Objednávka AlienGear



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#1 » čtv 6. dub 2017, 20:19

Tak zakládám nové vlákno.

Zájemci o objednávku se napište ;-)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 986

Příspěvek#2 » čtv 6. dub 2017, 21:14

Nechci být OT, ale nemá být název tohoto vlákna "AlienGear pouzdro - Objednávka 2.0" ??!!
Minulá objednávka, kterou jsme díky iniciativě Rampa McKvaka provedli a na kterou navazujete, sice byla, prostě to nějak tak vzniklo, řešena pod vláknem "CrossBreed pouzdro", ale týkala se objednávky pouzder AlienGear.....



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#3 » pát 7. dub 2017, 07:10

Taky jsem myslel že půjde o Alien pouzdra :D



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#4 » pát 7. dub 2017, 07:19

no jak rika paza



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#5 » pát 7. dub 2017, 12:40

Pokud jsem to správně pochopil tak se jednalo o AlienGearpouzdra, ale byly objednávané přes CrossBreed.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#6 » pát 7. dub 2017, 13:10

Nene, můj původní plán byl řešit pouzdro CrossBreed, tak jsem založil vlákno a pokukoval jestli se někdo přidá. Jenže pak běžel čas a já pořád hledal a srovnával, až jsem se nakonec rozhodl pro Alien Gear. Ale nechtělo se mi zakládat nové vlákno, tak se to řešilo v tom starém. Ten název opravdu trošku mate :)

Já ho mám pocit, chtěl i přejmenovat později, když jsem se rozhodl, že půjdu do AlienGeara, ale nějak mi to nešlo.

Jak někdo psal do staršího vlákna, jestli se bát objednávky přes 150 euro kvůli celnímu poplatku. Já bych to asi osobně nedělal... čím větší objednávka, tím větší sleva (teda tak si to myslím, že to je - možná záleží na tom s kým to budete řešit - ale mohl bych se poptat tý paní/slečny se kterou jsem to řešil já, jestli vás za ní mohu poslat). Celní poplatek jsme platili 6% z celkové částky, takže zase nic tak velkého.

Kdybyste potřebovali pomoct, nebo s něčím poradit, tak rád pomohu :)



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#7 » pát 7. dub 2017, 13:22

No přejmenovat nepůjde :-D tak já to tady asi zruším a založíme jedno správné ne?
Adminum se budu asi muset omluvit...:-(



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#8 » pát 7. dub 2017, 13:34

Mám takovej pocit, že už se o to admin postaral :)



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#9 » pát 7. dub 2017, 13:44

Děkuji mnohokrát...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#10 » pát 7. dub 2017, 20:07

Pokud někdo váhá, může mrknout do starého vlákna - i já tam přidal minirecenzi, třeba to někomu pomůže :)



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#11 » pát 7. dub 2017, 22:17

Takže co se týče objednávky u Alienu. Mezinárodní objednávky se řeší po mailu. Pošle se mailem objednávka, u Alienu vystaví fakturu a po zaplacení odesílají zboží. Takže kdo by měl zájem tak pište. Byl bych radši kdyby si to vzal někdo na sebe, ale při nejhorším to zařídím já. Vím ale, že do půlky května budu celkem zasekanej.



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#12 » sob 8. dub 2017, 09:18

Takze maj tam discount při více kusech, písou 20%, nejakych 6%CLA by nemel byt problem. Jinak tedy sepisme kdo a co. Jestli se toho jezevec ujme tak by to bylo Ok. U mně by to bylo pouzdro pro zbraň i zasobníky.



certik
Příspěvky: 9

Příspěvek#13 » úte 18. dub 2017, 12:55

Pokud je jeste moznost, rad bych se pridal. Klido bych se i nejak podilel na organizaci ale jsem z Brna takze osobni reseni procleni na poste nezvladnu.

Pokud jde o celni limit, s 150EUR bych se vubec nestresoval. Ta kriticka hranice kdy to zarazi urednik a zacne se v tom nimrat je 22 EUR. Clo pres 150EUR je uz relativne drobnost.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#14 » úte 18. dub 2017, 17:17

Já jsem taky z Brna takže jsem na tom stejne :-D



certik
Příspěvky: 9

Příspěvek#15 » úte 18. dub 2017, 18:05

Vida, aspon si to snadno predame :) Tak ted jeste kolik bude dalsich zajemcu a pak bud pomuze nekdo z Prahy nebo procleni vyresime korespondencne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti