a na 3 výrazy jsem určitě zapomněl.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#3 » pon 10. čer 2019, 06:13

To ale není do diskuse, ale na text někde v informační části webu.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#4 » pon 10. čer 2019, 10:04

kolombo, anebo to pripnout na vrch fora.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů