Do čeho ukládat vystřelené nábojnice

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#16 » čtv 17. zář 2015, 13:59

Pokud do toho budeš cpát jen a pouze vypráskaný patorny, tak by to bylo hlučné, ale toho se lze zbavit vyložením stěn kartonem ;)

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#17 » pát 2. říj 2015, 12:24

Kdyby nekdo hledal, tak tady je odkaz:
http://eshop.bestpatron.eu/cz-detail-35 ... jnice.html

Ja uz to vyresil nejakou kosmetickou taskou od Avenne uzaviratelnou na zip :-).



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#18 » pát 2. říj 2015, 13:05

Primární výhodou tohodle pytlíku je síťovaný dno, takže do něj můžeš nasbírat hilzny i s pískem a následně ho prosejt ven. Na skladování je malej.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#19 » pát 2. říj 2015, 13:08

Ja vim, ma skladovani uz mam uzaviratelnou plastovou nadobu, ktera je vetsi. To jen kdyby nekdo hledal neco na strelnici.

Uživatelský avatar
Jirka-t
Příspěvky: 150

Příspěvek#20 » úte 10. kvě 2016, 21:52

Řešení na střelnici, podobné tomu, které tady už padlo, je "pamlskovník" pro psy. Já dostal jeden on ženy. Má sponu na opasek i karabinu. Je dvouplášťový a vnitřní pytlík se dá stáhnout šňůrkou.

Uvádím to tady jen proto, že ne vždy je nutné střelecké vybavení kupovat ve střeleckém obchodě. Zverimexů je určitě víc :-) Cena bude také příznivější...

Kuriozita: Když ho nasadíte na opasek naopak, nahradí bezvadně vnitřní pouzdro na zbraň ;-)



Návštěvník

Příspěvek#21 » ned 15. kvě 2016, 12:54

Pytlik od MRE, houzevnaty plast, ktery lze naplnit a odnest bez obav o roztrzeni.



SlavekM
Příspěvky: 1

Příspěvek#22 » ned 26. led 2020, 19:19

Na strelnici nosim v tasce kyblik od pulkilovyho jogurtu s deklikem

Na skladovani ve sklepe je super plastovy kyblik s deklem ( prodava se v tom hnojivo, zradlo pro rybky a tak ... ), zkousel jsem i takovt ty velky plastovy nadoby se sroubovacim zaverem na proteiny pro sportovce, ale nemaji ucho takze se s nima blbe manipuluje kdyz jsou plny.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#23 » úte 28. led 2020, 12:25

A co takhle soudky od střelného prachu?

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#24 » úte 28. led 2020, 13:50

Já je dávám do 20 l soudků s plastovým víkem

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#25 » čtv 30. led 2020, 08:22

SlavekM píše:..... zkousel jsem i takovt ty velky plastovy nadoby se sroubovacim zaverem na proteiny pro sportovce, ale nemaji ucho takze se s nima blbe manipuluje kdyz jsou plny.

Plastové nádoby (ty z pevnějšího plastu mléčné barvy) od vody do ostřikovačů (tuším, že 5 litrové (?)) mívají sice užší hrdlo než ty uvedené nádoby od proteinů, zase mají krásné ucho a jsou plošší.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#26 » čtv 30. led 2020, 19:22

Lze použít jakýkoliv plastový uzavíratelný box na potraviny. Velikost a provedení podle vkusu každého soudruha. U ťamana za pár kaček.



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#27 » ned 8. led 2023, 14:26

Zdravím vás jen takový malý dotaz....synovec chce pár prázdných nabojnic.muzu je mu dát nebo ne? Když je náhodou někde vytrousi bude problém či nikoli? Diky



Jarda.Jezek
Příspěvky: 856

Příspěvek#28 » ned 8. led 2023, 14:36

Právně je to odpad, šrot.

Problém ovšem mít může i tak, když se nebude někomu líbit, co má a co k tomu říká.

A jestli je vytrousí na místě přestřelky, než tam dorazí technici...



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#29 » ned 8. led 2023, 15:55

Ale já mít problém nemůžu ne?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4535

Příspěvek#30 » ned 8. led 2023, 15:57

Je to materiál nepodléhající zákonu o zbraních. Na střelnicích si je může celkem běžně posbírat kdokoliv a nikdo se tím ničeno nedopouští.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti