Kufry, krabičky pouzdra aj. na vše kolem zbraní.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#91 » pát 10. úno 2017, 09:20

Nevidel jsem. Na me to vyskocili na fb. Prislo mi zajimavy ze kver je vlastne v gatich, ne za paskem. Kdyby to bylo nejak rozumne dostupny, aj bych otom premyslel



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#92 » pát 10. úno 2017, 10:13

Ta druhá verze vypadá trochu lépe, než ta první. Docela se to dá, je potřeba ne příliš utažený pevný pásek. Při sezení je to i docela pohodlné. Dle mého názoru je největší použitelná velikost L (mám). Dál už si to nedovedu představit. Do L se v pohodě vejde třeba Makarov nebo G26.

Ale asi miliónkrát pohodlnější (i než kvér na opasku v autě/v kanclu) a minimálně stejně nepápadné je toto: http://www.alabamaholster.com/product/f ... t-holster/

To ani nevím, že je G26 v kapse a tasení je v pohodě - navíc, je možné si ruku připravit do kapsy a pistoli mít v podstatě v ruce okamžitě. Pro cokoliv velikosti G26 a menší můžu jen doporučit.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#93 » ned 12. bře 2017, 20:41

Zdravíčko pánové a dámy.
Dnes večer (12.3.2017) jsem byl v LIDLu a zaujala mne rybářská taška za 799,-Kč. Tak jsem si ji "za ty prachy" na zkoušku zakoupil. Uvnitř je jen jeden vnitřní prostor (kapsa) a z venku další tři kapsy - dvě po bocích a třetí vepředu. Z velkého vnitřního prostoru jsem vytáhl 6 plastových krabiček, jejichž uplatnění najdu pro různé šroubky, vruty a pod. :D . Nějaká ta krabička by mohla zůstat i na náboje :D Má to dvě malé rukojeťi do ruky a nebo "šrák" přes rameno. Z vnitřní strany "víka" je plochá kapsa, ideální pro "karticky" (PZ, ZP a pod.)
Pro lepší orientaci jsem udelal i nějaké foto.
P.S. můj příspěvek je pouze informační, záměrem je pouze tip na možná dobrou, obyčejnou a nenáročnou střeleckou tašku. Je to z "kamenného obchodu", který (podle mě) nemá problémy s případnými reklamacemi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#94 » čtv 4. kvě 2017, 22:48

Zdravím,
hledám firmu nebo soukromníka, který by vyrobil podobný obal na zbraň:
http://www.midwayusa.com/product/939291554/midwayusa-deluxe-leather-pistol-case
http://www.midwayusa.com/product/939167702/midwayusa-deluxe-vinyl-pistol-case
http://www.midwayusa.com/product/620535/midwayusa-premium-horween-leather-pistol-case-medium-cognac

Neměl byste někdo nějaký tip? Samozřejmě, raději bych koupil z existující nabídky, ale zatím jsem v ČR na nic podobného nenarazil.



tomas fuk
Příspěvky: 828

Příspěvek#95 » ned 7. kvě 2017, 06:47

Zkusil bych se poptat u K.M. Saddlery. Delaji z kuze mnoho vyrobku, tohle by jiste taky dokazali. Navic si muzes cele to pouzdro sam navrhnout presne podle tvych pozadavku. Napriklad ruzne skryte kapsicky, kapsu na PZ, na zasobnik, na naboje, atd.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#96 » pon 7. kvě 2018, 00:06

Přemýšlím o nějaké střelecké tašce. Máte nějaký typ, jak vyřešit uskladnění vnějšího tuhého střeleckého opasku, na kterém je namontované kydexové pouzdro a nějaké ty sumky?



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#97 » pon 7. kvě 2018, 12:19

Nemáte někdo tip na futrál pro kratší pušky typu kosa nebo pumpa? Jde mi specificky o futrál, který se normálně používá na jiné účely - zkoušel jsem se dívat na obaly pro florbal nebo tenis, ale nepasují.
Prostě cílem je mít železnou kamarádku v obale, který vyvolává dojem, že jdu někam do tělocvičny nebo na ryby... nic military ani styl přátel zeleného údolí. Preferuji junk sport style adibas s mnoha pruhy.



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#98 » pon 7. kvě 2018, 13:19


Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#99 » pon 7. kvě 2018, 13:24

Jestli "junk sport style adibas" mimo jiné znamená měkký obal, pak zkus obal na klávesy. Měkké jsou za pár kaček a není problém do nich přidat vystýlku (pozor na horkou hlaveň :) ), či sucháč na upevnění.
Strejda google poradí.
Osobně mám "kufr na zbraně Megaline" (google) a jeden V-ARkový co je standartně dodáván a ani jeden mi nepřijde nějak pozornost upoutávající.

Při diskusi na téma "dám na to samolepku České Filharmonie" jsme došli k závěru, že s tím by to přitahovalo pozornost víc, něž když je necháme jak jsou. ;)



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#100 » pon 14. kvě 2018, 18:10

Přátelé, mám zde jeden dotaz na oživení tématu. Na střelnici nosím dvě dlouhé zbraně - kosu a brokovnici. Obojí jsem si původně pořídil s nejjednodušším látkovým pouzdrem poplatným podobě zbraní v okamžiku koupě. Nyní jsem se dostal do bodu, kdy mám obě zbraně vylepšené k obrazu svému a už na nich nic zásadního měnit nebudu. Jejich rozměry pro transport se ovšem v mezidobí značně změnily - obojí se zkrátilo (sklopná/skládací pažba), naopak narostlo co do výšky a šířky (optika). Nošení v původních pouzdrech se tím stalo utrpením pro mě (délka, těžiště) a snaha napěchovat to tam zase utrpením pro optiku. Proto bych chtěl celou věc vyřešit z jedné vody na čisto a pořídit nějaké zavazadlo "na věčné časy". Futrály za x00 Kč z Aliexpressu jsou tím pádem asi mimo hru.

Mým ideálem je jedna taška nebo kufr pro obě zbraně. Jsem zvyklý spíš na nošení v ruce než na zádech. Vejdu se do nějakých 78 cm na délku a 26 cm na výšku, kosa má 9 cm tloušťku a brokovnice 6 cm (všechno rozměry zbraní, ne vnější rozměry zavazadla). Nevadí mi "military" vzhled, na promenádu s tím chodit nebudu a sportovní náčiní by mi stejně nikdo nevěřil :-).

Budu rád za jakékoliv tipy. Pochopitelně si umím projít nabídku obchodů, ale zajímaly by mne spíš praktické zkušenosti, pokud možno s dlouhodobějším odstupem.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#101 » pon 14. kvě 2018, 18:20

A abych výměnou dal také nějakou užitečnou informaci: Toto se mi osvědčilo na veškeré příslušenství:

https://www.aliexpress.com/item/Men-s-T ... 4c4dPb4qgR

Vejdou se mi tam krabičky nábojů do brokovnice a pistole, zásobníky a pásky do kosy, sluchátka, základní čištění, nářadí, dalekohled, flaška s pitím, prostě všechno. Kdyby ne, má molle popruhy (zatím jsem nepotřeboval). U tohoto druhu využití je důležitá nosnost (náboje přeci jen dost váží), za víc než rok používání jsem neměl problém, nic se netrhá.

Uživatelský avatar
bicek
Příspěvky: 13

Příspěvek#102 » ned 6. led 2019, 05:22

Ja si udelal kufr na ulozeni zbrane a noseni na strelnici takto. Pod origo kufrikem se zbrani je jeste plastova kapsa s navodem ke zbrani a 2 slozeny terce-sice je pak potreba je narovnat,ale jako zaloha jsou dobry.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



boby06
Příspěvky: 86

Příspěvek#103 » stř 27. bře 2019, 14:52

Nevíte prosím někdo kde najdu produkty SPM Liberec. Dříve jsem na jejich stránkách viděl hromadu pěkných věcí ,ale teď je dlouho nemůžu online najít. Říkal jsem si jestli nedělají nové stránky apod ,ale je to už hooodně dlouho. A jinde z jejich produktů najdu pár věcí ( o ničem).
To už neprodávají ,nevyrábějí, nebo jsem prostě slepej? (snad ne)

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#104 » stř 27. bře 2019, 19:03

Přímo je se mi taky nedaří najít (spm-liberec.com už nefunguje), ale takhle -
https://duckduckgo.com/?q=SPM+Liberec&ia=web
- ti alespoň vylezou obchody kde od nich mají věci a i srovnávače to ukáže.
Naposledy upravil(a) hauser dne stř 27. bře 2019, 19:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#105 » stř 27. bře 2019, 19:11

Stránky najít jdou například: https://www.firmy.cz/detail/347099-s-p-m-liberec-liberec-ix-januv-dul.html ale odkaz a nejen tenhle hází chyby jako: 404: website not hosted / found

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti

cron