Pouzdro na pistoli Walther P1



hanijak
Příspěvky: 28

Příspěvek#1 » pát 12. úno 2010, 18:25

Chtěl bych se zeptat,jestli někdo z vás nemá zkušenost s pouzdrem na walthera,a k čemu jsou tam ve vnitř ty kožené "provázky" nebo co?nějak to nechápu,je tam jako by na uchopení a na zatáhnutí,ale to se pouzdro zavře aji s rukou,tak nevím,na co je to vymyšlený.Díky za odpovědi,Jirka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Němec
Příspěvky: 97

Příspěvek#2 » pát 12. úno 2010, 18:44

Podle mě de o to, že jak to máš natahnuté, tak pod tím bude opasek (něco jako Colt proklatě nízko u pasu) a jak budeš dávat pistoli z5 do pouzdra, tak pak ji tam lehce šoupneš a jenom potáhneš, překlopíš tu kožu a zavřeš. Alespoň já to tak dělám a je to pohodlnější :lol: Teda jakože proto tam sou ty řemínky :)



hanijak
Příspěvky: 28

Příspěvek#3 » pát 12. úno 2010, 18:56

Aha,zkouším to,a docela to jde dobře,ale stejně mě to připadá takový divný :geek: ,ale díky moc! :P



Tomm
Příspěvky: 9

Příspěvek#4 » čtv 29. dub 2010, 09:05

Opět po nějaké době zdravím, měl by někdo nějaký tip na opaskové pouzdro Dasta pro tuto pistoli (cesta na střelnici a zpět + pohyb po střelnici)? Origo kožené pouzdro se na to moc nehodí...
Napadlo mě, že díky úzkému konci (hlaveň neobalená závěrem) by možná šlo použít nějaké pouzdro na revolver, máte to někdo vyzkoušené?

PS - katalog mám stažený, jedno pouzdro už jsem v obchodě zkusil (model 202-x), ale nebylo to ono, dole čouhalo ústí hlavně s muškou a větší neměli skladem... Spíše jestli někdo máte praktické zkušenosti. Díky



Tomm
Příspěvky: 9

Příspěvek#5 » pát 7. kvě 2010, 13:40

Dobrá, zkusím se tedy zeptat jinak. Určitě je tady (?) spousta majitelů této pistole, kteří s ní chodí i střílet. Jaké pouzdro používáte při pohybu na střelnici? Ta pistole asi není moc určena pro akční střelbu díky malé kapacitě zásobníku, ale co třeba taková soubojová střelba na popery nebo rychlopalba 12 ran s přebitím, kdy se začíná s pistolí v pouzdře? Samozřejmě, že v tomto případě by bylo asi nejlepší taktické pouzdro na stehně, ale pak si ani neodskočíte za plot se vyčůrat :lol:, aniž byste neporušili nařízení o skrytém nošení. Podělte se o své zkušenosti...



dr.MENGELE
Příspěvky: 12

Příspěvek#6 » ned 28. dub 2013, 10:42

riešim podobný problém v čom tuto zbran skryte nosit ponevač je dost tažká a velká.rád by som keby sa niekto podelil o skusenosti.predvčerom som kupil nejaké od dasta asi na walthra pp je malé ale lauf vonku netrčí to je zatial najlepšie co som našiel

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#7 » úte 26. dub 2016, 14:20

Dovoluji si resuscitovat toto téma. Už někdo přišel na dobré pouzdro na nosení P1???



iloveguns
Příspěvky: 1456

Příspěvek#8 » sob 17. pro 2016, 10:44

Nosím ji ve stejném pouzdře DASTA jak CZ 75.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#9 » sob 17. pro 2016, 10:52

nojo.. jakým? podpažním? opaskovým? IMI to asi ne, musel bys bejt fakt moc velikej... a nekvedlá se tam kvůli tý nahatý hlavni???

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#10 » sob 17. pro 2016, 10:56

P1 nosím taky v dastě, na opasku, je to venkovní ,,model" s páskem přez kohout.
http://www.airsoftguns.cz/opaskove-pouzdro-bocni-dasta



iloveguns
Příspěvky: 1456

Příspěvek#11 » sob 17. pro 2016, 11:12

Drží v pouzdře úplně stejně, jako kdyby měla hlaveň "oblečenou"... :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host