Pouzdra pro skryté nošení na léto



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#421 » pon 11. čer 2018, 07:40

Na aliexpresu jsou různých tašek a ledvinek tuny. Kvalita odpovídá ceně (jsou tam i pěkný kvalitní věci, ale jsou trochu dražší).



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#422 » pon 11. čer 2018, 07:50

Nejak se mi na ali nepodarilo najit. Posly prosim odkaz na nehaky kvalitnejsi kousky. Diky.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#423 » pon 11. čer 2018, 09:12

Mrkni na výsledek tohohle hledání třeba: https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... ulder+bag+

Koukej po produktech, který mají hodně hodnocení a hodně objednávek a podívej se do hodnocení na fotky uživatelů. Tam uvidíš, jak to reálně vypadá a jestli ti to stojí za ty prachy. Já třeba před nedávnem koupil tohle pouzdro (opaskový popruh + stehenní popruh):
https://www.aliexpress.com/item/Portabl ... 4c4doZ7T22

Hodnotil bych ho jako "za ty prachy to není špatný". Kolem 20-30USD už se dají najít i poměrně slušný kousky (pořád třetina ceny proti tomu, co koupíš tady jako základní produkt a kvalita je podobná)



Proba
Příspěvky: 1

Příspěvek#424 » pon 6. srp 2018, 20:22

Ahoj, když už si nadhodil nákupy v číně, koupil bych tam kydexové vnitřní pozdro na CZ P10c. Samozřejmě na P10 tam nemají, ale netušíte někdo jestli na P10c pasuje nějaký pouzdro z Glocka a z jakýho modelu?



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#425 » pon 6. srp 2018, 20:39

Kydex se dela presne na model pistole takze logicky nemuze pasovat z Glocka.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#426 » pon 6. srp 2018, 20:57

nevymyslel bych kolo a na pouzdru rozhodne nesetril. pouzdro je zaklad bezpecnosti pri skrytem noseni.
kouknul na RH holsters - pouzdro za 200 tam sice nedovedou, zato je to adekvatni kvalita.
nebo jeste nejaky hybrid od sakala...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#427 » úte 7. srp 2018, 09:28

Jak píše radim. Když koupíš levné univerzální pouzdro bůhví odkud, tak téměř jistě skončíš tím, že si pořídíš pořádné. Pozuzdra z číny rozhodně nekupovat, protože navíc hrozí nekvalitní materiál, který může vést k průseru (jako že se ti například pouzdro urve přesně v nevhodnou chvíli, třeba, když budeš vystupovat z auta na přeplněné ulici).



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#428 » úte 7. srp 2018, 09:42

Dobré pouzdro je dost velkým základem pro bezpečné nošení, aby si člověk při zaholstrování nesebral s pistolí do futrálu kus trička a neodpálil si při nechtěném výstřelu kus vlastního těla. A aby mu zbraň nevypadla, když se sehne, nebo při běhu atd. Na to bych tedy úsporu v Číně nehledal!
OWB používám RH Holsters (hlavně na střelnici) a na nošení IWB od OnGear. Obě jsou super, i když určitě ne za 200 kaček.

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#429 » stř 8. srp 2018, 07:23

Netlačí to tvrdý pouzdro? Já mám textil ale zbraň se do něj hrozně blbě strká a úplně 100% nevěřím, že nevypadne. Na druhou stranu z něj nemám otlaky a nedře ikdyž je třeba přímo na kůži.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#430 » stř 8. srp 2018, 09:02

mam za sebou s vnitřním kydexem dva kurzy kdy jsem se pohyboval tak jako běžně ne a žádný otlaky nebo odřeniny jsem neměl jen to občas tlačilo, ale jsme sakra chlapi ne nějaký slečinky tak něco vydržim ne :roll:

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#431 » stř 8. srp 2018, 09:26

Mne vnitřní kydex cítím trochu něco tuhého v kalhotech :-D, ale netlačí nebolí žádné otlaky atd. Komfortnější než levné látkové.

Začínal jsem levným nylon pouzdrem z Číny za 100 Kč. Na nošení to ušlo, na LOS téměř nepoužitelné. Kydex je lepší v obou pripadech. Levné látkové jako začátek zkusit si nošení proč ne. Ale musí být levné, aby pak nemrzely investované peníze, až bude nahrazeno něčím jiným (kydex, nebo něčím zcela jiným taška apod).



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#432 » stř 8. srp 2018, 10:34

Osobně nosím vnitřní kydex RH pro G43 - appendix úplně komfortní (do pouzdra vkládám a až poté dávám za opasek - mám rád své... :), na boku taky nevadí, ale kvůli jízdě a upínání pásů v autě mne to až tak neoslovuje...
Pokud jsi vazoun a nosíš něco objemnějšího, klidně bych popřemýšlel o kvalitním hybridním pouzdře třeba od Šakala...
Pro mne G a kydex - na běžné nošení - WIN-WIN



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#433 » stř 8. srp 2018, 10:50

Pokud to nevadí, opět bych připomněl toto: https://www.alabamaholster.com/product/ ... t-holster/

Pokud nosíte volnější kalhoty s rozumně velkou kapsou, je tohle ideální řešení do auta a pro sedavé zaměstnání i pro prostorově výraznější osoby, kterým je vnitřní pouzdro nepohodlné. Nosím v tom G26 a to i v létě v kraťasech (pásek je nutnost, samozřejmě). Stojí s poštovným sice dost, ale je to opravdu pecka a šikovnější člověk si ho dokáže vyrobit i doma.



jamesek
Příspěvky: 48

Příspěvek#434 » stř 8. srp 2018, 11:02

to: pejan
A pošlou to i sem? Hledám ho už dlouho a nakonec jsem skončil s podobnou variantou akorát v kůži, v kydexu bych ho měl radši.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#435 » stř 8. srp 2018, 14:03

Mám ten dojem, že tohle dělají v OnGear taky. Ale nejsem si jistej jestli jsem to viděl opravdu u nich.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti