Pouzdro na vnitřní nošení



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#481 » úte 14. čer 2016, 13:37

Občasné vykouknutí lehkého obrysu bude vždy a všude a v jakémkoli pouzdru. Nevím, proč kolem toho vždycky všichni brečí. Na 100% ve všech pohybech a případech to nejde skrýt nikdy. Smiřte se s tím.



KptJaros
Příspěvky: 15

Příspěvek#482 » sob 18. čer 2016, 08:41

AldaJ píše:Doplním ještě pár obrázků:

Zdravím aldo
Koupil jsem si Heckler & Koch P30 LS V3 nevíš jestli
Alien vyrábí pouzdra na tohle železo.
Koukal jsem na jejich stránky mĕ se to nĕjak nezdá.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#483 » sob 18. čer 2016, 08:48

Stewie píše:Občasné vykouknutí lehkého obrysu bude vždy a všude a v jakémkoli pouzdru. Nevím, proč kolem toho vždycky všichni brečí. Na 100% ve všech pohybech a případech to nejde skrýt nikdy. Smiřte se s tím.


Je mi jasné že 100%ní to nebude s pouzdrem nikdy, spíš jestli je hybrid v tomto lepší než látkové nebo kydexove vnitřní pouzdro.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#484 » sob 18. čer 2016, 21:24

Víc než pouzdro má vliv na siluetu styl oblečení a postava... A kydex je kydex, o tom není pochyb...:-D

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1881

Příspěvek#485 » ned 19. čer 2016, 09:02

ač jsem se tomu při hledání všemožně bránil, musím dát za pravdu Sarkafarka.Loupeznik. lepší pouzdro na skryté nošení se asi nenajde.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#486 » pon 20. čer 2016, 05:37

KptJaros píše:
AldaJ píše:Doplním ještě pár obrázků:

Zdravím aldo
Koupil jsem si Heckler & Koch P30 LS V3 nevíš jestli
Alien vyrábí pouzdra na tohle železo.
Koukal jsem na jejich stránky mĕ se to nĕjak nezdá.

Ahoj.
P30 tam maj, ale nejlepší bude když jim napíšeš - vžd mě odpověděli ten samý prac. den ;)

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#487 » pon 20. čer 2016, 06:15

Po nějaké době nošení mé SFP-9tky v pouzdru AlienGear Cloak Tuck 3.0 , musím pochválit, jak se mi vždy nějakým záhadným způsobem podaří "naslepo" koupit křáp, tak tady jsem vedle nešlápl ani náhodou :)
Pouzdrou se skvěle nosí, tak jsem si na něj zvykl, že o pistoli ani nevím.
Jako příklad uvedu celodenní "trip" v sobotu po Praze:
Horko, svítilo slunko, měl jsem kraťasy (viz foto) a triko. Několikrát jsem se přistihl, že jsem kontroloval pistoli, jestli tam vůbec je :shock: . O nějakým pocení pod pouzdrem nemůžu být ani řeč - neoprénová vrstva funguje dokonale.
Myslím, že skryté nošení u alienu je opravdu skryté - na hradě jsem prošel schválně hned kolem několika policejních hlídek s detektory, asi jsem nevypadal podezřele - ničeho si nevšimnuli, a to jsem dokonce při vstupu do katedrály prohodil pár slov s hlídkujícím policistou :D
Nosím cca. na 5té hodině (viz. foto) , nejsem úplně chudej (po dětech se mi nepodařilo schodit :D), takže pistole se dokáže taky částečně schovat do špeku. Zbraň se vytahuje dobře a svou pozicí mi ani nevadí při sezení (dokonce ani v autě ;) )
Alien má perfektně udělaný kydex, který je silný a podlažkami se dá ještě nastavit přítlačná síla. Taky je na tom super, že hlaveň netrčí z kydexu ven (jako u některých jiných výrobců) a nerozedírá kalhoty.
Závěrem - objednání z Alienu je sice složité (např. přes Shipito s asistovaným nákupem), docela drahé (taky mou vlastní blbostí - zvolil jsem dražší a rychlejší dopravu a byl jsem na 153 usd, takže jsem musel platit dph :roll: hranice je 150 usd) , ale za mně jednoznačně perfektní volba a palec nahoru :thumbup: :thumbup:
20160618_085854.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#488 » pon 20. čer 2016, 08:21

Sarkafarka.Loupeznik píše:Víc než pouzdro má vliv na siluetu styl oblečení a postava... A kydex je kydex, o tom není pochyb...:-D


Takže považujete samotný kydex za lepší, než kombinaci kůže/kydex?



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#489 » pon 20. čer 2016, 08:37

Já osobně bych řekl, že hybryd je o něco lepší. Jednak je kůže příjemnější na těle a taky se "tlak zbraně" roznese na větší plochu => pohodlnější nošení.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#490 » pon 20. čer 2016, 09:24

Samotný kydex? To si nedovedu představit s tím chodit celý den AU...

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#491 » pon 20. čer 2016, 09:26

Stewie píše:Já osobně bych řekl, že hybryd je o něco lepší. Jednak je kůže příjemnější na těle a taky se "tlak zbraně" roznese na větší plochu => pohodlnější nošení.


U dvouzávěsu i váha - když dám OWB s jednozávěsem a IWB se dvouzávěsem - neskutečný jak jednozávěs táhne opasek dolů



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#492 » pon 20. čer 2016, 12:36

To stlaby: Z mého pohledu jednoznačně ano... Můj pohled je ovlivněn maximální mírou bezpečnosti, takže chci něco, co se nikde neohýbá a nikde nepřizpůsobuje konturám toho či onoho a to při zachování minimálních rozměrů... A tím je pro mě kydex...

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#493 » pon 20. čer 2016, 17:24

Sarkafarka.Loupeznik píše:To stlaby: Z mého pohledu jednoznačně ano... Můj pohled je ovlivněn maximální mírou bezpečnosti, takže chci něco, co se nikde neohýbá a nikde nepřizpůsobuje konturám toho či onoho a to při zachování minimálních rozměrů... A tím je pro mě kydex...

Podívej se na Alien z jakých vrstev je složený - nemáš vůbec žádnou šanci žádným způsobem zmáčknout spoušť s pistolí v pouzdře (beru v potaz zbraně bez spoušťové pojistky)



Waskko
Příspěvky: 8

Příspěvek#494 » pon 20. čer 2016, 17:48

No ja koukal na ten Alien IWB. Cena samotna neni spatna, ale DPH a k tomu doprava pres Ship it to ...

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#495 » pon 20. čer 2016, 18:05

Waskko píše:No ja koukal na ten Alien IWB. Cena samotna neni spatna, ale DPH a k tomu doprava pres Ship it to ...

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk


Palba to je , ale litovat nebudeš. ;)
Pokud nepřekročíš hranici 150,- USD (což u 1 pouzdra nepřekročíš), tak žádný clo, ani DPH ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů