Z jakého materiálu preferujete pouzdra na krátké zbraně a proč?

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#76 » úte 8. bře 2016, 09:17

riablo: RH holsters, vnější, polovičním Sweatguard.



zUT
Příspěvky: 66

Příspěvek#77 » úte 8. bře 2016, 11:47

Mám kydexové pouzdro od HuckFinn se sweatguard, s 10° sklonem a pro vnitřní nošení (na S&W Shield).
Nosím jej v pozici cca 2:30 hod. Po dvou dnech nošení o něm téměř nevím. Ani v autě mi nijak nepřekáží.
Pod svetrem není nic vidět. Zatím velká spokojenost.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#78 » úte 8. bře 2016, 12:16

zUT: vzal jsem si ho poprvé, možná musím vyladit, kde ho přesně mít, aby mě to v autě netlačilo. ale první pokus se mě moc nelíbil. :-)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#79 » úte 8. bře 2016, 16:47

vím, že mě odepíše někdo, že na tom nezáleží, ale trochu nemile mě překvapilo, že po nějakých deseti tasení z kydexu je na špičce hlavni u Glocku vidět ošoupání hran. po prvním dnu nošení příjemné, o tom žádná. ale tohle mě trochu vadí.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#80 » úte 8. bře 2016, 17:27

Troufnu si tvrdit, že to budeš mít asi pouzdro dole zavřený

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#81 » úte 8. bře 2016, 17:56

notobi: je dole polootevřené, nebo jak to nazvat.
http://www.selection-store.cz/eshop/pro ... il/rh-2356



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#82 » úte 8. bře 2016, 18:27

Daň za povrchovku 4. generace... P99ka neměla ani čárku po roce, Glock se začal blýskat po pár dnech... Ale kdo by to řešil, je to pistole, ne manželka... Zevnějšek nemá na funkci a spokojenost vliv...:-D

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#83 » úte 8. bře 2016, 18:52

Sarkafarka.Loupeznik: já to řeším no. trochu mě tohle zklamalo, chybama se holt člověk učí ....

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#84 » úte 8. bře 2016, 19:04

vubec nerikam, ze jste se odchylili od tematu, to je veci spravce nakonec :D
ad kydex, po hodne tasenich cz p-01 na luciku nepozoruju nic. kdyz uz poskozeni, tak skutecne na predni hrane ramu mam, ale to jsem s tim nekde muset slusne prastit, ze je tam hnuty i ten hlinik
a k dotazu v puvodnim zneni, o material bych rekl, ze az tolik nejde, spise o "strih" pouzdra. mam kydex, plast, vnitrni dastu a kozene KM saddlery. jenze kazde se uplne jinak chova,takze z tohoto pohledu je mi nejblizsi vnejsi kydex. kdyz potrebuju do letniho obleceni, nebo pod sako, tak dasta. material (kdyz uz o nem je toto vlakno) je na tele prijemne mekky, pohodlny, da se lehce pohnout do auta nebo na pesi noseni.
plastovy fobus trochu leze od tela, ale na LOSu to tolik nevadi a je z nej prijemnejsi taseni
kozene je hlavne stylove, a.... tim asi koncime. pouzdro krasne, ale na skryte noseni o nicem



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#85 » úte 8. bře 2016, 19:06

Tak ale ta chyba nastala při výběru zbraně... G4 na to trpí víc a ošoupe se časem i v jiných typech pouzder... Já mám během pár chvil závěr rozškrábanej o kdeco, co nebylo u předchozí generace ani po letech tahání... U Walthera jsem nic takovýho nezažil...

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#86 » úte 8. bře 2016, 19:08

Hmm, super, takže si ve finále budu kupovat kvér podle pouzdra a ne obráceně. No to je zas myšlenka :roll:



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#87 » úte 8. bře 2016, 19:10

A kdo jí tu kde vyslovil???

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#88 » úte 8. bře 2016, 19:17

Sarkafarka.Loupeznik: já tonijak nepíšu proti kydexu. ta pistole se v tom nosí super. i to tasení je perfektní. jen jí nemám na denní nošení a přijde mě škoda, když jí třeba dvakrát do měsíce dám do pouzdra a ona z něj bude ošoupaná. zkusím ještě to vnitřní látkový Dasta.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#89 » úte 8. bře 2016, 19:19

Vnitřní si nejdřív pořádně vyzkoušej. A´T nezjistíš, že ti nenormě vadí. Já ho třeba vůbec nesnesu. Používám jen vnější.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#90 » úte 8. bře 2016, 19:20

wigum, proc? nebo takhle, jako OT naznac, co mas na vyber, my tu nebudeme debatovat, jestli je lepsi glock, nebo cz, nebo houfnice 155, ale je to asi tak, ze povrchova uprava neni spatna (aspon u vyrobku CZ), ale nesnese vsechno. skrabnul jsem svoji 75 pri nacviku rozborky naslepo, okoli vyhozniho okenka je domlacene nabojnicemi (mam necele 4 tisice s ni), domlatil jsem kolimator (lak) na brenu behem 1 dne, protoze visel tak blbe na stejne strane co pistole

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host