Pouzdra pro skryté nošení pro dámy



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#76 » pon 12. čer 2017, 10:58

Kabelka na ženské aspoň nevypadá tak nápadně, jako etuje přes rameno, ta by přímo křičela, že v ní bude něco zajímavějšího než kapesník a šminky. A zadání bylo, že to má být něco přes rameno, čímž padá "on body carry". Myslím že nic lepšího nevymyslíme :)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#77 » pon 12. čer 2017, 11:06

Já myslel celou tu připitomělou reklamu, pardon. Jen by mně zajímalo, kde by pistoli i s kabelkou např. hledala při prudkém zabrždění auta....
Znám pár ženských, které to s nošením myslí vážně a způsob oblečení přizpůsobují faktu nošení zbraně, nikoliv naopak.

Omlouvám se za zabloudění do dámské sekce. :)

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#78 » pon 12. čer 2017, 14:34

Samozřejmě, že nošení zbraně na těle na má mnoho výhod. Ale po normální ženské prostě nemůžeme chtít, aby nošení pistole vždy přizpůsobila svůj šatník. Při některých příležitostech je prostě zbraň v nějakém zavazadle přes rameno jediná možnost.



lestan
Příspěvky: 1

Příspěvek#79 » pon 12. čer 2017, 15:40

to:Petzold
Jsem ráda,že jste sem zabloudil....Sice jsem zde poprvé (v této sekci) ,a hned vám dám za pravdu:asi tak nějak by to mělo být:-)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#80 » pon 12. čer 2017, 21:35

Kabelka, či nějaké příruční zavazadlo, je první věc, co poberta chce šlohnout. Takže nejblbější místo pro zbraň.



vevericka
Příspěvky: 23

Příspěvek#81 » pát 18. srp 2017, 12:33

Nejzábavnější je ten moment, kdy sedí na zahrádce a kabelku má postavenou u nohou. Případně když ji nechá v obyčejný plechový skříňce ve fitku.
Radši přizpůsobím oblečení, než takhle riskovat. Ostatně já bych vypadala blbě s takovouhle kabelkou, na to u mě lidi nejsou zvyklí.



WoodyJarda
Příspěvky: 4

Příspěvek#82 » ned 3. zář 2017, 09:55




vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#83 » ned 3. zář 2017, 14:44

Kdyby z toho někdo našel na youtube video, tak prosím o vložení, já jsem hledal, ale víc prostoru tam bylo věnováno protizbraňovým protestům.



M@rtin
Příspěvky: 64

Příspěvek#84 » ned 2. srp 2020, 07:40

Ahoj, jsem sice muz, ale mam par postrehu, ktere se mohiu hodit i zenam. Noseni zbrane v kabelce nemusi uplne spatne, jen je potreba kabelke nosit krizem pres krk, kvuli nahodne kradezi. V kabelce by mela byt ulozena zbran v nejakem poradaci, aby byla vzdy na stejnem miste. Prodavaji se i samostatne poradace, ktere lze do kabelky vsit, nebo vlepit.
Co se tyce noseni zbrane u pasu, zcela jiste je pas nejuniverzalnejsi misto, ale zvlaste pri skrytem noseni, je i ude par vyjimek, kde se roto noseni nehodi. Jizda v aute, sezeni u pc, prepazky.... Takze bych nezatracoval ani stehenni (podvazkova) pouzdra, kotnikova, pripadne kalhotkova. Objednali jsme par kusu ruznych damskych kousku a budeme testovat na nasich klientkach. Az budou vysledky poslu fotky i zkusenosti kolegyn.

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#85 » ned 16. srp 2020, 19:53

Ahoj, já si teda dovolím vstoupit do debaty coby žena, které nosí opravdu vždy a všude (jedinou výjimkou je snad bazén). Dovolím si tvrdit, že na oblečení mi dost záleží a přesto jsem kvůli dennímu nošení nemusela nijak měnit styl oblékání. Ano, mám asi tak miliardu pouzder - stehenní, belly bend, několik kydexů s různými sponami, dokonce kydex do podprsenky. Nemáme to tak jednoduché jako muži, s jedním kvalitním pouzdrem si prostě nevystačíme. Je to opruz a není to levné, obzvlášť když naprostou většinu těchto typů pouzder nelze sehnat jinde, než v USA, ale jde to. Mimochodem k pistoli v kabelce jsem se ještě nikdy uchýlit nemusela.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#86 » pon 17. srp 2020, 06:45

Manželka má tenhle podprsenkový typ (hlavně na léto).
Sice “jen” na LCP, ale v létě dobrý.
https://www.flashbangstore.com/collections/bra-holsters/products/flashbang-holster



M@rtin
Příspěvky: 64

Příspěvek#87 » ned 27. zář 2020, 11:51

Ahoj vsem, mame par pouzder vhodnych pro damy, a chteli bychom pozadat nejake zkusemejsi strelkyne o recenze na ne. Pripadne o navrhy upravy a vylepseni. Podminkou zapujceni max na mesic, porizeni par fotografii, souhlas s jejich zverejnenim na nasich strankach. Jedna se o pas pod triko nebo bokove kalhoty, podvazkova pouzdra pod sukni, leginokratasy pod kalhoty... Vhodne spise pro mensi pistole a revolvery. Idealne z Prahy a Strednich Cech. Diky za pomoc

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#88 » úte 3. kvě 2022, 07:15

M@rtin píše: Objednali jsme par kusu ruznych damskych kousku a budeme testovat na nasich klientkach. Az budou vysledky poslu fotky i zkusenosti kolegyn.

Zdravím, už jsou nějaké nové recenze? :-)



Lonestar
Příspěvky: 178

Příspěvek#89 » čtv 23. čer 2022, 08:56

Walther Defense Pro Tips: Dressing For Concealment
https://youtu.be/iiBOu-T9Fbw

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti