Pouzdro na vnitřní nošení

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#226 » ned 11. led 2015, 14:52

Google nic nenašel?



reprak
Příspěvky: 7

Příspěvek#227 » ned 11. led 2015, 14:56

našel toho tuny, proto nevím kudy do toho a rád uvítám komentáře lidí co mají zkušenosti s konkrétními modely.

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#228 » úte 13. led 2015, 12:05

mám kožené vnitřní od KM Saddlery a jsem s tím OK. Sice to není na ČZ ale to myslím že neva.

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#229 » ned 18. led 2015, 20:11

neco mam s 5% neco s nulou. rozdil je minimalni, temer nepostrehnutelny. A mam to na zbrane M&P9, M&P9c, G26 a Kahr CM9.



Serz píše:s jakym sklonem a na jakou zbran to mas?
pripadne i ostatni, s jakym sklonem je vam kydexove pouzdro nejpohodlnejsi?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#230 » pon 19. led 2015, 17:27

nakonec jsem si poridil kydexove vnejsi (nejak jsem si poradne neprecetl nazev vlakna) s 10-stupnovym sklonem a velka spokojenost

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#231 » úte 20. led 2015, 23:42

Chci pořídit hybridní vnitřní pouzdro na K100 MK12 pro nošení v pozici zhruba na 4 hodině. Bohužel K100 není tak rozšířená a proto je výběr značně omezený. Našel jsem sice Ghost Amadini, ale to nekryje hlaveň http://www.mujnuz.cz/pro-strelce/pouzdr ... p-k100---/.
Čeští výrobci pak dělají jen kydex, nebo jen kožené...

PS: už mám vnější Ghost Civilian, které se sice dobře hodí na závody, ale pro skryté nošení moc odstává.



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#232 » stř 21. led 2015, 18:54

Má někdo zkušenosti s pouzdry od šakala (sakalshop.cz). Komfort denního nošení, skrytí zbraně pod běžným oděvem, jistota uchopení zbraně při tasení... Případně srovnání s jinými pouzdry (např. vnitřním od copshopu).

johnnyjak: z českých výrobců dělá hybridní právě výše uvedený šakal. Možná by dokázali i na k100...

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#233 » stř 21. led 2015, 18:56

RH holsters umí i hybridy. A dobře.



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#234 » stř 21. led 2015, 19:19

sided: Děkuji za tip v tvém příspěvku č. 1911 :-)) Škoda jejich internetové prezentace, že to člověk nezjistí. Na facebooku je nula nula nic. Takže i ostatní poprosím o zkušenosti nejen s hybridním šakalem,ale i RH holster. Walther PPS je ve vnitřním od copshopu suprovní, ani o něm nevím. Ale v případě G19 věřím, že mohou existovat ještě pohodlnější alternativy IWB pouzder.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#235 » stř 21. led 2015, 19:32

Ahoj, zítra mi dorazí IWB pouzdro od Šakala na Alfa Police/Carry, tak ti dám vědět :-) Udělají na jakoukoliv pistol, ale musí mít kopyto nebo se musíš stavit, aby měli předlohu :-)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#236 » stř 21. led 2015, 19:42

pouzdro od RH holsters, Kubovi je potřeba napsat na FB nebo zavolat.
DSC_0009.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#237 » stř 21. led 2015, 20:05

ad RH: tak to musí být relativně novinka, o prázdninách jsem se Kuby přímo ptal na hybridy a ještě je nedělal (kvůli nějakému podtlakovému lisu, jestli to nepletu). Jinak podobné klipy mám na svém made-in-doma a mají tendenci hlavně z tenšího opasku vyskakovat, takže pak lze pistolku vytáhnout s celým pouzdrem ;-) Nedělá ti to někdy? Aleš (šakal) dává klipy, které mají na vnitřní (delší) straně klipu takovou pojistnou vlnku.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#238 » stř 21. led 2015, 20:22

Vakuový lis už má. Tohle je druhá placka kterou od Kuby mám. Klipy drží, ta velká plocha asi dělá svý. Ale přemýšlím o "J-hooks" kvůli nenápadnosti. Nosím v pravé kapse nůž, k tomu tyhle spony... když nosím pod košilí a nebo trikem zastrčeným do kalhot tak to dost bije do očí.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#239 » stř 21. led 2015, 21:11

Díky za tip, přesně takhle bych si pouzdro představoval. Bohužel RH holsters nemá na Grand Power kopyto a do Jablonce to mám z ruky...
Se Šakalem je situace stejná, až na to, že má sídlo až v Paskově.
Asi se zkusím domluvit s CopShopem, že by mi vyrobili kydexovou část a klipy, koženou placku bych už případně zvládl sám...



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#240 » sob 28. úno 2015, 21:28

Poraďte mi kde sehnat v ČR nebo z ebay se zasláním do ČR kydexove vnitřní pouzdro se sponou na opasek pro pistole Springfield XDM 3,8 compact 45acp a Ruger SR22 PBT. Něco jako IWB nebo Rh holsters co dělá. Dekuji

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů