Krabice na náboje



cipis
Příspěvky: 2057

Příspěvek#16 » stř 15. čer 2016, 09:11

Ano, hřebíkem a kladivem ve svěráku. Ale to nebylo omylem a byla to jen nábojnice se zápalkou. Až na podruhé, protože se s tím kladivem muselo pořádně třísknout.
Rozdíl mezi krabičkou a sypaným je jediný, toho sypaného vystřílíš mnohem víc :D

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 986

Příspěvek#17 » stř 15. čer 2016, 09:19

Také mám rád pořádek a nosím na střelnici náboje v origo krabičkách, je ale pravda, že při páskování se náboje z plastového dílu, ve kterém náboje jsou, špatně berou, někdy je to tak tak, aby mi nevyklouzl. A teď - když vyklouzne a spadne na podlahu, kde je v místě stavu ocelový rošt a on tam propadne, tak co dělat? Ohlásit správci střelnice nebo tahat sám? Nějak jsem to v řádu střelnice přehlédl nebo to tam není?!



kk
Příspěvky: 999

Příspěvek#18 » stř 15. čer 2016, 10:01

Kupuju jen SB a nosim v original krabičkách, v tom plastovym rámečku aspoň vidim kolik jsem vystřílel a ze by se to z toho bralo nějak obzvlášť blbě bych neřek. Střílim po 5 takže si hezky beru řádek po řádku.
Jinak co se týče sáčku, jak tu psal někdo, nebál bych se toho.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#19 » stř 15. čer 2016, 10:37

tady byl odkaz na video, smazáno, už je uveden výše

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4535

Příspěvek#20 » stř 15. čer 2016, 10:51

SPZ : Kdybys videla jak se sypou do trhaci jamy pechotni naboje pri jejich niceni, byla bys bez obav. Zapalka ten mechanicky podnet potrebuje skutecne poctivy.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#21 » stř 15. čer 2016, 12:36

Já osobně nosím náboje v kyblíku od obi když je mam navolno sypaný připadne krabičkovaný převážim v plastové černé male bedýnce na ovoce na střelnici občas koukají divně ale funkci to plní jde o to kolik toho chceš nosit no já na střelnici nechám na jeden zátah i 1000 náboju takže to to je podle mě idealni přeprava.... kdysi jsem viděl jak si kolega koupil kufřík na nářadí uzavírající se na přezku na boku vnitřek vykuchal a bylo hotovo tim že jsou naboje navolno bych si starosti nedělal... ale když mas v tom kyblíku rekneme 2000 náboju tak je dobre (povinné) aby se ten kyblík vešel do trezoru



cipis
Příspěvky: 2057

Příspěvek#22 » stř 15. čer 2016, 12:37

Od čeho jsou plechové muniční bedýnky, že? ;-)



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#23 » stř 15. čer 2016, 14:42

Jinak jsem viděl trošku lepší upgrade PETky... a to sice PET plastová bílá/barevná (neprůhledná) flaška od mléka :D

1385_lactelplnotuk_3644777946.jpg


má širší hrdlo, takže se líp sype dovnitř i ven než do/z normální PET od minerálky, je neprůhledná, takže si klidně můžeš nést flašku mléka v ruce když jdeš na střelnici a nikdo se divně nekouká (max. že jsi hipster z party Hic co musí pořád popíjet mléko kudy chodí ;-) a celá flaška je pevnější než běžná minerálkovka.

Samé pozitiva :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#24 » stř 15. čer 2016, 15:17

Já pak používal tyhle s širším hrdlem, nejčastěji od jogurtového mléka nebo kefíru z lidlu. Vejde se do nich akorát 100ks lugrů fmj. Pro náruživé střelce s vysokou spotřebou se doporučuje maxi upgrade v podobě 1,5l cappy :D

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#25 » sob 16. lis 2019, 16:06

Ahoj, nepoužíváte někdo náhodou tuto bednu? https://cs.strobl.cz/univerzalni-hermet ... r-b-00140/

Na Stroblu má uvedený pro mě dokonalý rozměr, ale když si ji otevřu na Brownells tady: https://www.brownells.cz/30-CALIBER-POL ... -100029258 a udělám přepočet z palců na cm, vyjde mi o 2 cm delší, což už je pro můj trezor problém



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#26 » sob 16. lis 2019, 17:35

Jestli ono to nebude tím, že Štrobl uvádí vnitřní a Brownels vnější ;-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron