Kufr nebo vak na dlouhou pusku - prenaseni



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#16 » ned 28. led 2024, 12:41

Já mám odsud https://www.adsafe.cz/kufry-na-dlouhe-zbrane. Ceny přijatelné... jen bych ve tvém případě si asi nechal vyřezat vložku, pro pevnější uložení.

Uživatelský avatar
EmielRegis89
Příspěvky: 42

Příspěvek#17 » ned 28. led 2024, 13:26

Koukni na gunfire.com na kufry NUPROL, cena kvalita je super a dá se vybrat jestli "vylamovací" nebo vaflovou vložku. Zároveň se dají dokoupit vložky zvlášť. Nosím v něm AR15+CZ457 a ještě se tam vejde nářadí, bipod a věci k malorážce.



papel
Příspěvky: 131

Příspěvek#18 » ned 28. led 2024, 18:21

Moc díky všem za příspěvky.
Ten nuprol se mi zdá super, pěna by byla parádní vyříznů bych si tam tvar kulovnice a optiky.
Jen se obavam delky 130 cm musim zmerit jestli to vleze do kufru at to nevozim na sedacce. Ty obyc kolem 1300 jsem taky nasel cena je skvela u toho nuprolu jeste uvidim. Vecer zmerim kufr auta , 120 jsem tam dal ale 130 nevim nevim. I tak dekuji za rady a nazory.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 242

Příspěvek#19 » ned 28. led 2024, 19:00

Já mám takové pouzdro na zbraň z Decathlonu a nemůžu doporučit. Kdybych nebyl líný a škrt, kterému se příčí vyhazovat něco, co "funguje", tak už bych ho vyměnil. Při výběru dej pozor, aby se ti tam puška vešla pořádně i s optikou, mě se tam třeba vejde celkem natěsno...



marty00
Příspěvky: 9

Příspěvek#20 » ned 28. led 2024, 19:54

Ja pouzivam kufry z balistas.cz a max. spokojenost. Rozmerove si clovek vybere. Mrkni a porovnej.



marty00
Příspěvky: 9

Příspěvek#21 » ned 28. led 2024, 19:56

Omlouvam se, koukam, ze Balistas tu uz je zminene.



matkoo
Příspěvky: 189

Příspěvek#22 » ned 28. led 2024, 22:14

mala otazka na okraj kde kupit predrezanu penu do kufra

Uživatelský avatar
STALKER
Příspěvky: 78

Příspěvek#23 » úte 30. led 2024, 18:23

Hlavně dát bacha aby se tam vešel i puškohled většina kufrů s tím má problém .



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#24 » úte 30. led 2024, 22:05

papel píše:Moc díky všem za příspěvky.
Ten nuprol se mi zdá super, pěna by byla parádní vyříznů bych si tam tvar kulovnice a optiky.
Jen se obavam delky 130 cm musim zmerit jestli to vleze do kufru at to nevozim na sedacce. Ty obyc kolem 1300 jsem taky nasel cena je skvela u toho nuprolu jeste uvidim. Vecer zmerim kufr auta , 120 jsem tam dal ale 130 nevim nevim. I tak dekuji za rady a nazory.


Tak pak napiš, cos nakonec pořídil, dej sem fotky, jak to vypadá, ať se pokocháme a inspirujeme...

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » úte 30. led 2024, 23:47

Ahoj ja mám brokovou kozlici od ATA, to je kopie berrety, jasně nemám tam optiku, ale mám to v krásné originální brašně vyztužené molitanem, vše má své místo. Tady bych si dovolil malou vsuvku, asi není duléžité jak krásně obal vypadá, ale jak praktický je, bacha při sundavání a nandavání si pak udělej kontrolní výstřel. no a já třeba na krátkou mám teď nový báglík na notebook, hele: https://youtu.be/A5-FxPhXdXA Opravdu důležité je jak to sedí tobě a ne těm okolo tebe, já použávám na dlouhé na přenos obaly od rybářských prutů.



papel
Příspěvky: 131

Příspěvek#26 » čtv 1. úno 2024, 18:38

Díky moc všem za rady a názory, kufr pořízený. Zítra přidám fotky a napíšu víc.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#27 » ned 4. úno 2024, 17:59

hele, nic o tom nevim z praxe, dlouhou s optikou nevlastnim, ale to je to tak krehke a rozstelovatelne, kdyz to nevydrzi prevoz autem na strelnici ve vaku?
to to vojaci do akce taky nosi v kufru na zadech na misto, kde potrebuji vystrelit?

nebo to je proste tim, ze kdyz se to nekomu cestou rozsteluje, ze rekneme setril na komponentech?

nechavam stranou jine duvody a preference, proc investovat kufru za 10k, ale tohle me zajima.



tomas fuk
Příspěvky: 832

Příspěvek#28 » ned 4. úno 2024, 18:34

Ne, jen pouzdro zaveru Remingtonu 700 je tak moc specificke, ze je to problem. Jedna strana je kulata, druha plochooval. Je spousta pripadu, ze kdyz nekdo namontuje weaver listu, tak jedna stana listy sedi na pouzdru zaveru a druha je v lufte. To se pak musi podlepovat tekutym kovem a jine zverstva. Bergara aspon dava do pribalu plechovou podlozku, ktera tenhle nedostatek castecne eliminuje. Ja osobne prenasim pusku v ponosovem krytu, kdy je zakryta jen optika a usti hlavne. Nosim tak AR-15, CZ 557 Varmint, CZ 457 Varmint. Uz spousty let a nikdy se mi nic nepovolilo. Vypada to nejak takhle. https://triadtactical.com/triad-padded- ... zle-cover/



matkoo
Příspěvky: 189

Příspěvek#29 » ned 4. úno 2024, 21:57

to:R4mb0 10 za kufor je dost, max 2000 ide skorej o to ak ich beries viac je to lepsie stohovatelne v aute
a hlavne ked beries aj ine veci napr psa :)



papel
Příspěvky: 131

Příspěvek#30 » úte 6. úno 2024, 23:01

Nakonec jsem koupil kufr Negrini za 2 tisice.
Maximalne koupim jinou penu a do te si vyriznu tvar zbrane s optikou. Mam zatim jen fotku se zbrani uvnitr.
Jak pisete vyse, zaver rem 700 je dost specificky, mel jsme jednu listu tu jsem dal pryc protoze i kdyz byla urcena pro rem 700 nebylo to ono nesedela. Poridil jsem nalonec listu audete a tu jsem ze spod dremelem a pastou polestio dokud to na barvu nesedlo dokonale na zaver rem 700 , sroubky se taktez vyrabi stejny prumer dve delky. Dodavane k liste audere byly proste do pulky zavitu poridil jsme tedy druhe sroubky coz bylo dost komplikovane protoze s palcovym zavitem je to u nas nejake vselijake. Takze nakonec druha lista a sroubky presne na delku zavitu plus lepidlo ktere samo o sobe ma drzet 50 N coz je zhruba 5 kilo a to uz musi stacit , ted se mi to zda perfektni tak snad to vydrzi uz naporad. Je smutne z k obema lista pribalene sroubky sahaly presne do pulky zavitu oni taky sroubek prumer 3,5 mm s delkou 4mm v zaveru je o nicem proto ta vymena dokud to nebylo jak ma byt. Kufrem jsem si chtel pomoct, protoze chci vyzkouset prvni soutez, presnot mam myslim dobrou a nechtel bych prijet na soutez kdyz se urvu z prace a od rodiny, vybalit pusku a mit uvolnenou listu.
Dekuji vsem co jakkoli prispeli.
Kufr je nejkratsi co slo objednat a aby se puska vlezla s kufrem na sirku do kufru auta, na vysku je dost siroky protoze az dosetrim chci poridit mnohem lepsi sklo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti