Falco - všechny výrobky



baldrick
Příspěvky: 6

Příspěvek#16 » stř 29. bře 2017, 16:01

mam 4950, sedí naprosto perfektně, zbran rozhodně sama nevypadne. Navíc je tam šroub kterým se přítlak da zvětšit nebo zmenšit

jinak pouzdra se dělaj na konkretní zbraň, takže doba dodaní není hned. U me to trvalo cca měsíc. Ale sami napsali kdy bude dodání a ještě sem měnil objednávku ve stylu že sem chtěl pouzdro na zásobník a bez problému.

Obrázek



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#17 » stř 29. bře 2017, 17:09

Uz ho mam taky ale ikdyz mam ten sroub utazenej na max tak to v tom moc nedrzi.Obratim pouzdro se zbrani vzhuru nohama a trochu zatresu tak vlastni vahou vypadne.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#18 » stř 29. bře 2017, 17:26

Já mám za sebou první týden s 21-1 a revolverem. Spokojenost. Pohodlný, dobře se zakasává košile, dobře se tasí, drží na svém místě, při sezení netlačí. Hůř se do něj revolver strká, když je za páskem. Zadhrne se o válec. Chce to dvě ruky. Ale za mě :thumbup:

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#19 » sob 22. dub 2017, 20:09

Přidám ještě jednu zkušenost. Tentokrát s pouzdrem 435/2 http://www.falco.sk/cs/e-obchod/pouzdra ... 435-2.html na pistoli Fég PA 63 kopií Walther PP.
Stejná konstrukce jako 21-1 jen z jiného materiálu. Opět spokojenost

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#20 » sob 8. črc 2017, 12:22

Nemate nekdo z majitelu svitilny Surefire X300 zkusenost s timto pouzdrem Falco na zbran se svitilnou?

Toto je pouzdro na zbran se svitilnou, ale mezi svitilnami neni X300. Vejde se tam?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#21 » ned 9. črc 2017, 11:40

Nemas tu odkazy. Kazdopadne zkus do Falca napsat, domluvite se



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#22 » pát 18. srp 2017, 13:41

Zaujala mne diskuze o pistolce v kabelce v dámské sekci, kde je zmiňována zranitelnost tašek.
Pro zajímavost : já pojišťuji svoji Falco 519 takto:
retizek.jpg

(u kalhot nikoli pouze za poutko, ale díky černé karabince za poutko+celý pásek)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#23 » čtv 14. zář 2017, 13:39

Minirecenze ledviny Falco 523

Jsem ledvinkový typ a jiný způsob skrytého nošení nepřipadal v úvahu. Proto jsem i neřešil zda na nošení (sub)kompakt a rovnou pořídil fullsize.
Nosí se dobře a kromě divadla a některých sportů vždy a všude. Lépe to vypadá, když je přes ní hozené triko či mikina, ale není to nutné.
Dvě úzké kapsy na suchý zip jsou zřejmě vhodné na náhradní zásobníky, zatím jsou u mě využity na nůž, pepřák a zapalovač.
Na otevírací očko jsem si upletl z černé padákové šňury (30m/$1,5 z Čajny - stačí 3mm, lepší 4mm) "visačku" viz zde a obrázek dole.
Nosím v poloze 12:00, při posezu absolutně nepřekáží a je k okamžitému použití i v autě.
Do přední malé kapsičky se vejde akorát ZP/PZ, a "držátko" od zipu kapsičky je potřeba zasunout do síťované kapsy, jinak při chůzi otravně cinká.

další postřehy
    + hlavní zip se dá otevřít i jedním prstem a hlavně potichu. V sedě u stolu je to úplně nenápadné. Narozdíl od suchého zipu, který dělá docela hluk.
    + lze dobře kombinovat s batohem a bederním zapínáním
    +/- při nácviku tasení je potřeba přijít na grif, jak to udělat hladce, aby se zip nezakousnul. Spíše tahat obloukem od sebe, než směrem dolů.
    - častým a drsným nácvikem tasení se může zip poškodit
    - doklady, mobil a veškerý původní obsah dříve nošené ledninky je nutné řešit jinak
    - při náročnější fyzické aktivitě se může zip pootvírat až tak, že je vidět obsah, je potřeba to kontrolovat

Falco523-had.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#24 » stř 3. led 2018, 12:44

Jedna technická poznámka. magnet v taškách Falco je poměrně silný. Pokud do přední kapsy tašky, např. typu 519, dáváte peněženku, klidně to vymaže magnetický pásek z parkovacího lístku (pokud je lístek na tomto principu). Takže pozor na to, může to být docela obtěžující.



mamlas
Příspěvky: 24

Příspěvek#25 » úte 28. srp 2018, 10:53

DSC_0022walther.jpg
Používám Falco IWB 433/4 a zatím naprostá spokojenost. Jiné pouzdro než tohle Falco jsem zatím neměl, tak nemohu s ničím porovnávat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#26 » úte 28. srp 2018, 14:36

Dobře použitelná je i ledvinka Falco 522. Lze o ní říci v zásadě totéž co o 523. Objemnější věci jako sprej se sice nevejdou, zato pojme i doklady a mobil. Ohledně "kousání" zipu je třeba mít oba jezdce nastaveny v poměrně úzkém rozmezí.



JirkaJ
Příspěvky: 39

Příspěvek#27 » stř 5. pro 2018, 12:57

máte někdo zkušenost s pouzdrem Falco 143 - kožené, nošení na zádech? jde mi o to jestli rukojeť pěkně drží u těla.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Redd
Příspěvky: 36

Příspěvek#28 » úte 3. bře 2020, 20:04

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s vertikálním výklopným podpažním pouzdrem (440) od Falco? Není při použití s křížovým podpažním závěsem moc nízko u pasu?



rajtyš
Příspěvky: 55

Příspěvek#29 » stř 29. dub 2020, 10:03

Ahoj,
mám taštičku Falco, prostřední velikost, používám jí jako doplněk k vnitřnímu kydexu. Nejsem si jist, co se týče bezpečnosti, s vkládáním a nošením natažené zbraně v tom látkovém/gumovém poutku. Napadlo mě, že bych tam šoupnul celé kydexové pouzdro, což se mi jeví jako cesta, ale taky tam úplně nesedí.
Mám v plánu zkusit vyrobit vložku z kydexu a asi bych na ní rovnou nalepil suchý zip, aby šla do pouzdra snadno vložit. Tím by se měla bezpečnost používání této taštičky, dle mého názoru, zvýšit. Neřešil už někdo něco podobného? Díky!

IMG_20200427_140945.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#30 » stř 29. dub 2020, 10:10

Měj v jeden moment s sebou buď kydex nebo tašku, tuhle kombinaci raději ne (budeš tasit na dvakrát - z tašky a pak sundávat kydex, když to vyrveš ven i s ním?) Navíc, cokoli co bude zvedat tašku při tasení nahoru (zde spona kydexu) je špatně. Zbraň musíš ven vyndat lehce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti