Pouzdro na vnitřní nošení



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#556 » pon 5. pro 2016, 05:31

S vnitrnim mekkym mam ten problem, ze naboj v komore me trochu znervoznuje. :)
Toho Foxxe bych se nebal. Taky jsme si to s kamosem dlouho rozmysleli, pak jsme do toho sli. Od objednani to bylo v CR asi do tydne. Nejvetsi opruz je celni rizeni, vse ostatni pohoda.



Molf
Příspěvky: 30

Příspěvek#557 » pon 5. pro 2016, 22:33

mate nekdo zkusenosti s http://copshop.cz/index.php?route=produ ... uct_id=244 se Sweatguard, jde mi o to zda se pouzdro na opasku nenataci a necestuje po opasku pri chuzi, behu, sezeni



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#558 » pon 5. pro 2016, 22:51

Molf: já ho mam neběhal sem s tim jen chodim nebo jedu v autě plus dělal jednodenní kurz u Hard Task. Zatim vzhledem k pracovnímu vytížení moc nenosim protože do práce to nosit nechci (nechce se mi nechávat zbraň jen v šatní skříňce a na cestu na kole 3km je to zatim nepraktický)
jen protože sem 184cm/78kg musel trochu poupravit poutko (přihnout) , ale to i z důvodu měkčího pásku u kalhot jinak by to asi nebylo nutný



Molf
Příspěvky: 30

Příspěvek#559 » úte 6. pro 2016, 20:23

tak sem psal do sakalshop a ptal se na vnitrni pouzdro na G43 a pan mi rekl, ze ani v budoucnu s vyrobou nepocitaji, dale se mi podarilo vyzkouset vnitrni viz prispevek vyse ale to mi nesedlo, tak sem nakonec obednal ne vnitrni ale vnejsi http://copshop.cz/index.php?route=produ ... uct_id=241 a planuju koupit i nejakou ledvinku na leto nejspise od akademie aegis



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#560 » sob 28. led 2017, 15:52

Ahoj

Nemá někdo v Brně a okolí vnitřní kydex na jakoukoliv zbraň a poskytl na osahání, vyzkoušení komfortu při nošení?

Děkuji



Molf
Příspěvky: 30

Příspěvek#561 » sob 11. úno 2017, 15:33

takze jsem zatim koupil pouzdro od falco Typ 433/2 vnitrni a zatim spokojensot, dela nejspise vetsi bouli na boku nez kydex ale je mekci tudiz netlaci do boku, na opasku nikam necestuje a v aute se s nim sedi velmi dobre bez problemu, horsi je ale taseni, diky tomu, ze je pouzdro utopene za kalhotama je problem strcit prsty na pazbu a uchopit zbran ( jen pri tvrdem opasku kdy prsty respektive kloby prstu zavadi o tvrdy opasek, pri mekkem opasku takovy problem neni ) tz je nutne zmenit zbusob taseni tak, aby nejdrive zbran obepnul palec a po lehcim vytazeni zbrane obepnuly zbran i prsty ale lze to natrenovat a mam pocit, ze to same bude i u kydexu a jinych pouzder co se davaji za kalhoty ale to uz je otazka na nekoho kdo ma vnitrni kydex



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#562 » ned 12. bře 2017, 16:33

zdravím, chci se zeptat, sakal funguje? Psal jsem mu email na info@sakalshop.cz a vrátilo se mi to jako nedoručitelné.

Ani stránka http://www.sakalshop.cz/ se mi nechce načítat

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#563 » pon 13. bře 2017, 08:35

Kód: Vybrat vše

domain:       sakalshop.cz
status:       Expired
status:       The domain isn't generated in the zone
registered:   10.02.2014 14:46:06
changed:      05.06.2014 20:40:19
expire:       10.02.2017

doména sakalshop.cz před měsícem expirovala...... Takže bych zkusil jiného dodavatele :)



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#564 » pon 13. bře 2017, 10:43

Tak minimálně na konci února mi ze Šakalu odpovídali, že mi pouzdro udělaj, ale musel bych se dostavit se svou pistolí a že výroba trvá cca 2h. Jsou pro mě ale dost z ruky tak na to kašlu.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#565 » pon 13. bře 2017, 11:10

Já jsem také uvažoval o pouzdru od Šakala, ale když on nemá kopyta na běžné zbraně. Můj názor je, že propásl příležitost, protože kdyby nakoupil kopyta (nebo si je udělal podle otisků již dělaných pouzder) a kdyby to pořádně rozjel, tak mohl minimálně v rámci ČR mít kšeft jako hrom.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#566 » pon 13. bře 2017, 11:37

Paza: Amen.

Sice chápu nutnost investice, ale pokud jsem v ČR jediný, kdo dělá hybridy... Mně se nelíbilo platit clo z US, ale když Šakal je z ruky (cesta tam a zpět vlakem by mě vyšla asi nastejno jako to clo, autem dráž) a nemá kopyto, tak holt Foxx...



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#567 » pon 13. bře 2017, 11:51

Presne tak jsem to udělal ja. Sel jsem do Foxxe a jsem happy.



GeorgeNews
Příspěvky: 7

Příspěvek#568 » pon 13. bře 2017, 17:25

Já jsem rovněž psal na šakala. Ale bez odpovědi. Pak jsem náhodou narazil na stránku moonwolf.cz a tam jsem objednal vnitřní na P-07. Ještě ho nemám doma - má dorazit tento týden. Ptal jsem se tady na fóru ohledně zkušeností tohoto výrobce a obratem mi napsal moderátor, že pokud nepřestanu psát o této značce, tak mi zakáže komunikaci. Nechápu. Šakal se tady probírá skrz všechna vlákna o pouzdrech, výrobci ze zahraničí rovněž, ale jakmile zmíním tuto značku, tak mi hrozí útlumem. Cenzura, ale nechápu z jakého důvodu...

Tak já ti to pomůžu pochopit. Když ti nestačí upozornění a dál si tu proti pravidlům přihřejváš polívčičku na vlastním kšeftě..... končíš.

sided

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#569 » pon 13. bře 2017, 17:32

No asi proto, že zahlit různá vlákna odkazy na jednu firmu, navíc firmu, která není nová, firmu, která má velmi omezený sortiment, evokuje pocit PR, tedy jakési skryté reklamy. Tak asi proto.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#570 » pát 7. dub 2017, 14:33

Budu raději už psát do tohoto vlákna, přece jenom když bude někdo shánět informace o tehle pouzder spíše ho to zavede sem :)

Pouzdro už pár dnů nosím a používám a dojmy jsou stále pozitivní. Jak už jsem psal, nosím v tom Rugera SR1911 (5 palcová hlaveň), takže hodně velkou a těžkou zbraň. Jasně, je to cítit a když se někdo zaměří je i vidět, že pod trikem, mikinou něco máte, ale to platí asi pro každé nošení. Ale nestalo se mi, že by mi to bylo vyloženě nepohodlné nebo, že by mi zbraň sklouznula někam, kde ji mít nechci. Pozici si drží hezky a nikam necestuje. Maximálně si občas musím upravit triko nebo bundu, když třeba vylezu z auta nebo tak, ale to je asi jasný. Pěkně sedí i během během jízdy autem a obecně sezení. Není to tak, že by pozice byla úplně fixní, nebo že byste měli pocit, že máte za opaskem kus prkna. Pouzdro se hezky uzpůsobí, hlavně na úchytech k opasku, které hezky pracují a uzpůsobí se tělu. Jediný problém na který jsem zatím narazil je, že se šrouby které drží spony opasku a pouzdro dohromady se občas povolí (právě, díky tomu, že hodně pracují, když sedáte, ohýbáte se, atp.) a tak je občas potřeba je dotáhnout (v sadě je i imbusový klíč, takže žádný problém - bacha, jsou to americký míry, tak ať si to nerozprasíte nějakým metrickým imbusem). Možná by to šlo vyřešit nějakým zajištěním, zalepením závitu, jelikož se může otáčet celý "kroužek" v opasku a nemusí se to točit na šroubu.

Zbraň drží v pouzdru naprosto skvěle, i těžkou 1911 udrží, když pouzdro otočíte vzhůru nohama. Ale jasný, po roce používání to už nemusí platit, až se všechno ošoupe a nějaký vůle vzniknou (tomu se vyhnout asi nedá). Nosím na pozici 4-5 hodin, na třech hodinách mi to vůbec nesedělo. Zatím trošku tápu, když zasouvám zbraň zpět do pouzdra, ale to je jenom o drillu a správném grifu :)

A nějaký foto pro představu, nevím jak je sem vložit jednotlivě
https://www.dropbox.com/sh/trn2w9hg1owklkd/AABO2hbg0ussba3o0O9diGJIa?dl=0

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů