Pouzdro na vnitřní nošení



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#616 » úte 12. lis 2019, 17:35

Objevil jsem zase kus Ameriky co se tyce vnitrniho noseni. :-)
U ulticlipu me dlouho trapilo ze pri upnuti za kalhoty maji tendenci obcas sklouznout nad nebo pod pasek. Tim se uplne nicilo 100procentni skryti pri zakasane kosili a menil se naklon zbrane.
Reseni bylo nakonec uplne jednoduchy a rychly. Stacilo dat kousek samolepiciho sucheho zipu na ulticlip a druhy kus zevnitr pasku na odpovidajici misto a zbran se uz ani nehne.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#617 » úte 12. lis 2019, 18:57

TibaCze: mám to samý z Ali jen na G26 a perfektní. Spona drží, tahání bez problémů, zbraň napevno, super.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#618 » čtv 14. lis 2019, 14:47

wert píše:Já bych se toho nebál. Ona i plastová spona může být funkční, záleží spíš na tvaru toho zahnutí, jak pevně se to zahákne za opasek (což na fotce není vidět)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#619 » pát 15. lis 2019, 09:14

Mě kovová spona trhá oblečení, budu muset po letech nošení vyměnit (trika, svetry dirky na stejných místech), hádám, že plast by mohl pomoct nebo ne?

Uživatelský avatar
TibaCze
Příspěvky: 13

Příspěvek#620 » pát 15. lis 2019, 09:17

Genu: super foto díky, už jsem jej objednal.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#621 » pát 15. lis 2019, 14:15

No, já se vždycky bojím, abych si sponou nenatrhl kožený tapecír sedadla v autě. Mám tam docela tenkou béžovou kůži... Takže většinou si holster sundám i se zbraní než vlezu do auta (pokud je možno s ohledem na skryté nošení). Nejsem si jistý, jestli by tenhle problém plastová spona řešila.



zlobrik
Příspěvky: 19

Příspěvek#622 » sob 16. lis 2019, 14:48

Obrázek

RH Holsters + CZ P07 + Inforce APLc + zásobník 17ks = absolutní spokojenost ;-)



mastic
Příspěvky: 23

Příspěvek#623 » úte 10. pro 2019, 14:28

Ja mam od RHca iwb holster a potrebujem clip na “tucked in” nosenie. Mate niekto nejaku radu?? Dakujem



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#624 » úte 10. pro 2019, 19:46

ulticlipy. Pripadne jeste doporucuju samolepici suchy zip a nalepit jeden kus na ulticlipy a druhy zevnitr na pasek. drzi pak jak helvetska vira.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#625 » pon 30. pro 2019, 22:55

Ve Zbraně a náboje 5/2019 je článek o kydexovych pouzdrech Akademie Aegis,které mají být velmi inovativní (B-Tuck, Max Hook).

Má někdo a může popsat zkušenost? Používám od RH Holsters.



rajtyš
Příspěvky: 55

Příspěvek#626 » stř 6. kvě 2020, 10:23

Chtěl jsem vyzkoušet ulticlip na svůj AIWB od RH holsters a taky by se mi líbil "dráp" a tady to lze přidělat všechno najednou: https://www.youtube.com/watch?v=_j3TzNd3O3A
Co na to říkáte? Asi to vyzkouším a poreferuji..



Haluziak
Příspěvky: 277

Příspěvek#627 » stř 13. kvě 2020, 10:08

Kolegové, nějaké reference na IWB kydex od omegaholsters.cz nebo tz-holsters.cz vzhledem k tomu, že budu potřebovat pouzdro na míru (Glock 41 s Vortex Venom a Nextorch WL10X) a mám to k nim relativně blízko?

Nebo raději zvolit hybrida od šakala, nebo někoho jiného v rozumné dostupnosti z Brna?

Příklad nošení 1: MHD, 8,5h kancl, MHD, nákup, domů spát.
Příklad nošení 2: X hodin auto, hrad/zoo/…, x hodin auto.
Příklad nošení 3: výšlap na Dívčí hrad nebo jiná lehká turistika.

PS: Zatím nosím v brašně a ne zatím nehodlám nosit něco menšího :)
EDIT: Preferuju nošení na 3h.



rajtyš
Příspěvky: 55

Příspěvek#628 » stř 13. kvě 2020, 14:13

Dorazil mi Ulticlip Crux: https://www.ulticlip.com/crux/
Po počátečním nadšení následovala rychlá montáž v práci na záchodě a následovalo nadšení ještě větší. Konfigurace je následující: Appendix kydex od RH holsters, Ulticlip 3+ a dráp Ulticlip Crux, CZ P10-S.
Je to můj první dráp a jsem příjemně překvapen, pěkně přimačkává zbraň k tělu, ulticlip taky drží dle očekávání a zároveň mám pořád to jedno pouzdro a můžu se vrátit zpět k poutku, které mi taky vyhovuje. Doma ještě vyzkouším s tím Ulticlipem zastrkat košili do gatí, což je jeden z důvodů, proč jsem jej pořizoval. Ale pohodlné mi to přijde dost a můžu si i vyvalit pupek bez neustálého osahávání pažbičky. Více je na fotkách, případní zkušenosti doplním časem..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#629 » sob 30. kvě 2020, 18:07

Zdravím, v čem nosíte Kevina? Rozhoduji se mezi vnitřním kydexem a pocketem od KM Sadllery. Jaké máte kdo zkušenosti, popř. co by jste doporučili? Díky



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#630 » sob 30. kvě 2020, 18:10

Vnitřní kydex, Omega Holsters.
Funkce OK, ale odře se povrchovka na lučíku, s tím je potřeba se smířit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host