Obal na dlouho zbraň - Sa58



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1 » stř 28. pro 2016, 12:03

Probírám se teď obaly na dlouhé zbraně, chystám se koupit kosu a došlo mi, že by bylo záhodno mít ji v čem odvézt. Vzhledem k tomu že mi jde jen o obal, který budu převážet v autě a nečekám od něj nic, než že v něm bude kosa schovaná a bude mít popruh (ostatní věci budu mít v batohu) , tak bych rád našel něco levného. U spousty obalů ale nejsou komplet rozměry nebo to vychází natěsno, takže se mi těžko vybírá. Poraďte prosím, v čem ji nosíte vy. Abych shrnul požadavky, obal musí:

1) být levný
2) mít ucho a popruh
3) musí se do něj vejít kosa s pevnou pažbou (a v budoucnu s kolimátorem)

Cokoliv dalšího je na bonus - časem si pak vyberu lepší pouzdro podle svých potřeb, teď potřebuju jen něco do začátku, tak vás prosím o inspiraci, kdo používá nějaký vhodný levný obal.

Ideálně pokud jde koupit v Praze, abych si ho mohl nejdřív prohlédnout (což ale není podmínkou).

Předem díky všem :)

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1303

Příspěvek#2 » stř 28. pro 2016, 12:11

Já koupil tady za asi 1100...

http://www.armymarket.cz/nylonove-pouzdra-pk383

Až den po koupi zbraně v http://www.prodej-zbrani.cz/prislusenst ... he-zbrane/ , kde taky mají, mi došlo, že tahat to na PČR v krabici není ideální... :angel:



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#3 » stř 28. pro 2016, 15:13

Nebudem z toho dělat velkou vědu, já koupil za 1200 od dasty a to mam "kanadskou" kosu :D :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#4 » stř 28. pro 2016, 18:04

Tahat na policii v krabici jsem viděl na vlastní oči a nevidím v tom nic extrémního. Když není taška, krabice bohatě postačí.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#5 » stř 28. pro 2016, 18:25

Ja to dnes vrazil do futralu na vzduchovku, kdyz jsem s tim sel na policii, u prodejce napul do igelitky a zbytek pod bundu ale to jsem parkoval hned u dveri... Prodejce se i divil, zeto chci nejak maskovat, ze jsou tam prej vsichni zvykli ;-)
Jinak mam v planu toto http://www.zbraneliberec.cz/obchod/pouz ... o-na-pusku ale nebylo to skladem.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#6 » stř 28. pro 2016, 19:00

Mam presne ten, na ktery odkazuje JardaB a spokojenost, jen by se mi uvnitr libily nejake suchace, kterymi by se zbran "zafixovala". Jinak se jedna o slusnou polstrovanou tasku. Kupoval jsem ji asi za 800 v Pribrami (nedavno byla ta sama na bazarhuntingu za 400).



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#7 » stř 28. pro 2016, 19:11

audis: v původní krabici sem šel registrovat PAR MK3 kterou jsem 15minut předtim kupoval, ale až na to něco nasadim (je zatim bez mířidel) už to nepůjde

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#8 » stř 28. pro 2016, 19:27

Mam to samo jak Jarda daval odkaz. Ale sklopku tam davam sklopenou. Jinak na pcr predemnou tahla slecna Gazelu v krabici :D a byla to celkem mala skladna krabicka

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1303

Příspěvek#9 » stř 28. pro 2016, 19:43

audis píše:Tahat na policii v krabici jsem viděl na vlastní oči a nevidím v tom nic extrémního. Když není taška, krabice bohatě postačí.



Neříkám, že by to nešlo, ale od parkoviště to mám celkem daleko, takže pouzdro rozhodně lepší.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#10 » stř 28. pro 2016, 19:44

Jeste doplnim, ze jsem tu nekde cetl o kose a pouzdru na tenisove rakety. Jelikoz jsem tenis hraval, mam pouzdro na 2-3 rakety. Na kosu s nasazenym zasobnikem ideal :) a navic je plus, ze to neni tak napadny ;-)

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1303

Příspěvek#11 » stř 28. pro 2016, 19:45

Já mám tohle - vnitřní sucháče jsou, dvě kapsy, popruhy na záda...

http://www.armymarket.cz/transportni-po ... -d5193-TAN

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#12 » stř 28. pro 2016, 19:53

Antony30011 píše:Jeste doplnim, ze jsem tu nekde cetl o kose a pouzdru na tenisove rakety. Jelikoz jsem tenis hraval, mam pouzdro na 2-3 rakety. Na kosu s nasazenym zasobnikem ideal :) a navic je plus, ze to neni tak napadny ;-)

To také plánuji koupit. Ale zatím jsem nenašel vypolstrovanou tašku na raketu. Když nesezenu, koupím normál jen látku.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#13 » stř 28. pro 2016, 19:58

Jo, premejslel jsem to dat i do futralu od kytary, ale to bych asi vypadal jako vetsi debil nez s normalnim futralem na flintu ;-)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#14 » stř 28. pro 2016, 20:04

Audis: polstrovana je max na 1 raketu, takovej obal ve kterym se to prodava. Tasky polstrovany nebyvaj :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#15 » stř 28. pro 2016, 21:54

Pouzdro na raketu, to je dobrý nápad, polstrovat se dá velice dobře např. vyřazenou karimatkou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host