Pouzdro na vnitřní nošení



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#376 » pon 28. bře 2016, 15:16

Ted jsem se koukal taky na Aliengear a musim rict, ze je to taky dost zajimave. Cenove to vychazi podobne jako foxx, ale dostanu i poutka navic. :D Daji se nejak lepe shrnout rozdily? Proc foxx a proc AG?



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#377 » pon 28. bře 2016, 15:24

A aliengear posila do cr? Nabizi mi to jen us..?

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#378 » pon 28. bře 2016, 17:28

neposílá ;).
Pokud to budu brát, tak přes shipito, cenově to vyjde dráž na poštovným (12 po US + cca 30 do EU), ale nabídka COMBO to spolehlivě vyváží ;)
Zkus se mrknout na youtube na různá videa, je tam i porovnání, celkem jsem to dost studoval a Alien mi vychází nejlíp.

ps. Jaké poutka?

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#379 » pon 28. bře 2016, 18:46

Tak jsem právě dostal zprávu od Foxxe, pouzdro na PPS M2 zatím nedělají, prý to plánují v budoucnu. Takže já si s objednávkou zatím počkám, momentálně jsem si koupil za 227,- Kč vnitřní pouzdro pro PPS od DASTA a asi mi zatím vyhoví. No bude muset, jen si asi vypodložím něčím tuhým oblast lučíku.



Návštěvník

Příspěvek#380 » pon 28. bře 2016, 18:58

Tak jsem si, asi naivně, myslel, že to platí i pro objednávky do Česka?!

To by byl vzhledem k ceně s marží v mínusu :mrgreen:

Aliena jsem taky zvažoval, vypadá dobře, ale nechtěl jsem řešit přeposílače. Pokud ho někdo koupíte, rád se na to podívám.
Líbí se mi toto, ale momentálně nemám důvod kupovat další futrál: https://www.crossbreedholsters.com/Hotc ... fault.aspx

K pouzdrům - doporučuju tenký materiál bez obšití okolo a bez podlepování, je to měkčí a lépe se přizpůsobí tělu. Nejdůležitější jsou právě kraje. Zároveň dost velký plát, mikro verze s jedinou sponou přes pouzdro zdaleka není tak pohodlná. Co se materiálu týče, nemám srovnání, ale useň je po celém dni z vnitřní strany navhlá, neopren apod. pot nesaje, takže všechen zůstane na těle. Konečně nastavitelná retence mi přijde jako kurvítko a další starost na hlídání a aplikaci LockTite, pouzdro bez škvír naopak lépe brání prachu z oblečení dostat se do zbraně.



Panda
Příspěvky: 17

Příspěvek#381 » stř 30. bře 2016, 06:16

Honzo, asi bych se k objednavce od Foxxe pridal, preci jen to nylonove pouzdro na LOS neni uplne idealni.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#382 » stř 30. bře 2016, 13:55

paza: ty zničené opasky od kovových spon máš z jakého zdroje? Nějak se mi přes značné úsilí nedaří opasky zničit ;-) Snad u vnějšího si to dovedu představit.

panda: vnitřní hadrák na LOS (ve smyslu pravidel) vyhovuje a část lidí jej i používá. Obecně vnitřní pouzdro znamená horší tasení (výměnou za vyšší diskrétnost), čili pořídit drahý hybrid jen kvůli soutěžím nedává smysl.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#383 » stř 30. bře 2016, 16:58

Nevím, četl jsem to tady v diskusi, stejně tak jako to, že kydexové spony praskají. Asi to má někdo odzkoušené, zkus si pročíst diskusi.



Panda
Příspěvky: 17

Příspěvek#384 » čtv 31. bře 2016, 05:07

ja bych si ho neporizoval jen kvuli LOSu, ale hlavne tam se mi po vyreseni situace hrozne spatne dava pistole nazpatek do pouzdra. Premyslel jsem, ze si na souteze koupim vnejsi pouzdro, ale chci zevodit a trenovat tak jak to nosim i venku. A nosim kazdy den, tak si od hybridniho pouzdra slibuju i komfort noseni a moznost mit zastrcenou kosily, kdyz to budu potrebovat.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#385 » pon 4. dub 2016, 13:23

Panda: přes tři roky jezdím na závody s koženým IWB (s kovovou přezkou), bez problému. Teď čekám na Šakalovo IWB hybrid, slibuju si od něj větší pohodlí a hlavně, oproti současnému pouzdru má sweatshield.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#386 » pon 4. dub 2016, 13:33

Sweatguard...má sweatguard.



Disco_Dawe
Příspěvky: 8

Příspěvek#387 » pát 8. dub 2016, 12:58

Zdravím pánové,

protože vybírám vnitřní na SFP 9, tak jsem tu teď přečetl celé vlákno, tedy 26 stran. Bylo to vyčerpávající ale už vím, že u mě to bude volba hybridní. Foxx mě mile překvapil cenou, ta je skutečně skvělá ale jelikož existuje google, nemohlo to dopadnou jinak, než že jsem narazil na něco, co mi výběr opět trochu zkomplikovalo.
Řešilo se tu pocení kůže na kůži. Nemám problém si vzít tílko a tenhle problém by jistě odpadl nebo se minimálně částečně zredukovalo lepení kůže na kůži. Nicméně jsem narazil na http://stealthgearusa.com/products/sgus ... 1750342212 .
Náhodou nějaký zkušenosti někdo nemá? Neviděl to někdo? Neslyšel o tom někdo něco? Cena lidová není ale doufám, že když prostě zainvestuju, tak vnitřní pouzdro nebudu muset ještě 8x měnit než dospěju k tomu, že nejsem tak bohatej abych kupoval levný věci ;).

Díky za reakce

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#388 » pát 8. dub 2016, 13:09

Zkoušel jsem podšitý i nepodšitý a holá kůže mi přijde nejpříjemnější, zvlášť v horku.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#389 » pát 8. dub 2016, 13:16

Disco_Dawe: Stealthgear jsem vyřadil kvůli docela drahé poště. Kdyby se nás ale poskládalo víc, tak by ta objednávka byla rozumnější...asi bych si jedno pro G19 vzal.



Disco_Dawe
Příspěvky: 8

Příspěvek#390 » pát 8. dub 2016, 13:29

Stewie: Tak heleď asi na to kašlu. Rád si nechám poradit a tak se chytnu co napsal Sided. A vzhledem k ceně se mi úplně experimentovat nechce, takže u mě to vyhraje kůže a případně tílko ať se to tak moc nelepí ;).

Díky kluci

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů